# Atalay Babacan - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Atalay Babacan

Atalay'ın kendine güveni çok hoşuma gitti. Rakip keçiören tabii ama yine de her pozisyonda top istedi. Daha önemlisi doğru yere koşup dikine pas aldı. Çevre kontrolü de iyi. O yüzden ortada daha rahat ediyor, farkını gösterebilir bir iki vücut hareketiyle rakiplerini ekarte ederek. Ama kanatta adam geçmesi bindirmesi falan zor gibi görünüyor. Feghouli-Belhanda-Emre varken ortada oynaması da zor. Kanatta dediğim gibi pek iş yapamaz. Doğru anı bekleyecek Atalay ve hazır olacak. Bu elemanda potansiyel var.

yunusun mac eksiği var

Maç eksiği var zaten de onun dışında da bana ''oldum'' demeye müsait biri gibi geldi. Yeteri kadar hırs göremedim bugüne kadar oynadığı dilimde attığı gol sonrası sevinci dışında aldığı süre sınırlı da olsa.

Bu işin özü çalış...çalış...daha fazla çalış olmalı.

Oynamayan oyuncu gelişmez böyle oyuncular ya oynayacak yada oynacagi takıma kiralanmali

Galatasaray Düşmanlarının .........

Bu adamın konusu nasıl üst sıralarda olmaz la forumun futboldan anlamadığı belli oldu neyse. Bizim için önde topu tutamama sorununu çözebilecek bir çocuk bu muhakkak değerlendirilmeli maçlarda. Son 20 dk olur gerekirse 1 devre olur denenmeli.

Atalay'ın ilk kez mücadele gücü ve hırsını beğendim hücum özellikleri zaten üst düzeyde.. Özellikle göbeğe geçince feghouli gibi kendini buldu.. Alt jenerasyonu aralarındaki kısa pasları da çok hoşuma gitti

Ozan 'a verdiğimiz şansı neden Atalay 'a vermiyoruz ki ?

Sivas maçında eminim ya yedek kulübesini ısıtacak ya da kadroya bile alınmayacak

Yerine bugün hiçbir nane yapamamış Selçuk/Donk filan 90 dakika forma giyecek

Yazık ulan şu çocuğa Atalay biraz kendine gelsin fizik/kondisyon olarak kendini geliştirsin. Ozan gibi forma bulduğu anlarla varını yoğunu sergilesin ne o 10 mil.€ bonservis verdiğimiz Belhanda 'ya ne o 4 mil.€ verdiğimiz Emre 'ye kaptırmaz formayı aslanım ..

Nasıl güzel bir Ozan Kabak 'ı kazandık şu yaşında 20 mil.€ filan konuşuluyor, ne olurdu aynı şekilde Atalay 'ı kazansak ? gerçekten kolay rastlanacak bir yetenek değil Atalay belki uçup kaçmıyor ama şu yaşında bu tecrübesizliğine rağmen buram buram kalite çocuk futbolu biliyor

Tamam Yunus/Ali Yavuz/Gökay filan da yetenekli kaliteli futbolcular ama Atalay & Ozan ikilisi bambaşka bir potansiyeli var. Ne olursa olsun sahip çıkmamız gerekiyor. Ozan zaten formayı kaptı bu saatten sonra tillahı transfer edilse de Ozan o performansıyla formayı bırakmaz üstelik inşallah uzun süreli bir sözleşme de imzaladık aynı şekilde Atalay 'ın da elinden tutmamız gerekiyor en azından şu Emre Akbaba iyileşene kadar sürekli 11 oynasın şu çocuk ne kaybederiz ki ? kazanabilirsek kazanırız ki eminim Atalay o şansı verirsek başarır hatta Ozan 'dan bile daha çok güveniyorum Atalay 'a

şutu var,ara pası var.önceden bu kadar cok calım attıgını görmemiştim.dün akşamki macta 5 tane ince çalımı vardı manyak mısın atalay

O kadar eksik varken oynatilmadi.Eksikler dondukten sonra forma sansi hic kalmayacak.Ozellikle Ndiaye,Belhanda,Akbaba,Garry gibi as takim oyunculariyla izleyememek sinir bozucu.Yedek kulubesinde curuyup gitmez umarim.

Çocuğun oyun zekası çok iyi ama hala 11 oynayacak seviyede değil. Ocak ayında Hollanda ya da Belçika ligine kiralamamız lazım. Kiralanan takıma da en az 10 karşılaşmada 11 çıkacak diye şart koşulmalı.

Ozan kendine 1,5 yilda hayvan gibi kas yapti, maalesef Atalay hic bu duruma degenmemis. Atalayin en az 1 sene kas yapmasi lazim ki 11 oyuncusu olsun, Belhandaya araplara 10m+ itelesek Atalay da kas yapsa hem Emre hem Atalay 10 numarada oynayabilir.

Hersey kendi ellinde, Ozan 1,5 sene kopek gibi kas yapti ve formayi kapti aynisi Yunus, Celil icin de gecerli.

Üst Alt