Assaidi Galatasaray'da İddiası! - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Assaidi Galatasaray'da İddiası!

Cevap: Assaidi Galatasaray'da İddiası!

Amrabat'tan 10 gömlek üstün,teknik,bire birde etkili,şutları süper ve size böyle bir adamı 4,5 milyona veriyorlar.Artık bıkmadınız her sene yöneticilerin her yaptığı transferi iyi göstermeye.Çok net söylüyorum 2. pino olur kendisi.

Hollandada Sizin bahsettiğiniz özelliklerdeki adamları vizyonu olan adamlar ,futboldan anlayan adamlar 8,10 neyse basıyor parayı alıyor.Ve 23 yaşındaki Assaidiyi Galatasaray scoutları keşfetmiş ve uzun zamandır izliyormuş diye övenlerde var ya yazık.

Tekrar söylüyorum Asaaidi gibi transferler her zaman olabilir ve bu fiyatlara riskede girilir.

Fakat bizim şu an için daha risksiz daha kaliteli transferlere ihtiyacımız var.Ve kanat ve forvet olmak üzere iki tane (yıldız falan demiyorum ) üst düzey kaliteli oyuncuya gerekirse 8,10 milyon ve üstü bonservis vermeliyiz.Şu lige ambargo koymak ve avrupada istenilen başarılar için bu şart.Ve bu sayede düzelen ekonomiyle Assaidi gibi adamlar alternatif olarak alınıp kadroya katılabilir.

çöp

Amrabat'tan 10 gömlek üstün,teknik,bire birde etkili,şutları süper ve size böyle bir adamı 4,5 milyona veriyorlar.Artık bıkmadınız her sene yöneticilerin her yaptığı transferi iyi göstermeye.Çok net söylüyorum 2. pino olur kendisi.

Hollandada Sizin bahsettiğiniz özelliklerdeki adamları vizyonu olan adamlar ,futboldan anlayan adamlar 8,10 neyse basıyor parayı alıyor.Ve 23 yaşındaki Assaidiyi Galatasaray scoutları keşfetmiş ve uzun zamandır izliyormuş diye övenlerde var ya yazık.

Tekrar söylüyorum Asaaidi gibi transferler her zaman olabilir ve bu fiyatlara riskede girilir.

Fakat bizim şu an için daha risksiz daha kaliteli transferlere ihtiyacımız var.Ve kanat ve forvet olmak üzere iki tane (yıldız falan demiyorum ) üst düzey kaliteli oyuncuya gerekirse 8,10 milyon ve üstü bonservis vermeliyiz.Şu lige ambargo koymak ve avrupada istenilen başarılar için bu şart.Ve bu sayede düzelen ekonomiyle Assaidi gibi adamlar alternatif olarak alınıp kadroya katılabilir.

:tiphat:

Hollanda'dan gelen adamlara hep kuşkuyla bakarım ama Assaidi cidden iyi gibi. Pino ile falan kıyaslayanlara sadece gülüyorum :)

2.pino olur gibi sacma sapan laflar etmekten bıkmadı insanlar. pino kimdir ya. adamı izlememiş burda durmadan sallıyor. birde geceleri ortaya cıkıyor yarasa gibi. 24 yaşında kolombiyadan falcaoyu porto alınca iyi. biz alınca kötü. neyse ben yatar.

441867_Galatasaray_SK.jpg
böyle bi kadro çok iyi olur

Forvet hattı Burak-Suarez olsaydı Uefa da final oynarız derdim. Kadro çok iyi fakat forvet hattı aynı tip futbolcular renktaş.

Heerenveen'in Marco Van Basten yönetiminde yaptığı ilk antrenmana katılmadı.Hollanda basını, Assaidi'nin antrenmana çıkmamasını 'kesin' ayrılık olarak yorumlarken; Galatasaray'ın Heerenveen ile her konuda anlaşmaya vardığını ve bu transferi en geç 7 gün içerisinde açıklayacağını duyurdu.

Assaidi'nin transferi için Heerenveen ile anlaşmaya varan ve 3 milyon euroluk bonservis bedelini kasasından çıkartacak olan Galatasaray, Faslı kanat oyuncusuna ise yıllık 1.1 milyon euro verecek.:coffee:

Artık birileri gelse sıkılmaya başladım. 3 gün sonra takım sezonu açıyo gelen giden yok hâlâ, benim gibi sabırlı biri bile bunları diyebiliyorsa sabırsız taraftarlarımıza Allah sabır versin :D

Umut bulutu 2 haftada resmiyete kavuşturan yönetim assaidi ile 1 aydır imzalayamaması çok doğal

Sizin yapacağını transferin köküne kibrit suyu dökim hemi

3 milyona Assaidi'yi aldıgımıza falan inanamıyorum,

sezon ortasında tavsiye ederken 15 20 milyon euro'yu verirsek bal gibi alırız yazdıgımı hatırlıyorum.

ASSAIDI mukkemmel bir oyuncudur.

3 milyona Assaidi'yi aldıgımıza falan inanamıyorum,

sezon ortasında tavsiye ederken 15 20 milyon euro'yu verirsek bal gibi alırız yazdıgımı hatırlıyorum.

ASSAIDI mukkemmel bir oyuncudur.

Sen beğeniyorsan sorun yok reis.Açıkçası ben izlemedim hiç.Sen izlemişmiydin.Yoksa videolardan mı ?

Sen beğeniyorsan sorun yok reis.Açıkçası ben izlemedim hiç.Sen izlemişmiydin.Yoksa videolardan mı ?

aylardır izliyorum reis, nerden baksan 8 macını izledim full.

kotu, CL'de yaramaz falan diyenlere kulak asmayın, Keita'yla beraber en iyi kanat transferimiz son 10 yıldaki nerdeyse :ka21: [umarım puruz cıkmaz tabi]

aylardır izliyorum reis, nerden baksan 8 macını izledim full.

kotu, CL'de yaramaz falan diyenlere kulak asmayın, Keita'yla beraber en iyi kanat transferimiz son 10 yıldaki nerdeyse :ka21: [umarım puruz cıkmaz tabi]

Tamamdır o zaman.Şu forumda scout'luk ve futbol bilgisi olarak en iyisi sensin bana göre.Assaidi için daha umutluyum bende artık.

2.pino olur gibi sacma sapan laflar etmekten bıkmadı insanlar. pino kimdir ya. adamı izlememiş burda durmadan sallıyor. birde geceleri ortaya cıkıyor yarasa gibi. 24 yaşında kolombiyadan falcaoyu porto alınca iyi. biz alınca kötü. neyse ben yatar.

Sevgili yöneticiler ben gerçekleri mantıklı bir şekilde yazınca tahrikden uyarı veya ceza alıyorum.

Biraz daha adaletli olun.Meydanı sırf yazmak için yazanlara bırakmayın.

Ondan sonra ben bu yukarıdaki adama hakaret ettiğim zaman hatalı oluyorum.

2 hafta önce Haluk Yürekli, babasının ölümünden dolayı transfer 10-15 gün sarkar demişti pek ciddiye almamıştım ama adam haklıymış demek ki :eek:

Üst Alt