Aslan'dan Drogba'ya yıllık 4 milyon avro! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aslan'dan Drogba'ya yıllık 4 milyon avro!

Cevap: Aslan'dan Drogba'ya yıllık 4 milyon avro!

Drogbanın ölüsü 20 gol atar bu ligde rahat. her formadan birer tane alırmıyız acaba :)

Drogbanın ölüsü 20 gol atar bu ligde rahat. her formadan birer tane alırmıyız acaba :)

Gelme ihtimali cok az.

Zaten gelse bonservisini ve alacagini Forma satisindan reklamdan vesaire rahatlikla cikarir.

Ben 3 adet formasini tanesi 100 euro olsa bile alirim.

Kombine sayisi en az 35 bin olur.

Dünya capinda yayin gelirleri elde edebiliriz.

Dünyadaki reklamimiz doruk noktalara ulasir.

Ondan sonra gelen en az 3 yildiz daha olur.

Ya bi Drogba maliyetinin 3 katini külübe geri döner.

Burada kilit sözü acikliyorum.

VIZYON

Haberin kaynağı ciddi bir kaynak. O yüzden ilgilendiğimiz doğrudur en azından; gelirse de harika bir şey olur. Herkesin düşündüğü gibi, forma satışlarında Türkiye rekoru kırabiliriz. Elano gibi rezil bir adama 3.5 veren yönetim de, Drogba'ya 5 bile verir.

Haberin kaynağı ciddi bir kaynak. O yüzden ilgilendiğimiz doğrudur en azından; gelirse de harika bir şey olur. Herkesin düşündüğü gibi, forma satışlarında Türkiye rekoru kırabiliriz. Elano gibi rezil bir adama 3.5 veren yönetim de, Drogba'ya 5 bile verir.

Bence heyacana gerek yok. Chelsea den sezon sonu kesin ayrılacak Torres bu yüzden alındı.

Adresi Marsilya olur kesin mümkün değil. Gelmez getiremezler.

Drogba gibi bir adama yillik 40 milyon verseler bile gikim cikmaz. Ama gelme ihtimali oldugunu sanmiyorum, Haldun Üstünel olsaydi inanabilirdim habere.. :)

Marsilya'nın Drogba'yı ikna turları

Marsilya'dan 2004 yılında ayrılarak Chelsea'ye giden Drogba'yı geri dönmeye zorlayan Fransız kulübü, golcü futbolcunun eski bir sözünü hatırlatarak Galatasaray'ı saf dışı etmeye çalışıyor.

Galatasaray'ın da yakından ilgilendiği iddia edilen Chelsea'nin Fildişili yıldızı Didier Drogba'ya eski kulübü Marsilya'dan çağrı var.

Daily Express'in haberine göre Fransız kulübünden 2004 yılında 27 milyon avroya transfer edilen 33 yaşındaki futbolcunun sezon sonunda sözleşmesi sona eriyor. Ayrılırken eski kulübüne birgün geri döneceğini belirten golcü oyuncunun Marsilya'dan gelen teklife sıcak baktığı konuşuluyor.

Londra temsilcisinin Torres'i transfer etmesi üzerine Drogba'yı sezon sonunda kadrosuna katmak için harekete geçen Fransız kulübüne yakın bir kaynak, "Marsilya, Didier'in geri dönmesini elbette ister ama oyuncunun aldığı yüksek maaş büyük bir sorun yaratıyor. Golcü oyuncudan bu konuda anlayış bekliyorlar." şeklinde konuştu.

(Goal.com)

Yanlış hatırlamıyorsam Fransa'da oyuncuların yıllık alacaklarına bir kota var. Bir nevi Salary Cap gibi.

Ben transferleri bonservis ve topcunun yillik aldigi ücretine bakarak degerlendiririm. Bonseris + topcunun yillik ücreti = ne kadardir bakarim, ona göre konusurum.

Simdi diyelim Drogba geldi, yillikta 4 milyon euro verilecek.

Eger Chelsea takimina bonservis ödemeden aliyorsak, ki öyle yaziyor haberde, o zaman 2 yilligina Drogba gibi bir dünya yildizi icin harcayacagimiz para toplam 8 milyon euro oluyor ve bu Dorgba icin, yasi ilerlemiste olsa kesinlikle ama kesilikle cok degil. 2 yil üstdüzey futbol oynar bu adam.

Forma satislari, Ttarenada kombine, reklam falan filan derken, Drogba sana müthis paralar kazandiracak bir transfer olur.

Sportif acidan bakarsak, bu ligin anasini aglatir.

yönetim okadar para vermez demeyin rijkaard da 4 milyon € alıyordu drogba gibi adama çok rahat verirler.

seçimde var drogba büyük bir koz olabilir

olmayacak transfer değil,q7,carlos vs geliyorda drogbanın pabucu altındanmı?

her türlü oynar,2 sezon olsun bize gelsin forma satışından büyük gelir elde edilir.birde güzel bir orta saha alınırsa takım bir şeye benzemeye başlar.hem drogbada takıma ayrı bir havada katar,adam tek başına forvet ve türk liginde at koşturur.fizik güç ve temposu türkiye ligine uyar,hırsı ve kazanma isteği ilede takıma ayrı bir hava katar.yönetimin aklı varsa alır getirir,saçma sapan 3-4 transfer yapılacağına drogba gibi bir yıldız alınsın,öylede böylede paralar gidiyor zaten bari taraftarlar heyecanlansın..

Üst Alt