Atlético Madrid Takip Başlığı - Sayfa 53 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Atlético Madrid Takip Başlığı

Atletico'nun sorunu şu; Artık tamamen çözüldüler. Bu sene transferde yapamadıkları için ekstra çözüm yolları kalmadı. Gabi artık tükendi. Griezmann formsuz.

Yeni stadda 6 maçın sadece 2 tanesini kazanabildiler. Vicente Calderon'daki büyü kayboldu. Devre arası bakalım Diego Costa çözüm getirecek mi? Bence Arda'yı bile geri alabilir. Hücumda üretemiyorlar resmen.

El Clasico'nun olduğu hafta bu sezon ilk kez yenildiler.

DRrwvngWsAAztvS.jpg

Simeone büyük hoca hakikaten. Sene başında transfer yapamamışsın,en büyük yıldızın gitmek istiyor,CL'den elenmişsin,pek çok kilit oyuncun artık 32 yaşın üstünde ama Real'in 10 puan önünde 2.sıradasın.

Son 9 maçta sadece 2 gol yemişler. Diego Costa sene başında gelebilseydi belki de hem CL'de gruptan çıkmış,hem de ligde Barça'ya puan olarak yakın olurlardı.

Neymiş savunma oynatıyormuş..Dünyanın en sıkıcı futbolunu da oynatsa bu takımla bundan iyisini kimse yapamaz.

Simeone çok büyük underrated. PSG nasıl hala Emery ile uğraşıyor inanamıyorum. Bas parayı al Simeone'yi be.

Adam Barça,Real'in 5'te 1'i bütçeyle kafa tutuyor senelerdir. Bazıları hala defansif hoca falan diyor. Adam senelerdir 20-22 golden fazla yemiyor. Üstelik LaLiga gibi hücumcuların ön planda olduğu ligde.

Simeone gibi hocam olsun defansif olsun. Süper Lig'de eğer 15 golden az yedirecek biri olursa ben defansif oynatmasını isterim. Defansif oynatıyorum diyip savunma yerleşimi bilmeyen hocalar var.

Simeone çok büyük underrated. PSG nasıl hala Emery ile uğraşıyor inanamıyorum. Bas parayı al Simeone'yi be.

Adam Barça,Real'in 5'te 1'i bütçeyle kafa tutuyor senelerdir. Bazıları hala defansif hoca falan diyor. Adam senelerdir 20-22 golden fazla yemiyor. Üstelik LaLiga gibi hücumcuların ön planda olduğu ligde.

Simeone gibi hocam olsun defansif olsun. Süper Lig'de eğer 15 golden az yedirecek biri olursa ben defansif oynatmasını isterim. Defansif oynatıyorum diyip savunma yerleşimi bilmeyen hocalar var.
Bizde Luce zamanında defansif oynatıyor diye adamı zorla taraftar yüzünden kovdular....eğer o zaman kovmasaydık en az 3 şampiyonluğumuz daha olurdu...

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Atletico'nun futbolunu "defans yapıyorlar yeaa" diye basit ve saçma bir cümle kurarak küçümsemek futbol cahilliğidir.

Atletico Simeone gelmeden önce 4.-5. olmaya çalışan,Real-Barça maçlarını her zaman kaybeden bir takımdı. Üstelik Aguero-Forlan gibi pek çok önemli oyuncusu vardı.

Geldikten sonra; Juanfran gibi vasat bir beki CL oyuncusu yaptı. Godin'i elit stoperler arasına soktu. Gimenez gibi genci alıp üst düzey stoper yaptı. Filipe Luis belli yeteneği olsa da ondan önce bunu gösteremedi.

Gabi gibi yetenekleri kısıtlı oyuncudan üst düzey orta saha oyuncusu çıkardı. Arda gibi göbekli,koşamayan oyuncuyu bile bambaşka seviyeye getirdi. Griezmann Atletico öncesi Sociedad'da iyi oyuncuydu ama burada elit oyuncu oldu. Diego Costa'yı söylemeye gerek yok. Koke,Saul'u genç yaşta çıkarıp özel bir oyuncu yaptı.

