Aslan'da Terim heyecanı - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aslan'da Terim heyecanı

Cevap: Aslan'da Terim heyecanı

avatarimin neresi kötü? protesto amacli bir resim iste. Fazla büyütme.

Tamam hadi bak işine ,yerim senin protestonu Allah bilir Hakan'ın Ergün'ün Bülent korkmaz'ın üstünede bi çizik atarsın sen, senin gibi Galatasaraylılar tez konusu olur vallahi.Şu dönen muhabbete bak ya şaka gibi :D

iyi oldu o zaman tamam. iflas ettiren o muydu yoksa. uefa kupasından sonra abuk subuk adamlarla teknik adamlık yapıp - stad yapılcak diye milyon euroları harcayan- yönetim ve başkanlarmıydı. teknik adamlar başarısız olabilir ama GALATASARAY FUTBOL TAKIMINI şahsiyetsizce abuk-subuk kadro dışı bırakmalarla- ruhsuzca-sıradan takım gibi oynatmamalıydı. kalli-rijkard-hagi 2 defadır-skippe.... fatih terim olsun diyen direten yok ama olursa öncelil fatih hocadır. bu dönemi en şekilde yönetecek tecrübe-kalite ve futbolcuyu inandıracak yapıya sahip. yabancı teknik adam gelecek 30-35 milyon euroluk transfer bütçesi isteyecek takımı toparladımı olacak yani. türk teknik adam olmalı. gazinatep bırakmaz tolunayı- abdullah avcı büyük takımda ne kadar başarılı olur baskı nasıl kaldırır bilemem ( bu yüzden tahammul edilmez). fatih hoca kariyeri nerden nereye geldiği belli. olursa ilk önce o olmalı. şans tanımıyoruz ki yapacakları yaptıklarının garantisidir. bize futbolcuyu disiplin edecek-ruh kazandıracak teknk adam gerek. biz demiyormuyuz takım ruhsuz-disiplinsiz-başı boşlar- taktik olsa ne olur. kaliteyi-ruhu ve taktiği bütünleştirmek gerek yoksa ne ye yarar umutlanmak..

herseye tamam'da, arkadas nedir bu yerli yabanci ayrimi? Fatih Terim Mustafa Denizli Senol Günes hatta yükseliste olan A.Avci ve Tolunay Kafkas yerli olduklari icin büyük takimlarda veya büyük olmaya aday takimlarda tdlik yapmadilar, Iyi antrenör olduklari icin, bunu anlayin artik. Iyi antrenör sart bizim takima, yerli olur yabanci olur, farketmez.

Tamam hadi bak işine ,yerim senin protestonu Allah bilir Hakan'ın Ergün'ün Bülent korkmaz'ın üstünede bi çizik atarsın sen, senin gibi Galatasaraylılar tez konusu olur vallahi.Şu dönen muhabbete bak ya şaka gibi :D

bir tartisma'da altta kalindiginda sıkca kullanilan cümle;)

burada nice insanlarin üzerine carpi atildi, mesela Adnan Polat'in üstüne, hic kimse bisey demedi, sen demokrasi nedir bilmiyormusun. Su an ayni Adnan Polat gibi konusuyorsun: bkz. Protesto edenleri tespit edecegiz

bu carpiyi koymak benim/senin/herkesin en dogal hakki, küfür hakaret olmadigi sürece, tamam?

Hasan kardeşim,

Fatih Terim'i niye protesto ediyorsun anlamıyorum. Nedir derdin adamla. Adam şu an evinde oturmuş kahvesini yudumluyan sade bir vatandaş. Biz gelsin diyoruz adam illa beni alın TD mü yapın diyor. Çok protesto çektiyse gel beni et resmimi yollayayım sana.

Zihniyet zihniyet dedin beni Zihni Sinir ettin! anladık belasın

herseye tamam'da, arkadas nedir bu yerli yabanci ayrimi? Fatih Terim Mustafa Denizli Senol Günes hatta yükseliste olan A.Avci ve Tolunay Kafkas yerli olduklari icin büyük takimlarda veya büyük olmaya aday takimlarda tdlik yapmadilar, Iyi antrenör olduklari icin, bunu anlayin artik. Iyi antrenör sart bizim takima, yerli olur yabanci olur, farketmez.

bana yabancı isim yazarmısın.. kaç para maaşla- hangi transfer bütçesini isteyerek gelecek???? yerliden yanayım evet o ülkenin şartlarını bilen biri gerek. hangi yabancı başarılı oldu sizce son zamanlarda büyük takımlarda söylermisiniz??? bazı şeyler farketmezle olmuyor maleseffff??

