Üye Görüşü - Artık YETER! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üye Görüşü Artık YETER!

Çok etken var bu duruma gelinmesi için

En önemli etken başarısızlık. Başarısız oldukça oluşan saldırganlık. Ulan yine mi olmayacak, yine mi olmadı endişesi bu saldırganlığı tetikliyor. Hem öyle bir tetikliyor ki endişe yerini anında panik ve korkuya bırakıyor. Bu sefer de salgırganlaşıp ağızlarından çıkan kelimeleri duymuyorlar, mantıklı mı değil mi tartmıyorlar, sadece saldırıp iftira atmayı düşünüyorlar. Yaşadıkları duygular bu civarlarda geziyor sürekli.

Abi senin hiç mi aklın izanın yok ya. FB neden ligden çekilsin yahu. Sen FB başkanısın diye neden senin aldığın saçma sapan kararların peşinde cahil cühela milyonlar sürüklensin. Ulan senin taraftarın zaten cahil, sen aklı başında olacaksın ki taşlar yerine otursun. Ama sen en delisi çıktın noolcak sizin bu haliniz
O 10 yıllık şampiyon olamamak muhakkak bir sıkışmışlık yaratıyordur evet ama hep böylelerdi be abi. Yani iyi dönemlerinde kimseyi kendilerine rakip görmüyorlardı, ta ki ŞL'ye gidip boylarının ölçüsünü alana kadar; kötü dönemlerinde (ki ilk defa bu kadar kötü oldular) sürekli her hakem kararının, her açıklamanın altında bir şeyler arayan paranoyak bir kitle oldular. İki durumda da aynı olan hep herkes bize düşman bakışı. Milletin şeyinde değilsiniz de işte anlatamıyoruz.

Ama şu anki durum çok çok çok ekstra, berbat, rezalet bir ortamdan geçiyoruz. Bu herif futboldan elini ayağını çekip defolup gitmeden de bir yumuşama olmayacak. Sorgulamayı geçtim, soru bile sormayan, "Yahu kardeşim bir dakika ben bunları düşünüyorum da benim kulübüm neden sürekli ateşe benzinle gidiyor?" diyemeyen bir kitleye sen hiçbir şey anlatamazsın.

O 10 yıllık şampiyon olamamak muhakkak bir sıkışmışlık yaratıyordur evet ama hep böylelerdi be abi. Yani iyi dönemlerinde kimseyi kendilerine rakip görmüyorlardı, ta ki ŞL'ye gidip boylarının ölçüsünü alana kadar; kötü dönemlerinde (ki ilk defa bu kadar kötü oldular) sürekli her hakem kararının, her açıklamanın altında bir şeyler arayan paranoyak bir kitle oldular. İki durumda da aynı olan hep herkes bize düşman bakışı. Milletin şeyinde değilsiniz de işte anlatamıyoruz.

Ama şu anki durum çok çok çok ekstra, berbat, rezalet bir ortamdan geçiyoruz. Bu herif futboldan elini ayağını çekip defolup gitmeden de bir yumuşama olmayacak. Sorgulamayı geçtim, soru bile sormayan, "Yahu kardeşim bir dakika ben bunları düşünüyorum da benim kulübüm neden sürekli ateşe benzinle gidiyor?" diyemeyen bir kitleye sen hiçbir şey anlatamazsın.
Evet doğru. O kibir hep vardı. İyi oldukları dönemlerde hele aman allahım

Türk futbolunda güven duygusunun en az olduğu dönemi yaşıyoruz. Her maçta rakip takımda GS li kim var diye bakar aranır oldu insanlar. Varsa bir GS li topçu daha maç oynanmadan şike damgasını yapıştırabiliyorlar. Eskiden bunlar utanarak söylenir veya söylenmez insanların içinde kalırdı. Artık pat diye söyleniyor. Anlatamıyorsun adama arkadaş ne alakası var bak bizim adamlar bize gollerini de atıyor sevinçlerini de yapıyor. Yok anlatamıyorsun.

Rezil bir dönem ve bu adam gitmedikçe de düzelmez.

Üst Alt