GSC Haber - #AslanGibiSponsor Kampanyası Başladı | Toplanan Miktar 8.739.622 TL - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber #AslanGibiSponsor Kampanyası Başladı | Toplanan Miktar 8.739.622 TL

Arkadaş bu nasıl kampanya? Ne bir tanıtım ne bir tv programı. Kimsenin haberi yok kampanyadan. İyi bir organizasyonla çok güzel para toplanabilirdi.

Yani GS tv ile spor medyası ile olmuyor pek. Bir kanal ile anlaşılmalı bu iş için bir gecelik program, reyting olarakta Total e göz kırpıp AB yi kucaklar o program, o yüzden kanallar uzak durmaz bence yapılabilir.

sms kampanyası başlamış azda olsa yardım etmek gerekir transfer isterken iyi ozaman böyle zamanda yardımda etmek gerekir .Gerçi bu kadar aç insan hasta insan varken milyon euro alanlara yardım etmek garipde olsa.

Organizasyon böyle olursa toplanan para da ancak bu kadarda kalır. Bir akşam vakti gs tv ye çıkıp iban vererek taraftara bağış yaptıramazsınız ki. Çoğu insanın haberi bile yok, televizyonda bir kaç yorumcu hariç bahseden yok.

Böyle durumlarda bu işi vatan millet meselesi haline getirip güçlü bir propaganda yapmak gerekiyor. Acunun fenere ya da depremzedelere topladığı programlara bakılarak ''doğrusu'' nasıl yapılır görülebilir. Ancak bu dediklerimi başkan da biliyordur da benim tahminim kumbara lafından sonra para istemeye pek yüzü olmadı. O yüzden keşke yeni yönetime bıraksaydı bu işi çok daha büyük bir organizasyonla yapılabilirdi.

Maçı kazanırsak eğer basın toplantısında hoca söze bu kampanyaya destek ile başlasın. Bizim tv ve medya gücümüz yok maalesef. Bolca dillendirmek gerek. Fener maçını kazanırsak o gazla baya bi mesaj atılır

Üst Alt