Kemik aynı yerden iki defa kırılmaz. Hala ders almadınız mı? Hagi'den? Terimden? Terim kurtuluş değil.

bazı şeyleri protesto edebilirsin ama görevde olanlarıı. ben haginin futbol seçimlerinden- gereksiz inatlarından nefret ediyorummm. öndeki takımı batırıyor dibe. eskiden gerideyken öne geçirirdi (futbolcuyken) şimdi öndeyken geriye düşürüyor. ben bu zihniyet için protesto ederim ama kimsenin resmini çizmem. sorgularım-eleştiririm sadece. adnan polatı veya sezgini eleştirmek değil derhal gitmesi gerekk bence.. bu kadar tepkisiz kalan stad içi taraftara sallıyorum burdann. adnan sezgin istifa diyenler- bilet alınca sustumu acaba????

kemik iki kere aynı yerden kırılmaz diyosunnn..

bende sanaaa

altın ne kadar çamura batırsanızda (zihniyetler belli), altın altındır...

iyi günler beyler bence fatih terimin gelmisi dogru olur en azindan iyi ve kaliteli yerli futbolcular kazandirir ve disiplin geri döner

bana yabancı isim yazarmısın.. kaç para maaşla- hangi transfer bütçesini isteyerek gelecek???? yerliden yanayım evet o ülkenin şartlarını bilen biri gerek. hangi yabancı başarılı oldu sizce son zamanlarda büyük takımlarda söylermisiniz??? bazı şeyler farketmezle olmuyor maleseffff??

Ne kadar sabredecegine bagli? 5 sene falan sabredeceksen 1000 tane isim söylerim. Bi 5 sene de sampiyon olmasak ne olur, son 5 sene de 1 defa Sampiyon olduk, bir gram ileri gidebildikmi, bunu sadece bizim icin söylemiyorum, Karsi Taraf'da ayni durumda, isterlerse bu sene sampiyon olsunlar, türk futbolu bu kafayla daha cok geriler.

Ne kadar sabredecegine bagli? 5 sene falan sabredeceksen 1000 tane isim söylerim. Bi 5 sene de sampiyon olmasak ne olur, son 5 sene de 1 defa Sampiyon olduk, bir gram ileri gidebildikmi, bunu sadece bizim icin söylemiyorum, Karsi Taraf'da ayni durumda, isterlerse bu sene sampiyon olsunlar, türk futbolu bu kafayla daha cok geriler.

ozaman fatih terim gelsin alt yapıdan alarak gençleri yetiştererekk. 5 sene şampiyon olmasakda olur diyosan bu da olur. senin için farketmiyorsa... sen gelenlere 5 senede şampiyon olmasakda diyorsun- fatih terim gelince kümemi düşürcek sankiadam başarı için uğrascakkk....

ozaman fatih terim gelsin alt yapıdan alarak gençleri yetiştererekk. 5 sene şampiyon olmasakda olur diyosan bu da olur. senin için farketmiyorsa... sen gelenlere 5 senede şampiyon olmasakda diyorsun- fatih terim gelince kümemi düşürcek sankiadam başarı için uğrascakkk....

beni yeni birisini istiyorum, geri dönmekle olsaydi hagi basarili olurdu, daum basarili olurdu veya digerleri.yabanci yerli ayrimi yapmiyorum.

Arkadaşlar bu Hasan Cemil denen adam Galatasaraylı değildir, tüm mesajlarını inceledim ve bu sonuca vardım, kendisi epey uyanık geçinmiş ama patlayacağını hesap edememiş en güçlü kanıtımda şu topikteki mesajlardır https://www.gscimbom.com/forum/spor...ispor-14-subat-mac-sonucu-32.html#post2180564

muahahahahahahahahahahahahah ve bir kez daha muahahahahahahaha, bu forumda tanidigim kisiler var hatta mod olan bile var, git onlar sor hangi takimi tuttugumu

bi de su konuya bi göz at, kim patladi simdi :D:D:D:D fifa11'deki nickname'im neymis Sahincigim ::D:D:D

https://www.gscimbom.com/forum/tekn...128-fifa-11-ps3-online-turnuvasi_-_yeni_.html

belki göremezsin diye buraya yaziyorum, hemde 7 büyüklügünde: Hasan Cemil: gala_barca OK Real Madrid

Üst Alt