# Atalay Babacan - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Atalay Babacan

Bende sahada alt yapıdan genç oyuncu olduğunda heyecanlanıyorum, daha mutlu oluyorum ve destekliyorum bu durumu. Ama oyuncuda bunu isteyecek hem fiziksel hem zihinsel olarak bu duruma hazır olacak. Atalaya bakıyorum üflesen uçacakmış gibi bi havası var. Çok bi gelişme görmüyorum bu konuda. Bu haliyle zor oynaması. Umarım yanılırım alır formayı bidaha da çıkartmaz.

"fatih hoca'nin atalay'i takimda istediğini ogrenmekle beraber, sezon basinda sozlesme asamasinda verilen duzenli oynayabilecegi bir avrupa kulubune kiralik gonderme sozu/maddesi hala gecerli. o sebeple surec devam ediyor. yakinda gerekli aciklamayi kulup yapacaktir."

atalay sozlesme yenilemeden once de sozlesmesi uzatilacak diyen yazar buydu.

sonuna kadar katılıyorum daha bugün İstanbulspor karşısında bir hazırlık maçında bile şans tanımadık şu çocuklara. İnatla ısrarla yazacağım Atalay şu takımda forma şansı bulana kadar ...

Fizigi toparlasa 8 noya transfer yapmamiza gerek kalmazdi
issizligine denk gelirse schalke youth lig macimjzi izle icerdeki orda cok iyi oynamisti

Bu arada ciddili ne dusunuyorsun atalay hakkinda
fiziginin gelisecegini sanmiyorum vucut genetigi iyi degil bana kalirsa max yeni salih ucan olur sans bulabilir de gelisirse

guzellemeler sonucu 2000 jenerasyonu falan dediler bu recep yunus falan o tayfa ama genc takimlardaki seviye halisahadan bi tik iyi oldugu icin iyi gorunduler. yunusa biraz sans versek artik genc olmadiklarini nerde olduklarini fark ettirebilsek is yapar yunus ama atalaydan umudum yok pek

Kötü koşmasa da fiziksel olarak güçsüzdür. Yetenek olarak ortalamanın 1 tık üstü diyebilirim, öyle ahım şahım yetenekli de değildir. Ha, ama oyun zekası, oyun olgunluğu falan benim için top seviyede.

Son düzenleme:
Gecen de yazdim, bence 2 kulvarda yarisacak kadromuz yok, eger AL'de genclere gorev verecegim derse kimse hicbir sonuca isyan etmez.
Kaleci veya Berk
Luyindama
Linnes
Cagne
Belki 1 veya 2 tane da tecrubeli isim, sonra
Emin
Suleyman
Atalay
Yunus
Ali Yavuz
Bartug
Sunlarla Avrupa maclarina cikalim. En kotu 3 tanesi oynasin. Mesela Luyi ve Emin nasil oynarlar, Bartug'u da gormek isterim. Bir de Suleyman

----------- Berk -------------
Linnes - Luyi - Emin - Sulo
---- Bartug ---- Taylan ----
Yunus - Atalay - Ali Yavuz
---------- Cagne ----------
Buna benzer bir kadro.

herhalde milli takım U seviye yaşını da geçti bunu almamıslar.
kiralayın bari bi yere gözümüzün önünde ölüyo çocuk hazırlık maçlarında bile denenmiyo

Herifi oynatmayacaksanız gönderin de belki patlar matlarsa yetiştirme bedeli alırız yav. Oğlan duran dura askerliği geldi resmen. Tımarhanelik bir şube yönetimi.

Oynatmiyorsan yolla gitsin kiralik. Bu adami 2 hafta önce kiralik yollasalardi bari. Yeni takiminda hazirlik kampina katilirdi ve hazirlik maclarinda ve antrenmanda iyi performans gösterirse direk formayi kapma sansi daha yüksek olurdu.

Altayapıya alımda 19 yaş üstünde kiralanma zorunluluğu getirilmeli.
19 yaş üstünü tutmamalıyız .
Ne fiziğini geliştiriyor , ne a takım seviyesine gelebiliyor.
Florya rahat tabi.

Üst Alt