Assaidi İmza İçin İstanbul'da - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Assaidi İmza İçin İstanbul'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Assaidi İmza İçin İstanbul'da

assaidi hızlı,teknik sol kanada cuk oturur riera yolcu o zaman tek handikap güçsüz biraz onuda fatih terim ve scott piri halleder engin de güçsüzdü dokunsan yıkılıyodu geldiğinde

fene-vliler ntvspora güvenilmez reyes forlan felanda sizdeydi diyorlar :lol: inanası gelmemeleri hoşuma gidiyor :ka21:

Ribery'den sonra bu takıma gelecek en potansiyelli adam, tabi gelirse.

sampiyonlar liinse basari icin alinan oyunculara bak.. ustelik yabanci oyuncular.

Danny ve assaidi

sinirden guluyorum. saka gibi.

Kimi alalım ?? 3 yıl için 15 milyon euro isteyen 34 lük Drogba ??

2 yıl için 12 isteyen Ronaldinho ?

3 yıl için 12 milyon isteyen Berbatov ?

GS artık byle transferler yapmayacak paraları saçılmayacak. 23- 24 yaşını geçmeyen geleceği parlak adamlar alınsın ki ekonomimiz düzelsin. Yoksa GS ŞL ne giremez hale gelir BJK gibi..

Bilmediği adam hakkında iyi ya da kötü konuşanları da ben çözemedim.

GS artık byle transferler yapmayacak paraları saçılmayacak. 23- 24 yaşını geçmeyen geleceği parlak adamlar alınsın ki ekonomimiz düzelsin. Yoksa GS ŞL ne giremez hale gelir BJK gibi..

Hoilett?

Üst düzey bir oyuncu olduğunu sanmıyorum izleyelim bakalım ama öyle Shakiri gibi ümitlenmeyin aynı potansiyel değil bence.

Not : Videoları filan bilmem ama en büyük handikapı Hollanda Ligidir.

Assaidi'yi bile begenmeyenler var. Burda bazilari Messi, Ronaldo gibi adamlar bekliyor sanirim. :eek:

Neyse gelmeden don biçmeyelim.Geslin, gelirse de Ribery gibi oynasın ama onun gibi kaçmadan kalsın burada. Gerçi yaşının 24 oluşu biraz üzücü.

Abi biz hep ilkleri getirdik türkiyeye. Hayırlısıyla dünyanın belirli ülkelerinde scout ekipleride açarsak, inan ki çok iyi şeyler olacak. Ben drogbanın galatasaraya gelmesini değil. Drogba gibi oyuncuların galatasarayda kendini geliştirip avrupa vitrinine sunulmasından yanayım.

Hakkında bildiğim tek şey adı. :D

Dilerim kanattaki problemlerimize çare olabilecek bir isimdir.

assidi yi bilmeyenler futbol u takip etmeyen 35 yaşındaki miyadını doldurmuş yıldızlara tav kişiler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt