Atlético Madrid Takip Başlığı - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Atlético Madrid Takip Başlığı

derbi için geri sayım başladı ...

atletico_madrid-real_madrid.jpg

Ne zaman derbi?

Cevap: Resmi Atlético Madrid Başlığı

Ardadan dolayi hemen hemen tüm maclarini izliyorum...takimin cogu zaman en iyisi, ne yaptigini bilerek oynuyor, ama takimda cok kopukluk var...hele hele bu defans anlasigiyla real`den 3 golden asagi yememeleri zor gibi geliyor bana

Ardadan dolayi hemen hemen tüm maclarini izliyorum...takimin cogu zaman en iyisi, ne yaptigini bilerek oynuyor, ama takimda cok kopukluk var...hele hele bu defans anlasigiyla real`den 3 golden asagi yememeleri zor gibi geliyor bana

birde kapanmaya oynarlarsa kendi yarı sahalarında beklerlerse gene barça hezimeti olur .. yediklerinden çok atmaları gerekicek

bir bilbao taraftarı olarak şeimin derbisi diyorum ispanyada tek derbi bilbao-sociedad derbisidir soyaddaş :yenieek: bu böyledir yani aksini iddaa edenle tartşırım

bilbao taraftarına laf etmem saygım vardır eyvallah derim yerime otururum .. bilbao dendi mi suların yönü degişir rendaş . .

arda_turan_falcaoo.jpg

Falcao Twittrndan : "Ben Arda. Falcao buraya benim koca kafa olduğumu söyledi. Ben ona kral diyorum, o bana koca kafa. Nasıl bir adalettir."

takımdan kaynaşma yakınlaşma üst düzeyde

gregorio_manzano8785688.jpg

Derbi öncesi basının karşısına çıkan Manzano şunları söyledi ;

-Sahada %120mimizi vermek zorundayız

-Umarım taraftarın istediğini yerine getirir ve memnun edebilirz .

Üst Alt