Assaidi Galatasaray'da İddiası! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Assaidi Galatasaray'da İddiası!

Cevap: Assaidi Galatasaray'da İddiası!

bu transferde bir sorun var, demedi demeyin.

-bugun acıklanması gerekiyordu-

yarın da acıklanmazsa olmuyor demektir.

Bence Olacak şudur;

Bir kere Assaidi ilk 11'e alınmadı.

----------------------------Muslera--------------------------

Eboue---------Ujfalusi---------------Semih-------------Hakan

-------------------------------------------------------------

----------------------------Melo-----------------------------

------------------Hamit------------Selçuk--------------------

Umut-----------------------Elmander------------------Mirallas

1 Ufuk

2 Dany ( Stoper ve Sol bek özellikli )

3 Aydın / Mertan ( Her iki kanat )

4 Alper Potuk / Emre Çolak / Okan Derici ( Her iki kanat ve orta saha )

5 Assaidi ( Her iki kanat )

6 Yekta / Engin Baytar ( Her iki kanat ve orta saha )

7 Necati ( Forvet yedeği )

Takım bu olacak.

Bu maliyete göre oldukça iyi transfer. Çok fazla katkı vereceğinden şüphem yok, iyi transfer olur kesinlikle.

Hoilett çok daha iyi bir tercih olurdu alabiliyosak. Bu adam Türkiye'de oynayamaz. Topla oynama süresi, top ayağındayken düşünme süresi faule maruz kalmasını kolaylaştıracak derecede yüksek, malesef bizim kasapların affı yok, ayrıca direnci falan düşük bir izlenim verdi bana. Hah tam kahve ağzı yapıyorum farkındayım ama ben de herkes gibi sağdan soldan topladığım bilgiler ve videolarından böyle bir kanıya vardım. Yine de umarım gelirse hepimizin sevgilisi olur.

Hoilett çok daha iyi bir tercih olurdu alabiliyosak. Bu adam Türkiye'de oynayamaz. Topla oynama süresi, top ayağındayken düşünme süresi faule maruz kalmasını kolaylaştıracak derecede yüksek, malesef bizim kasapların affı yok, ayrıca direnci falan düşük bir izlenim verdi bana. Hah tam kahve ağzı yapıyorum farkındayım ama ben de herkes gibi sağdan soldan topladığım bilgiler ve videolarından böyle bir kanıya vardım. Yine de umarım gelirse hepimizin sevgilisi olur.

Hollandada geniş alan bulmak kolay,süper ligde ise zorr..Bencede Hoilet mükemmel olur..

yalaaaaaaaaaaaaaaaaaan ,yalaaaaaaaaaan!

Ulan bizde 4 mil. verecek goz varmi ,lan!

Boyle haberler buraya yazmayin....AYSAL BABA foruma girerse kalp krizinden gider!

Durust man cifteleri atar.....benden soylemesi:D :D

:sgr: :sgr:

Özgür Sancar bu alemde en doğru haber yapanlardan biridir çünkü oyuncularla direk görüşür.Assaidi bizimdir,net:animation:.

Hollandada geniş alan bulmak kolay,süper ligde ise zorr..Bencede Hoilet mükemmel olur..

Assaidi icin genis alan olsun dar alan olsun hic fark etmez. Adamdaki teknik üst seviye ve kesinlikle abartarak konusmuyorum, ayrica suratli. Benim tahminim Keita efekti yaratacak. Cok büyük konusmadan sunu da ekleyerek "Taraftarin sevgilisi olmaya ve 2 sezon sonra 10 Milyon Euro'ya satilmasina kabul bile edilmez Potansiyele sahib" bir dahaki yorumum "Hos geldin Oussama Assaidi olsun"

Üst Alt