As Gazetesi l Diarra Galatasaray için Görüşmeler Yapıyor


Lass Diarra Galatasaray için görüşmeler yapıyorİspanyol basını, Real Madrid'in Fransız futbolcusu Lass Diarra'nın Galatasaray'a gitmek için görüşmeler yapmaya başladığını yazdı.As gazetesi, Real Madrid'den ayrılma kararı alan Lass Diarra'nın yeni takımını en kısa zamanda belirlemek istediğini ve Galatasaray'ın şu anda favori gözüktüğünü ileri sürdü.Real Madrid kulüp binasına bu sabah saat 11.45'te (TSİ 12.45) gelen Lass'ın görüşmelere başladığı belirtilerek, "Son anda 8 milyon euro öneren Galatasaray'ın isminin geçtiği" ifade edildi.Lass Diarra ile İtalya'nın Juventus ve Milan kulüplerinin de ilgilendiği ancak Galatasaray'ın somut teklifle geldiği bildirildi.Bu arada, Lass için 17 ila 20 milyon euro arasında boonservis bedeli isteyen Real Madrid'in ise Galatasaray'ın getirdiği 8 milyonluk teklife karşı bir çözüm yolu aradığı iddia edildi.

https://www.as.com/futbol/articulo/lass-diarra-negocia-salida-bernabeu/20110729dasdasftb_13/TesMadrid’te yaşayan FIFA Menajeri Marco Kırdemir, Real Madrid’in Fransız orta saha oyuncusu Lassana Diarra’nın temsil haklarının kendisinde olduğunu belirterek, “Lassana Diarra’nın hakları benim elimde. Kendisi ayrıca arkadaşımdır. Çok sevdiğim bir futbolcudur. Dünyanın en iyi orta sahalardan bir tanesidir. Fransa Milli Takımı’nın değişmez oyuncusudur” dedi.

Radyospor’da Özgür Sancar’ın canlı yayın konuğu olan Diarra, “İtalya’dan, İngiltere’den ciddi teklifler alıyor; hatta Real Madrid, Manchester City’e Diarra – Adebayor takasının sunduğu; fakat Diarra, İngiltere’ye gitmek istemiyor. Başka bir ülkeyi tercih edecek” diye konuştu.TÜRKİYE’YE SICAK BAKIYOR; İYİ BİR TEKLİFE YOK DEMEYECEĞİNİ BİLİYORUMKırdemir, “Galatasaray’dan teklif aldınız mı? Lassana Türkiye’ye gelebilir mi?” sorusuna “Yorum yapmak istemiyorum. Şu anda kendisi, halâ Real Madrid’in futbolcusudur. Ayrıca çok önemli bir transfer ayındayız; ama Lassana’ya çok fazla teklif var. Bu hafta toplantımız olacak; sürpriz bir karara imza atabiliriz. Türk futbolunu seviyor. Kendisi zaten Müslüman, Türkiye’ye sempatiyle bakıyor. Türkiye en sevdiği ülkelerden bir tanesi diyebilirim. Türkiye’ye kesinlikle yok demeyeceğini ben biliyorum, kesinlikle bunu net biçimde söyleyebiliriz” dedi.

REAL MADRİD BONSERVİS FİYATINI 7 MİLYON AVROYA KADAR ÇEKTİFIFA Marco Kırdemir, Lassana’nın birkaç ülke için kendisine temsil hakkı verdiğini belirterek, “Tabii ki benim gönlüm Türkiye’de oynamasından yana; ama bu konuda daha fazla açıklama yapamam; hassas bir durum. Real Madrid Genel Direktörü Josa Angel Sanchez’le Diarra konusunu bire bir konuştum. Maliyetleri aşağıya çekmek söz konusu. Sanchez, fiyatı aşağıya çekti. 7-8 milyon euroya kadar iniyorlar. Gerçekleşmeyecek bir transfer değil. Ama kesin olarak Türkiye’ye transfer olacak diye bir şey yok. İtalya ya da sürpriz bir ülkeye de transfer olabilir” diye konuştu.
 
Cevap: Marco Kırdemir l Diarra Türkiye’ye sıcak bakıyorDünkü açıklamalardan sonra, Terim'in gönlünü almak için girişimler olabilir diye düşünüyorum.
 
Cevap: Marco Kırdemir l Diarra Türkiye’ye sıcak bakıyor_ertemsener ertem şener

son dakika ! ispanyol basınından flaş açıklama 'galatasaray lassana diarra ile görüşüyor'
 
Cevap: Marco Kırdemir l Diarra Türkiye’ye sıcak bakıyorEn fazla parayı Türkiye'den vereceklerini biliyor adamAyrıca en düşük vergi oranı da burdaİngiltere veya İtalya'da kazanacağı net miktarın 2 katını alır burda
 
Cevap: As Gazetesi l Diarra Galatasaray için Transfer Görüşmeleri Yapıyorah ulan ah şu açıklama gerçekse ve biz görüşmüyorsak baya yazık olacak.
 
Cevap: Marco Kırdemir l Diarra Türkiye’ye sıcak bakıyorbu adamlar enteresan bir şekilde inatla diarra yı almamız için herşeyi yapıyor.bir bit yeniği arıyor insan ne bu ısrar gibi.
 
Cevap: As Gazetesi l Diarra Galatasaray için Görüşmeler YapıyorGelsin ön liberoda çok iş yapar.Melo bu sayede daha ofansifde oynar.
 
Cevap: As Gazetesi l Diarra Galatasaray için Görüşmeler Yapıyorİspanyada haber flaş olarak girildi. Türkiyedeki ajanslarada düşdü. 11:45'de realle görüşmeye başlamış.
 
Cevap: As Gazetesi l Diarra Galatasaray için Görüşmeler YapıyorMaksimumlarını söylüyorum bonservise en fazla 9-10 milyon euro verelim fazlası aşar bizi yıllık da 3.5 ile 4 milyon euro arası bir rakama ikna olursa gelsin..
 
Cevap: As Gazetesi l Diarra Galatasaray için Görüşmeler Yapıyorjuventus 12 milyon avro teklif etmisti ama real vermedi.
 
Üst Alt