Atletico Madrid Başkanı Reyes İçin İstanbul'da - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Atletico Madrid Başkanı Reyes İçin İstanbul'da

Cevap: Atletico Madrid Başkanı Reyes İçin İstanbul'da

yahu fiyasko diyen adamlar.

kazım mı kalsın istiyorsunuz?

podolskiyi alıyor arsenal.bırakın artık bı boş hayalleri

yahu fiyasko diyen adamlar.

kazım mı kalsın istiyorsunuz?

podolskiyi alıyor arsenal.bırakın artık bı boş hayalleri

kazım kötü örnek tuna reyis. kazımı ele alırsak reyes tabiki iyi. ama kazımı cıkartıp baktıgımızda bence hayal kırıklıgı olur gibi geliyor. madride oyununu begenmiyorum.

gelsin.parası beni ilgilendirmez.benim üzerime düşen gsstore dan birşeyler almak,takımımı desteklemek.fatih terimden daha iyi futbol bildiğimi de sanmıyorum.istiyorsa bu adamı bi bildiği vardır.

kazım kötü örnek tuna reyis. kazımı ele alırsak reyes tabiki iyi. ama kazımı cıkartıp baktıgımızda bence hayal kırıklıgı olur gibi geliyor. madride oyununu begenmiyorum.

oynar burda bir şekilde tutturur.art niyetli olmayın barış.tabiki podolski olsa ama ben bu konuda 'yetmez ama evet' çiyim.

Devre arasi Podolski hayaldan ote olamaz.

Reyes bize yeter.

Hadi 5 yaptim dahada cikmam :D

Fatih hoca hala çok istiyorsa Reyes'i bir bildigi vardır,alalım gitsin.

Olmadı Riera patlama yapar:D

1 asist 1 golle sezonu bitirir gelirse bir cacik olmaz .. türkiyede bunu dograr bizim kasaplar ..

reyes sadece teknik açıdan iyi simao gibi olur gelirse bize kanatlarda yardıran akıcı oyuncular lazım keita yapıyodu bunu bir zamanlar

Yahu ne reyesi ya,rezalet formsuz bu adam.Saçma sapan işler yapıyor durmadan.Dünya da başka adam mı kalmadı?

Mevkileri farklı olsada Prates örneğini vericem. Bu adam duran toplardan sayısız gol kazandırmıştı takıma. Fakat aktif oyunda tam bir hiçti. Reyes'te birebir aynısı olucak. Atletico 7 mi istiyor? Gidip Podolski'ye 14 verelim. Maddi yönden sonuç olarak 7 milyon € kâr sağlamış oluruz. Bu işin maneviyat boyutunu tartışmıyorum bile. Bu rakamlara ortalık futbolcu dolu. Hemen hepsi kazandıklarından biraz extra paraya götü boklu hedefsiz takımlarından Galatasray'a gelmeye can atarlar eminim.

[video=youtube;6gt0DdXCf3E]https://www.youtube.com/watch?v=6gt0DdXCf3E[/video]

Beyler su videoyu izleyin

Ujfalusi - Reyes

Sag bek - Sag Acik

Üst Alt