Aslanlar Sahada ! / Galatasaray Kariyerim - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aslanlar Sahada ! / Galatasaray Kariyerim

Cevap: Aslanlar Sahada ! / Galatasaray Kariyerim

FRANCO Dİ SANTO GALATASARAY'DA !

Di Santo'nun maliyeti ise 7.5 milyon euro .

franco-di-santo-pic-getty-50977200.jpg

TİOTE VALENCİA'DA !

Uzun süredir Valencia'nın gündeminde olan siyahi yıldız sonunda İspanyaya transfer oldu . Valencia Galatasaray'a bonservisi için tam 9.5 milyon euro verdi.

Cheik-Tiote-signs-a-new-deal-with-Newcastle-United-57215.jpg

Juan Pablo Pino Estudiantes Takımına Kiralandı !

HAKAN BALTA GAZİANTEPSPOR'DA !

SERVET ÇETİN STUTTGART'DA

Yunus sana bir tüyo vereyim Emenike'yi veya duruyorsa Baros'u Completed FW oynat

Çift forvet oynarken CF VE DLF oynatıyorum ben Advanced FW den daha yararlı oluyor CF

Baros 33 yaşına geldi fesh ettim sözleşmeyi de Emenike yi CF yapıp bi denerim saol . Baros yerine Franco Di Santo'yu aldım .

Bende mesela Doumbia var :) CF oynatıyorum hem leblebi gibi gol atıyor hem kanatlara iniyor hem geriye geliyor top alıp dribling ile yardırıyor her şeyi yapıyor yani oyun stilleri hemen hemen benzerdir Doumbia ile Emenike'nin. Doumbia daha kaliteli ama benzer oynarlar :)

DLF de Mevlüt'ü oynatıyorum

SELÇUK İNAN ATHLETİCO MADRİD'DE !

Selçuk İnan'da Arda Turan gibi Atl.Madrid yolunu tuttu . Selçuk için Atl.Madrid 4.3 milyon euro bonservis bedeli ödeyecek .

selcuk-inan.jpg

Bende mesela Doumbia var :) CF oynatıyorum hem leblebi gibi gol atıyor hem kanatlara iniyor hem geriye geliyor top alıp dribling ile yardırıyor her şeyi yapıyor yani oyun stilleri hemen hemen benzerdir Doumbia ile Emenike'nin. Doumbia daha kaliteli ama benzer oynarlar :)

DLF de Mevlüt'ü oynatıyorum

Emenike tam dediğin gibi oynuyor bende şu an . Topu atmak yeterli topu aldımı süratli bir şekilde kaleye yöneliyor hep ancak son vuruşları Doumbia kadar değil .

Üst Alt