Ata Aksu da Aday - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ata Aksu da Aday

Cevap: Son Dakika | Kürşat Tüzmen de Aday Oldu

Düzgün birisi çıkıp neden kirletsinki ellerini. Bu iş tam "kirli ellerin" işi bütün adaylar gibi.

Beyler bi tek şeyden eminim, siyasi iktidar türk sporunu ve organizasyonlarını gitmesekte olur diyen bi zihniyetin eline vermez. En büyük darbeyi kendileri yer çünkü... İktidarın başta olimpiyatlar olmak üzere bir sürü projesi var, bu süreçte asla bunları riske atmazlar.

Hayırlı olsun Demirören o zaman.

Resmen herşey tüçünün lehine ilerliyor.

Beyler bi tek şeyden eminim, siyasi iktidar türk sporunu ve organizasyonlarını gitmesekte olur diyen bi zihniyetin eline vermez. En büyük darbeyi kendileri yer çünkü... İktidarın başta olimpiyatlar olmak üzere bir sürü projesi var, bu süreçte asla bunları riske atmazlar.

Yalnız ben şunu bilir şunu söylerim. YD aday olduysa Türkiye Avrupa'ya gidecektir. Yoksa imanını gevretirler YD nin

Cevap: Kürşat Tüzmen de Aday Oldu

arkadaşlar şunu söyleyebilirm ki tüzmen demirörenden bile daha kötü biri.türk futbolunu yakar fenerbahçeyi korumak için.

Cevap: Son Dakika l Ata Aksu Aday Oluyor

Yes ama Demirören'in aldığı desteğe karşı çok dayanaksız. Sağlam bir isim gerekiyor.

Ata Aksu saglam isimdir. Inan bana. Demirören korksun bu adamdan. Cünkü cok oy potansiyeline sahip. Bank asya, 2. ve 3. ligin büyük cogunlugu bu adami destekler. Lobisi cok kuvvetlidir.

Kisisel degil, ama ismini ve karakterini tanirim. Benim gibi her Antepli sporsever tanir.

Cevap: Ata Aksu da Aday Olacak

oha lan buda fenerli :S

yokmu ulan bizim camiadan bir tane yürekli adam ??

fb-bjk zaten kirli trabzonda sesi kesti bunlardada var bir halt.. digerleri zaten kücük kulüp büyükler ne derse o oluyor.. veya en kötü Bursaspor'lu biri gelsin..

Olum bu nasıl bir mantıkdır ya

Dışardan herhangi biri aday oluyor.

Benim patronda olsun o zaman.

Biz nasıl yönetiliyoruz arkadaş

Şu saat den sonra Aziz Yıldırım federasyonun başına geçse, cezayı vermek zorunda....

Bu ülke olimpiyatlara aday oldu, spor geçmişi lekeli bir ülkeye verezler olmpiyatı.

Üst Alt