Assassin's Creed Valhalla | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Assassin's Creed Valhalla

bunun hangi oyunlari guzel ahb'ler
Ezio serisinden Brotherhood ve Revelations oyunlarını tavsiye ederim. Brotherhood, Rönesans dönemi Roma'sında geçiyor. Revelations ise Sultan Selim dönemi İstanbul'unda geçiyor. Lakin güncel grafik kalitesine göre grafikler biraz eski gelebilir lakin bence hala daha her türlü gideri var. Onun dışında da AC Black Flag'i öneririm heis. Bildiğin 30 yıl savaşları döneminde Karayipler'de korsanlık yapıyorsun çok keyifli. Oynanış olarak herhalde benim en keyif aldığım AC oyunudur. Lakin serinin gerçek ruhunu yansıtan hakiki AC oyunları Ezio serisidir. AC Syndicate de fena değildir. Victoria dönemi Londra'sında geçer.

Lakin son iki oyun olan Origins ve Odyssey'i henüz oynama şerefine nail olamadım. Çünkü @Mehmet Arslaner gibi beyaz türk değilim ve bilgisayar donanımım bu oyunları oynatmak için yeterli değil. Bu mendebur 1 haftalık geliri ile 10.000 TL'lik kasa toplayabiliyor. Adını lanetle anıyorum.

heis bunu biliyorum galiba yaw korsan gemisiyle 2 saat bi adaya gidiyorsun fln o degil mi
biraz eziyetli gibiydi
ben action severim
Yok yav bakış noktalarını AC diliyle söylersem eşleştirdiğin zaman hızlı seyahat diye bir seçenek çıkıyor. Yani daha önce seyahat ettiğin bir yere hızlı bir şekilde gidebiliyorsun. İstersen gemiyle de uzun sürede gidersin tercih senin.

AC Odyssey'in devasa bir haritası var hayran kalmamak elde değil.

nasıl yapıyorlar o kadar detayı,kaplamayı, haritayı anlamak güç. bu oyunda da odyssey'e oranla daha büyük olur diye düşünüyorum.

ayrıca revelations ve brotherhood'un remastered versiyonu çıksa çok güzel olurdu.

Son düzenleme:
First Teaser....

assassins-creed_6098901.jpg

Üst Alt