Aslan'da Terim heyecanı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aslan'da Terim heyecanı

Cevap: Aslan'da Terim heyecanı

Bence Polat kalmayi basarirsa, Terimi getirmek icin HERSEYI yapar. Ama benimde gönlüm yeni genc birisinde ama bunun icin camiada huzur lazim.

Fatih Terimi ÜCÜNCÜ defa istemek = bilginin yapısını inceleyemeyen, doğru ile yanlış akıl yürütmenin ayrımını yapamayan zihniyet.

Buyur.

Bok atmışsın sen zihniyet çizmemişsin.... Bırak bizi tarif etme çabalarını bize kendini anlat Hasan.... Kimi istiyorsun sen, onu söyle...

Fatih Terim'in ilkeleri vardir. Neticede basarili olur ya da olmaz ama ilkelerinden ödün verecek birisi degildir kendileri... "Futbolun patronu olurum" söylemi, teknik adamlarin diline Fatih Terim'le girmistir ki ilkelerinin basinda bu geliyor olsa gerek. Peki Terim Galatasaray'in basina gelse, futbolun basina gelmis olacak mi?

Elbette ki Hayir. Zira, Adnan Sezgin var; sonra ne yapar, ne eder bu adam.

Tahmin ediyorum ki devre arasi yapilan teklife hayir demesinin nedeni bu olsa gerek; Adnan Sezgin. Dolayisiyla, futbolun patronu kim olacak sorusunun cevabi da ortada olsa gerek.

Ha bir de "Haldun Üstünel meselesi" var ama simdi ne yeri ne de sirasi.

-Heyecanlandim mi?

-Evet.

-Gelsin mi?

-Ne fark eder?

Birileri gitmedikten sonra kim gelirse gelsin, zira fark eden birsey olmayacak/gibi gibi gibi...

bknz: Rijkaard

Yabancı hocalar Türkiye'ye gitmiyor, adamların Türkiye'yi tanıması uzun zaman alıyor. Fatih Terim, Türkiye'yi yeterince tanıyor ve cahil futbolcuyu yönetmeyi iyi bilen bir adam.

Bok atmışsın sen zihniyet çizmemişsin.... Bırak bizi tarif etme çabalarını bize kendini anlat Hasan.... Kimi istiyorsun sen, onu söyle...

:D:D cevap vermen baya uzun sürdü :D

ne düsünüyordun sabahtan beri...Bizde daha önce calismamis en azindan Üst yapi da, basariya ac veya kendini kanitlamis herhangi bir Antrenör olabilir. Yerli Yabanci ayrimi yapmadan, yeter ki iyi bir Antrenör olsun.

evet örneğiniz. kendi içimizden çıkan bir ismin resmine çizi çekipte bunu eleştirmek hakkı gördüğünü zanneden bir zihniyet.. hemde galatasaray formundaaa

Galatasarayliyim diye bütün Galatasaraylilar sevmek zorundamiyim? ayrica Galatasaray böyle yazilir. Sizin yazdiginiz gibi degil.

Galatasarayliyim diye bütün Galatasaraylilar sevmek zorundamiyim? ayrica Galatasaray böyle yazilir. Sizin yazdiginiz gibi degil.

Üstünü çizdiğin adam Galatasaray efsanesidir hatırlatayım,lakabıda İmparator'Dur, vefa denen birşey yok mu sende? Sevmek zorunda değilsin doğrudur ama saygısızlık yapamazsın,Hoş durmuyor , gerçi suç sende değil böye abuk sabuk bir resmi kullanmana göz yumanlarda.

Üstünü çizdiğin adam Galatasaray efsanesidir hatırlatayım,lakabıda İmparator'Dur, vefa denen birşey yok mu sende? Sevmek zorunda değilsin doğrudur ama saygısızlık yapamazsın,Hoş durmuyor , gerçi suç sende değil böye abuk sabuk bir resmi kullanmana göz yumanlarda.

avatarimin neresi kötü? protesto amacli bir resim iste. Fazla büyütme.

:D:D cevap vermen baya uzun sürdü :D

ne düsünüyordun sabahtan beri...Bizde daha önce calismam en azindan Üst yapi da, basariya ac veya kendini kanitlamis herhangi bir Antrenör olabilir. Yerli Yabanci ayrimi yapmadan, yeter ki iyi bir Antrenör olsun.

Bu mu bilginin yapısını incelemiş, doğru ile yanlışın ayrımını yapmış zihniyet....

Senin zihniyetinin içinde bilgi yok çünkü içinde mevcut durumumuzla alakan yok bu bir... Fatih Terim ne zman yerli yabancı ayırımı yapmış nerde doğru ile yanlış ayırımı bu iki..

Sen iyisi mi bok atmaya devam et o konuda daha iyisin Hasan.

Bak buda 3 sayfa önce benim zihniyetim: buyur salla görelim

Benim görüşüme göre eğer Polat istifa etmemeyi kesin kafaya koymuşsa ya TD lük yada Sportif Direktörlük için Fatih Terim'i ikna etmeli.

