# Atalay Babacan - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Atalay Babacan

İlk yarı sol kanata hapsedildiği için etkisiz gözüktü. Fakat ikinci yarı orta sahaya geçince kendini buldu ve etkili oynadı.

Beğendim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

böyle gençleri maç sonları 15-20 dakika oynatmak yerine küme düşmeye oynayan takımlara bir sezon verip o sezon her maç 90 dakika oynatılmasını sağlamak.

Bekleyip görmek lazım. Öyle hemen Ronaldo, Messi yapılırsa, olacağı varsa da olamaz zaten. Ben daha bir ışık göremedim. Ozan gibi sürekli şans bulması ve değerlendirmesi lazım. Bir gol, bir asistle olmaz bu işler. Gelişimi çok önemli. Fizik, teknik, oyun bilgisi, pozisyon bilgisi, topsuz oyunu hepsini geliştirmesi lazım. Sadece yetenkle olmuyor bu işler.

Bekleyip görmek lazım. Öyle hemen Ronaldo, Messi yapılırsa, olacağı varsa da olamaz zaten. Ben daha bir ışık göremedim. Ozan gibi sürekli şans bulması ve değerlendirmesi lazım. Bir gol, bir asistle olmaz bu işler. Gelişimi çok önemli. Fizik, teknik, oyun bilgisi, pozisyon bilgisi, topsuz oyunu hepsini geliştirmesi lazım. Sadece yetenkle olmuyor bu işler.

fizik dışında hepsi var.. ben gecen sene bundan olmaz diyordum keza çok daha kötü idi fiziği,epey geliştirmiş ,ilerlemiş (bu macda epey top kazandı buna bile şaşırdım) fiziksel yükleme yapılırsa olur bu çocukdan,birde abdüssamed karucudan ,yunus-celil falan olmaz zor onlardan...

fizik dışında hepsi var.. ben gecen sene bundan olmaz diyordum keza çok daha kötü idi fiziği,epey geliştirmiş ,ilerlemiş (bu macda epey top kazandı buna bile şaşırdım) fiziksel yükleme yapılırsa olur bu çocukdan,birde abdüssamed karucudan ,yunus-celil falan olmaz zor onlardan...

Yunus ile celili begenen olmus ki saygi duyarim ama ben birsey goremedim. Umarım olurlar ama daha once altyapidan yunustan celilden falan yetenekli adamlar kayboldu gitti

Yunus ile celili begenen olmus ki saygi duyarim ama ben birsey goremedim. Umarım olurlar ama daha once altyapidan yunustan celilden falan yetenekli adamlar kayboldu gitti

celil 21 yaşında diye biliyorum,mümkün değil ondan, yunusu son avrupa gençler ligindede izledim ,berbat ötesi idi , benim gördüğüm abdüssamed,atalay dışında olacak oyuncu yok idi o takımda(u-19) birde tabi kapı var ama o daha bebe ,ondan müthiş topcu olur

Porto ile olan u19 maçında pek beğenmemiştim ama bugün çok iyiydi

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sivas maçında oynamamasını hakaret sayarım Atalay 'a ...

Selçuk haftalardır 11 oynuyor bir nane yapabildiği yok. Atalay ikinci yarı geçti asıl mevkisine 35 dakikada Selçuk 'un sene başından beri veremediği katkıyı verdi

Birisi Galatasaray 'ın kaptanı milyon eurolar alıyor diğeri kariyerinde 2. defa resmi maça çıkan 18 yaşındaki bir çocuk ...

Sivas maçında oynamayı geç ilk 18e bile alınmayacak. Çok yazık

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sivas maçında oynamamasını hakaret sayarım Atalay 'a ...

Selçuk haftalardır 11 oynuyor bir nane yapabildiği yok. Atalay ikinci yarı geçti asıl mevkisine 35 dakikada Selçuk 'un sene başından beri veremediği katkıyı verdi

Birisi Galatasaray 'ın kaptanı milyon eurolar alıyor diğeri kariyerinde 2. defa resmi maça çıkan 18 yaşındaki bir çocuk ...

İşte yorum budur lakin Galatasarayı klikler,hesaplar kitaplar yönetir genelde, selçuk efendinin sözleşme uzatma zamanı geldi,bu cocuk oynatılırsa zorlaşır o iş..

Ozan dışında 2000 jenerasyonundan 11 çıkacak diğer çocuk da bu.

Yunus falan en fazla hamle oyuncusu olur. O da çok çalışır ve ego yapmazsa. Ki bana biraz Emre Çolak triplerine girebilecek biri gibi geliyor.

Üst Alt