Sonuçlara bakarsak; Real-Barça gibi kendisinden kat-kat fazla bütçesi olan takımlara her maçında kafa tuttu. Şamar oğlanı olduğu ezeli rakibi Real Madrid'e Bernabeu'da 6 maçtır yenilmiyor. Real-Barça egemenliğine son verdi ve şampiyon oldu. CL'de 2 final,1 yarı final,1 çeyrek final yaptı. 2 defa Avrupa Ligi kazandı.

Haaa eğer bunları "defa yapıyor yeaa" diye açıklıyorsanız yapın bakalım defans bu başarıların yanından geçecek misiniz.. Simeone dünyanın bana göre en iyi teknik direktörüdür.

Atletico'nun futbolunu "defans yapıyorlar yeaa" diye basit ve saçma bir cümle kurarak küçümsemek futbol cahilliğidir.

Atletico Simeone gelmeden önce 4.-5. olmaya çalışan,Real-Barça maçlarını her zaman kaybeden bir takımdı. Üstelik Aguero-Forlan gibi pek çok önemli oyuncusu vardı.

Geldikten sonra; Juanfran gibi vasat bir beki CL oyuncusu yaptı. Godin'i elit stoperler arasına soktu. Gimenez gibi genci alıp üst düzey stoper yaptı. Filipe Luis belli yeteneği olsa da ondan önce bunu gösteremedi.

Gabi gibi yetenekleri kısıtlı oyuncudan üst düzey orta saha oyuncusu çıkardı. Arda gibi göbekli,koşamayan oyuncuyu bile bambaşka seviyeye getirdi. Griezmann Atletico öncesi Sociedad'da iyi oyuncuydu ama burada elit oyuncu oldu. Diego Costa'yı söylemeye gerek yok. Koke,Saul'u genç yaşta çıkarıp özel bir oyuncu yaptı.

Sonuçlara bakarsak; Real-Barça gibi kendisinden kat-kat fazla bütçesi olan takımlara her maçında kafa tuttu. Şamar oğlanı olduğu ezeli rakibi Real Madrid'e Bernabeu'da 6 maçtır yenilmiyor. Real-Barça egemenliğine son verdi ve şampiyon oldu. CL'de 2 final,1 yarı final,1 çeyrek final yaptı. 2 defa Avrupa Ligi kazandı.

Haaa eğer bunları "defa yapıyor yeaa" diye açıklıyorsanız yapın bakalım defans bu başarıların yanından geçecek misiniz.. Simeone dünyanın bana göre en iyi teknik direktörüdür.
Oynattığı oyun tarzı farklı bir şey oyuncuları patlatması başka bir şey. Çok iyi taktisyen, deha, dünyanın en iyi teknik direktörü de olabilir itirazım yok lakin oynattığı oyunun defansif ve sıkıcı olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

Real de görmek lazim

Şampiyon GALATASARAY yazdıracağız

Oynattığı oyun tarzı farklı bir şey oyuncuları patlatması başka bir şey. Çok iyi taktisyen, deha, dünyanın en iyi teknik direktörü de olabilir itirazım yok lakin oynattığı oyunun defansif ve sıkıcı olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

sen böyle takımın olsun ister miydin mesela? Ben isterdim. Koşmayan,mücadele etmeyen hiç kimse yok. Simeone geldiğinden beri bariz biçimde ezildiği maç sayısı 5'i geçmez.

Kaybetse bile hep başa baş oynuyor her rakiple. Üstelik çok daha düşük bütçeyle.

Oyununu beğenmemek ise kişisel görüştür. Ben gayet beğeniyorum.

Cahil cahil konusmayalim Simeone'yle Guardiola teknik direktorluk dunyasinda zirvedeler, baska kimse de o seviyede degil

Oynadiklari oyun da sikici falan degil ayrica. Zaten cogunuzun izledigini dusunmuyorum.

Umarim Atleti'yi asla birakmaz kendisi.

Oyuncudan çok iyi verim alması ve onlara level atlatması, ufak bütçeye rağmen çok başarılı işler yapması boktan bir futbol tarzı oynattığı gerçeğini değiştirmiyor. Evet, world class bi hoca onda zaten herkes hemfikir. Mesele TD'lik kalitesi değil. Mentalitesi...

Üst Alt