Atletico Madrid Başkanı Reyes İçin İstanbul'da - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Atletico Madrid Başkanı Reyes İçin İstanbul'da

Cevap: Atletico Madrid Başkanı Reyes İçin İstanbul'da

Reyes sorunlu olduğu için gelmesini pek istemiyorum. Ancak Kazım faktörü kararsızlığa sebep oluyor. Ulan Kazım senin yüzünden kimlerin isimleri geçiyor şu basında.

3 milyona veriyorlarsa versinler daha fazlasını vermeyelim yoksa ağır biçimde kazıklanmış oluruz.

B.k gibi bir transfer olur!

Reyes kalsın, biz onlara Riera'yı verelim..

reyesi zaten formsuz hemde ispanyol. ispanyollar bizim ligde asla başarılı olamaz olamıyor. ha bonservisine 2.5 milyon kendisinede 1.5 milyon vereceksek o zaman bakarız. yoksa alemin enayisi biz değiliz. reyesin en formda hali bile 7 milyon etmezken bide şu durumda asla..

Bu transfer olmaz umarım.Ama ben hocanında başkanında istemesi nedeniyle Reyesin alınacağını düşünüyorum.5.5 milyon euro civarı gibi bir paraya bitirirler sonrada sahada 9 kişi oynarız artık.

Reyes(yaş 28): 358 maç 57 gol 40 asist.

Quaresma(28): 289 maç 47 gol 75 asist

Podolski(26): 373 maç 146 gol 87 asist

Reyes'i sene başında alamayıp şimdi almak yönetim başarısızlığıdır. Aynı şey Podolski için de geçerli. Reyes için beni en çok korkutan konu İspanyol daha doğrusu Sevillalı olması. Sevillalı oyuncuların ülkesi dışında bir yerde yapamayacağı söylenir. J.Navas bile bundan korktuğu için gitmiyor diyorlar.

^

Bu. Yonetim basarisizligini bilmem ama Sevilla ve benzeri guney ISpanya'dan cikan oyuncular baska hicbir yerde kolay kolay oynayamiyorlar. Yoksa tum kapasitesini yansittigi zaman R. Madrid kalitesinde adam Reyes. Ama olmaz, yapamiyor guney Ispanya'dan cikanlar baska yerde.

ispanyol oyuncular türkiyede iş yapmıyor juanfran-josico-guiza-riera daha akıllanmadılarmı reyese gidiyolar canavar gibi leto var karşımızda alın ikinci keita etkisi yapsın bizde

[video=youtube;XpTDbwB__bU]https://www.youtube.com/watch?v=XpTDbwB__bU[/video]

168508.jpg

Eminmisin bu adam çok agir.

Riera'nın bir tık üstü bu adam.Ama en azından sağ kanatda Kazım işkencesini izlemek zorunda kalmayız.

Diğer başlığada yazmıştım. Reyeste adamlar ardanın ikinci taksidi olan 7 milyon euroyu ödememek için böyle bir teklif yaptılar para vereceğimize ölmüş reyes verelim....

Sağ kanat için düşünülecekse Amrabat tercih edilmeli bence.

kazım faktörü diyorsunuzda reyes geldi sağda oynadı diyelim, solda riera nasıl yer bulacak, aydın mı oynayacak orda?

Üst Alt