Aslanlar Sahada ! / Galatasaray Kariyerim - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aslanlar Sahada ! / Galatasaray Kariyerim

Cevap: Aslanlar Sahada ! / Galatasaray Kariyerim

Hocam sen 48 ay olayını kullanmıyormusun transferlerde ?

Bi kaç gündür takip ediyorumda cok vasat transferlerle ilerliyorsun

(örnek olarak chuks aneke yi kiralayana kadar tolga cigerciyi alabilirdin mesela)

tabi herkesin oyun zevki kendine ama sormak istedim :)

(örnek olarak chuks aneke yi kiralayana kadar tolga cigerciyi alabilirdin mesela)

48 ayı kullanıyorum da bu Aneke olayı falan birazda farklı oyuncuları denemek amaçlı . Bu arada Tolga Ciğerci için sağol Türk arıyodum büyük takım kapmamışsa alıcam :)

Birazdan bir transfer bombası patlatıcam o zaman 48 ay olayını yaptığımı anlarsın :lol:

kaan akşam bana taktik save lerini yollarsın :) uzun süredir fm oynamıyordum. başlıyayım artık . :)

RYAN BABEL GALATASARAY'DA !

Hoffenheim'in Almanya ikinci ligine düşmesinin ardından mutsuz olan Babel Galatasaray'a transfer oldu . Galatasaray Alman klubüne tam 18 milyon euro ödeyecek . Böylece Galatasarayın transfer rekoru Mario Jardel'den Babel'e devredildi .

article-0-02E74EDD000005DC-1000_468x313.jpg

Yunus transfer sezonu hızlı geçiyor bakıyorumda :)

akşama bende giriş yaparım buraya

TFF SÜPER KUPA ŞAMPİYONU GALATASARAY !

Di Santo Galatasaray kariyerinin ilk resmi maçında 2 gol atarak iyi bir başlangıç yaptı . Bu arada Cimbom Yunus Emre Namlı eşliğinde başarılarına devam ediyor . ;)

sasjw.png

dfb7472b08e34b0bb18da3349a509164.jpg

SERDAR AZİZ GALATASARAY'DA !

Bonservis 13.25 milyon euro . ( Evlat acısı gibi koydu ama defansta ceyhun oynuyordu )

bursaspor-un-basarili-savunma-oyuncusu-serdar-aziz-3068294_1603_o.jpg

MARTİN OLSSON MANCHESTER CİTY'DE !

M.City bu transfer için 10 buçuk milyon euro bonservis bedeli ödeyecek .

martinolssonPA_450x300.jpg

48 ayı kullanıyorum da bu Aneke olayı falan birazda farklı oyuncuları denemek amaçlı . Bu arada Tolga Ciğerci için sağol Türk arıyodum büyük takım kapmamışsa alıcam :)

Birazdan bir transfer bombası patlatıcam o zaman 48 ay olayını yaptığımı anlarsın :lol:

o zaman bende bi öneride bulunayım senin için

Dario Conca yı şiddetle tavsiye ederim gerçi biliyosundur ama bi denersin kafana yatarsa :)

ilk sezonun ortasında aldım Guangzhou dan advanced playmaker olarak oynatıyorum resmen takımımın yeni Hagi si oldu.

profili ve istatistikleri;

Uploaded with ImageShack.us

bide Carlos Fierro var o da çok iyi oyuncu 17 yaşındayken aldım üstünde baya bi durdum cok iyi gelişim gösterdi

sonra yabancı forumlarda gezerken gördümki adam fm 2012 efsaneleri arasında yerini almış zaten :D

buda benim 3. sezondaki kadrom

o zaman bende bi öneride bulunayım senin için

Dario Conca yı şiddetle tavsiye ederim gerçi biliyosundur ama bi denersin kafana yatarsa :)

ilk sezonun ortasında aldım Guangzhou dan advanced playmaker olarak oynatıyorum resmen takımımın yeni Hagi si oldu.

profili ve istatistikleri;

bide Carlos Fierro var o da çok iyi oyuncu 17 yaşındayken aldım üstünde baya bi durdum cok iyi gelişim gösterdi

sonra yabancı forumlarda gezerken gördümki adam fm 2012 efsaneleri arasında yerini almış zaten :D

buda benim 3. sezondaki kadrom

Kadrolar hemen hemen aynı bakıyorum . Sağol tavsiyen için :)

ASLAN ŞAMPİYONLAR LİGİNE GERİ DÖNDÜ !

%C5%9EL3.jpg

Cimbomun grubu belli oldu , hiç kuşku yok Aslanlarımızın Avrupa da başarılı olmasından ...

İŞTE CİMBOMUNDA İÇİNDE BULDUĞU NEFES KESECEK MAÇLARIN OYNANACAĞI ŞAMPİYONLAR LİGİ GRUPLARI :

chapm.png

[video=youtube;amZaoONrDO8]https://www.youtube.com/watch?v=amZaoONrDO8[/video]

Üst Alt