As Gazetesi l Diarra Galatasaray için Görüşmeler Yapıyor - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

As Gazetesi l Diarra Galatasaray için Görüşmeler Yapıyor

Cevap: As Gazetesi l Diarra Galatasaray için Görüşmeler Yapıyor

Ne istiyorsa versinler. Bir gün, iki gün içimize oturur sonra unuturuz. Selçuk-Melo-Lass gibi bir orta üçlü düşünemiyorum. Gerçekten mutlaka ama mutlaka alınmalı!

Saçma bi mantık.6m avro istese verecek miyiz?3.5m avrodan fazla vermemek lazım yıllık

Real bize 8'e kadar inmiş. Diarra 5.5m yıllık istemiş. 3 yıllık olsun demiş. Ali Naci söylüyor.Terim bu yüzden maliyeti fazla demiş.

4 e anlaşalım maç başıda 25. vergi yok bişey yok gel işte.

Lass'ın yolu Katar'dır artık

Avrupa'nın hiçbir kulübü 5-5.5M vermez Yedek kalıp gözden çıkarılan adama

Real bile 4.8M veriyor ki eline net geçen para 2.5M Euro

Hadi Katar'a arkadaşım hadi...

dün terim vazgeçildiğini söylememişmiydi

Anlaşılmayan nokta zaten o paraya yakın bir ücreti Real'den alıyor.Gideceği takımda da aynı şeyi beklemesi ilk bakışta normal.Mali olarak bizi zorlayabilecek bir transfer olur ama ortasahayı çok daha mükemmelleştirir.

Diarra yıllığını düşürse 3-3.5 gibi yapsak, sonra anlaşma koysak CL'ye gidersek yıllığına zam yaparız diye. Mesela CL'ye gideceğimiz sezon 4 alsın tertemiz. Daha bunun primleri vs... var zaten. Umarım şu adamı alırız.

Eboue-Lass-Leon(Arshavin) alalım bitsin yaf.

Eboue= 5milyon

Lass=9milyon

Leon=6-7 milyon

alalım bitsin arkamıza yaslanalım.Eboue sağa geçer Ujfalusi stopere geçer.

not:sol beksiz kalıyoruz yine :(

Diarra yıllığını düşürse 3-3.5 gibi yapsak, sonra anlaşma koysak CL'ye gidersek yıllığına zam yaparız diye. Mesela CL'ye gideceğimiz sezon 4 alsın tertemiz. Daha bunun primleri vs... var zaten. Umarım şu adamı alırız.

Sponsor da buluruz avea ,yeni raki reklamlarina ne cikar olur biter :D

Hala yıllık 3.5'tan fazla vermeyelim diyenler var Allah'ım ya Rabb'im.Bu kafayla biz 10 yıl daha Şampiyonlar Ligi'ne gidemeyiz.Tamam 5.5 çok fazla ama en azından verirsen o paranın karşılığını muhakkak alırsın.Ona bu kadar verilmez,buna bu kadar verilmez bıkmadınız yıllardır aynı muhabbetlerden.Sürünüyoruz işte annemizin liginde.

Terim yuksek maliyeti nedeniyle vazgectik demisti. Tekrar mi baslamislar.

Ya Sabri orta sahada Ujfalusi de sag bekte iyiydi simdi düzen tekrar mı değişecek arkadaslar beni bir aydınlatın ? Yoksa Sabri beke Ujfalusi stopere Gökhan yedeğe mı donecek ? Ujfa ve Sabri çok iyi gidiyordu çünkü ondan soruyorum

Alin getirin su adami be lütfen.

Yillik 3.5 M'ye ikna olur bence, olmali yani net 3,5 M, Avrupa'da kimseden alamaz bu parayi.

Twitter'dan falan haber yok mu?

Aslında şöyle -beynin bedava olduğunu hatırlayıp- iki dakıka düşündüm ve Diarra olayını biraz gereksiz bulmaya başladım. :eek:

Neyse bence orta sahaya hücum gücü yüksek adam alsak, en azından ilk tercihimiz o olsa iyi olur. Mesela Arshavin orta sahaya hem dinamizm hem de efektif bir yapı kazandırırdı. Siz ne dersiniz?

Aslında şöyle -beynin bedava olduğunu hatırlayıp- iki dakıka düşündüm ve Diarra olayını biraz gereksiz bulmaya başladım. :eek:

Neyse bence orta sahaya hücum gücü yüksek adam alsak, en azından ilk tercihimiz o olsa iyi olur. Mesela Arshavin orta sahaya hem dinamizm hem de efektif bir yapı kazandırırdı. Siz ne dersiniz?

Diarra ve Pedro Leon'u paket halinde alip transferi kapatabiliriz.

Müthis ötesi olur.

Diarra-Melo-Selcuk

Pedro-Baros-Arda

Bu sekil olaganüstü olur.

Isimleri görünce elim ayagim titredi yalniz.

Üst Alt