Askerden Geldim - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Askerden Geldim

Kaçıncı dönem oluyor bu acaba ? Ben 341. kısa dönem olarak yapmıştım. Kardeşlik, birlik, beraberlik, yardımlaşma yerini kin, öfke, nefret, çakallığa bırakmış idi. Şimdi durumlar nasıl bilemiyorum. Hayırlı teskereler, Allah yardımcınız olsun.

Hayırlı tezkereler Emrah, Allah'a emanet ol.

Çok fazla mal adam olacak çevrende, kafayı takma. Tartışmaya girme, anlatsan da anlamayacaklar çünkü. 6 ay kabullenmekten başka yapacak bir şey yok.

Merhaba arkadaşlar,

Başlıktanda anlaşıldığı ve bir süredir forumda konuşmamızdan bildiğiniz üzere askere gidiyorum.Cuma sabahı yola çıkıp kısa dönem er olarak birliğime katılacağım.Bu süreçte 6 ay kadar Adminlik görevimi yapamayacağım malum olduğu üzere.Bu yüzden herhangi bir profil işleminizde veya yardım konusunda bana PM atmayınız.Yani atabilirsiniz ama cevap alamazsınız :D diğer yönetici arkadaşlarımızdan yardım isteyebilirsiniz.Kendinize ve forumumuza iyi bakın. İyilik,sağlık ve Galatasaray ile kalın.

Emrah Yıldırım.

Bende 323. dü sanırım istanbul hasdal daydım denetleme menetleme hiç bitmez lanet yer:) istanbul'un neresi senin?

kimleri gönderdik
kimler geldi geçti
askerliği yedi bitirdi
üzülme boşuna sevenlerin yanında
daralırsan yak bi sigara

o karanlık geceler zindan olmasın sana
kardeşlerin yanı başında
aramasın gözler
Emrah şimdi asker
368 gelirde geçer

Günlerden bir sabah
Şafak doğan güneş
O günlerde gelir be kardeş
Elinde Teskere Dönersin Semtine
Bekliyoruz seni köşede

heyya heyya heyya
Emrah Yıldırım Emrah Yıldırım

Hayırlı teskereler dilerim Admin bey.. Çarşı izinlerinde mutlaka foruma gir çünkü anılarını çok merak ediyorum..

Benim askerlik celbim geldiğinde, 15 ay olduğunu görünce umarım gay falanımdır demiştim..

Tabi teslim olmadım. bir süre sonra çarşıda aziz askerleri biri tutup kolumdan, yürü gidiyoruz demişti.. Ya şimdi ya hiç Doruk deyip, askerin boynunu öpmüştüm..

Çok utanmıştım ne yapıyorum ben demiştim.. Ya kızarsa ya reddedilirsem gibi binlerce manasız soruyla boğuluyordu beynim.

Komutanıma götürüp teslim etmişti beni.. Odasından çıkarken son kez bana bakıp, boynunu okşamıştı.. Bende evlada derecesine dudağımı silmiştim.

Bir dahada asla görmemiştim onu.. Belki orada şikayet etmiş olsaydı pembe teskeremi alacaktım ama olmadı..

Üst Alt