Assaidi İmza İçin İstanbul'da - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Assaidi İmza İçin İstanbul'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Assaidi İmza İçin İstanbul'da

bu adamın yedegi amrabattı dimi fas milli takımında ben öyle biliyorum yanlışsam söyleyin.

arkadaslar bu forumda beni iyi bilirsiniz, hollandada oturdugum icin net soyleyebilirim ki,

taraftarin sevgilisi olacak bu cocuk, sempatik, sicakkanli, teknik ve hizli, hal ve hareketleriyle cok iyi bir transfer

Bende Hollandada kaliyorum ama Micky Mouse ligi oldugu icin takip etmiyorum

İnşallah bir aksilik çıkmaz, Umut ve Assaidi için kesin olarak resmi açıklama olsun. :)

İyi gidiyoruz, transferlerin 25 hazirana kadar biteceğine inanmaya başladım.

Bu arada adam 500 bin aliyormus orda max 1.5 verilirse bonservisinde 5-6 ya anlasilir

Cevap: Son Dakika | Assaidi İmza İçin İstanbul'da

Seneye serbest o yuzden

daha iyi ya işte, kontrat yenileseydiler daha pahalı olcaktı ya da yenilemedi diyelim, kendini daha iyi göstereceği bir kulübe giderdi

ima etmeye çalıştığım şey, transferlerin bonservis ücretlerin ya da oyuncuların alacağı paraya çok takılmamak gerektiği

Kadro yapan olmamış hemen davranayım:coffee:

Kaleci

Sağ bek-Stoper-Stoper-Sol bek

Sağ K.-Orta saha-Orta Saha-Sol K

Forvet-Forvet

Fas milli takımında Assaidi solda, Amrabat sağda oynuyor. Ama Assaidi bir model üstü gibi Amrabat'ın.

Valla ben videosunu izledim hayran kaldım tabi takip eden varsa en iyi fikri o verir bize:ka21:

Ben bir pürüz çıkacağını sanmıyorum oyuncu İstanbul'a kadar gelip görüşüp imza atması bekleniyorsa , kulübüyle zaten çoktan anlaşılmıştır.Hayırlı olsun umarım beklentileri karşılar.

[video=youtube;KLebOIDBGeA]https://www.youtube.com/watch?v=KLebOIDBGeA[/video]

Şöyle fantastik bir hareketi varmış bu arkadaşın.

[video=youtube;mteaoFYuDY4]https://www.youtube.com/watch?v=mteaoFYuDY4&feature=related[/video]

bu videodan maç içinde neler yapıyor görebiliyoruz.fena değil

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt