Atlético Madrid Takip Başlığı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Atlético Madrid Takip Başlığı

Cevap: Resmi Atlético Madrid Başlığı

atletico madrid basligi diye baslik mi olur bilader's bir de resmi :-) bildigin arda basligi iste birbirimizi kandirmeyalim

hacı arda başlgı olsa idi ARDALI ATHLETİCO MADRİDİN MACERLARI başlıgı altında olurdun ama bak hacı ? modlar maç başlıklarını açmamışlardı bende güncel haberleri maçları tartışmak için umuma hizbet baabında açtım .. arda faktörü ile tabiki takım daha fazla gözümüzün önünde ama bu husus sizin gelip arda şöyleyd, yhaa hayır bizeyken böylediiXD gibi tartışmaların yeri degil ve başlıgı kirletir bende buna izin vermek istemiyorum. ben azdım ardayı tartşmak istiyorum dersen illaki aç arda turan sorunsalı diye orda buluşalım ..

Beter olsun. Herkes hakettiğini yaşar. Bize yaptığı şuan anlaşılmıyor ama büyük yanlıştı yetmedi geçmişte yaptıkları. Abileri saolsun.

Haa giderken demiştim. Ben Arda olsam A.Madrid'e gitmem. Çünkü Arda eğer gidecekse hedefi olan takıma gitmeliydi. İsterse Fransa'ya gitsin falan ama ilk 3 e 10yılda 1 giren takıma gitmesi onun sorumluluğu.

milli maç arasını degerlendiren a.madrid mısıra gitti ve midolu zamaleki 3-1 maglup etti

o8icd.jpg

preview.php

img_0097_1_2850.jpg

evet arkadaşlar bildiginiz üzere madridin en nacizane takımı kralcıdan çok kral takımı Atletico madrid hentbolda KS VIVE TARGI KIELCE i devirmiş bulunmakta .. başarılarının devamını dileriz işte istatislikler ..

KS VIVE TARGI KIELCE (29): Szmal (4 paradas), Grabarczyk, Jurecki (11), Stojkovic (4), Buntic (5), Zorman (1), Rosinski (1), Siete inicial. Cleverly (3 paradas), Tomczak (3), Tkaczyk (1), Zaremba, Olafsson (2p), Kuchczynski (1), Jurasik, Jachlewski y Przybylski.

BM ATLÉTICO DE MADRID (37): Sterbik (16 paradas), Markussen (8), Aginagalde (2), Davis, Parrondo (2), Lazarov (8), Cañellas (5). Siete inicial. Hombrados (1 parada), Edu (4), Kallman (5), Guardiola (2), Abalo (1), Mariusz y Dinart.

Takım kaptanı Perea önümdeki pazar oynanıcak Levante maçı öncesi bir takım açıklamalarda bulundu :

-Üst sıralara tırmanmak için bu maçı kazanmaya ihtiyacımız var.

-Daha fazla puan kaybedemeyiz bu maçlarımız bizim için çok fazla önem teşkil ediyor ..

defensa_colombiano_Luis_Amaranto_Perea.jpg

Üst Alt