GSC Haber - #AslanGibiSponsor Kampanyası Başladı | Toplanan Miktar 8.739.622 TL - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber #AslanGibiSponsor Kampanyası Başladı | Toplanan Miktar 8.739.622 TL

Bu paranın 500.000 ytl sini Metro Turizm sahibi Galip Öztürk verdi zaten..

Baya az toplanmış..

Pilavcıların paraları çok kıymetli demekki..!

Suan kac bin tane Galatasaray üyesi var? Sirf bunlarin hepsi 500-1000 tl ödemis olsa bu para cikardi, pilav yemeye geliyorlar secim olunca ahkam kesiyorlar ama paraya gelince kimseden ses yok, secimlerde bir gram hak sahibi olmayan taraftar mi ödiyecek hep birseyler?

Açsınlar herkese üyelik yıllık 10 bin tl veren üye olsun
Al sana para kapısı
sanmıyorum ..

Galatasaray dernek üyeliği futbol kulübünün başarısından ziyade elit bir zumrenin lokali gibi işliyor.Orada sadece Galatasaraylılar değil fenerlilerin hatta beşiktaşlı işadamlarının da bulunma çabası var.Bir nevi tanışıklık ve çevre oluşturma kaygısı ..

Öyle de fenerbahçe gibi oluruz..

Kongre üyelerinin profili İrfan Abinin kıraathanesininkinden farksız..
Simdiki nasil? Dedelerle cok mu elit. Yav arkadas sen ve senin gibiler icin soruyorum harvard mezunu falan misiniz insanlari kucumsuyorsunuz? Kucuksedigin insanlar o elit uyelerden 1000 kez daha galatasaray her mac galatasarayı dusunuyor maclara gidiyor kombine aliyor forma aliyor yetmiyor kulube sahip cikmak icin sosyal medyadan ugrasiyor. Cok basit bir soru soruyorum kendini gs liseliden niye asagi goruyorsun?

Simdiki nasil? Dedelerle cok mu elit. Yav arkadas sen ve senin gibiler icin soruyorum harvard mezunu falan misiniz insanlari kucumsuyorsunuz? Kucuksedigin insanlar o elit uyelerden 1000 kez daha galatasaray her mac galatasarayı dusunuyor maclara gidiyor kombine aliyor forma aliyor yetmiyor kulube sahip cikmak icin sosyal medyadan ugrasiyor. Cok basit bir soru soruyorum kendini gs liseliden niye asagi goruyorsun?

Sevgili kardeşim küçümsemiyorum ben de o kişilerden biriyim..

derbiden sonra biraz artış olmuş bende geçen ay söz verdiğim gibi imkanım ölçüsünde eft ve kredi kartı ile katıldım.
Renkdaşlar çoluğun çocuğun eşin rızkından kesmeyin hatta bu pandemi'de temel ihtiyaçları gözönünde olarak tutumlu olun şartlarınız buysa katılmayın.:cıkcık:
Ama eğer sigara alkol gereksiz abur cubur gibi ıvır zıvıra lüzumsuz harcamalara paranız varsa bunlar yerine kampanyaya katılın derim naçizane tavsiyem.🦁

Üst Alt