Atiker Konyasporlu Selim Ay: "Galatasaray'ı durduracağız" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Atiker Konyasporlu Selim Ay: "Galatasaray'ı durduracağız"

Kayseride komando gibi savaşıp bizi öldürecekti..Bülent Uygun çapsızının söylediklerini hiç yazmıyorum bile.sonunu gördük..İnşallah bu maçta aynı olacak..

Kendi agresif ve baskılı oyunumuzu bu maçta yansıtırsak 3 puanı kesinlikle alacağımıza inanıyorum. Özellikle defansta bireysel hatalar yapmamamız ve en büyük zaafımız yan toplara da dikkat etmemiz lazım. Bunları minimuma indirdiğimiz taktirde önümüzde durabilecek bir takım değil

Tudor rakibi iyi analiz edebilirse bu maç farka gider. Rakibe göre oynamazsa ise 3 farklı durum da oluşabilir.

Benim için Tudor'un rakibi analiz etme yeteneği ile ilgili belirleyici bir maç olacak.

Aykut Kocaman olsa rahat maç derdim. MRA olduğu için biraz tedirginim. Umarım fark atarız.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

30787d5ad93a3f792b61c1072007f85b.jpg

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Dediklerini gectim de her zaman böyle sadece 2-3 harften olusan soy adlarina imrenmisimdir benimki 11 harfli diye. Yurt disinda hep sorun yav uzun soy adi oldu mu isin gücün yok hep harf harf söyle.

dün hayatının macını oynadı belki de...sürekli ayakla kesilen toplar gördüm.selim normalde hata yapardı,yapmadı

Üst Alt