Ne Hagi, ne Avcı, ne Kafkas, ne Bilic vs vs hangisi gelirse gelsin bu kurşun yağmuruna uzun süre dayanamaz. Enerji kalkanları ince kalır.

Fatih Terim'i teknik direktörlük özellikleri için değil, ağırlığı ile camiayı ve takımı toparlayıp "dış mihraklara" karşı vereceği savaşta daha tecrübeli olduğu için seçmemiz lazım.

Ama ben Fatih Terim olsam gelmem. GS yi düşnmediğim kendimi düiündüğüm için değil tam tersi GS'nin iyiliği için Polat'a destek vermem, beklerim yıkılsın.

Terim ilk zamanı ne kadar başarılıysa ikinci zamanı o kadar berbattı. Saygım ona sonsuz ama biz bi kere onun döneminde başarısız olduk. Patron yerine koyuyorum kendimi beni iflas ettiren müdürü geri işe almam.

Aynı nehirde iki kere yıkanmaz. ( Herakleitos )

Bu mu bilginin yapısını incelemiş, doğru ile yanlışın ayrımını yapmış zihniyet....

Senin zihniyetinin içinde bilgi yok çünkü içinde mevcut durumumuzla alakan yok bu bir... Fatih Terim ne zman yerli yabancı ayırımı yapmış nerde doğru ile yanlış ayırımı bu iki..

Sen iyisi mi bok atmaya devam et o konuda daha iyisin Hasan.

Bak buda 3 sayfa önce benim zihniyetim: buyur salla görelim

ben ne zaman ft yerli yabanci ayrimi yapmis dedim, sen bana nasil bir antrenör ve nasil bir zihniyettesin dedin bende sana iyi bir antrenör istiyorum, yerli yabanci fark etmez dedim, böyle zihniyeti savunur, ne o hep yerli hep yerli hep yerli, antrenörün yerlisi yabancisi yoktur, iyisi kötüsü vardir.

Terim ilk zamanı ne kadar başarılıysa ikinci zamanı o kadar berbattı. Saygım ona sonsuz ama biz bi kere onun döneminde başarısız olduk. Patron yerine koyuyorum kendimi beni iflas ettiren müdürü geri işe almam.

gel de bunu burdaki Terimcilere anlat.

ben ne zaman ft yerli yabanci ayrimi yapmis dedim, sen bana nasil bir antrenör ve nasil bir zihniyettesin dedin bende sana iyi bir antrenör istiyorum, yerli yabanci fark etmez dedim, böyle zihniyeti savunur, ne o hep yerli hep yerli hep yerli, antrenörün yerlisi yabancisi yoktur, iyisi kötüsü vardir.

Tamam diyeceğini dedin.

Şimdi o resmi kaldır avatarından yada çarpıyı.. Rica ediyoruz senden. Saygı bekliyoruz.

iyi oldu o zaman tamam. iflas ettiren o muydu yoksa. uefa kupasından sonra abuk subuk adamlarla teknik adamlık yapıp - stad yapılcak diye milyon euroları harcayan- yönetim ve başkanlarmıydı. teknik adamlar başarısız olabilir ama GALATASARAY FUTBOL TAKIMINI şahsiyetsizce abuk-subuk kadro dışı bırakmalarla- ruhsuzca-sıradan takım gibi oynatmamalıydı. kalli-rijkard-hagi 2 defadır-skippe.... fatih terim olsun diyen direten yok ama olursa öncelil fatih hocadır. bu dönemi en şekilde yönetecek tecrübe-kalite ve futbolcuyu inandıracak yapıya sahip. yabancı teknik adam gelecek 30-35 milyon euroluk transfer bütçesi isteyecek takımı toparladımı olacak yani. türk teknik adam olmalı. gazinatep bırakmaz tolunayı- abdullah avcı büyük takımda ne kadar başarılı olur baskı nasıl kaldırır bilemem ( bu yüzden tahammul edilmez). fatih hoca kariyeri nerden nereye geldiği belli. olursa ilk önce o olmalı. şans tanımıyoruz ki yapacakları yaptıklarının garantisidir. bize futbolcuyu disiplin edecek-ruh kazandıracak teknk adam gerek. biz demiyormuyuz takım ruhsuz-disiplinsiz-başı boşlar- taktik olsa ne olur. kaliteyi-ruhu ve taktiği bütünleştirmek gerek yoksa ne ye yarar umutlanmak..

Tamam diyeceğini dedin.

Şimdi o resmi kaldır avatarından yada çarpıyı.. Rica ediyoruz senden. Saygı bekliyoruz.

burada nice insanlarin üzerine carpi atildi, mesela Adnan Polat'in üstüne, hic kimse bisey demedi, sen demokrasi nedir bilmiyormusun. Su an ayni Adnan Polat gibi konusuyorsun: bkz. Protesto edenleri tespit edecegiz

bu carpiyi koymak benim/senin/herkesin en dogal hakki, küfür hakaret olmadigi sürece, tamam?

Üst Alt