attila szalai - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
21 vedo
20 Arda
18 Kim
6,5 Bruma
4M berisha

2-3 sezonda satislari. Aklima gelenler bunlar.

Simdi de szalai 14 ha.

Muthis rakamlar

17.5 çıkış bedeli olan 18 yaşında altı bezli bebeyi lafta perez'le pazarlık sonucu 20+10'dan aşağısına göndermeyen bi camia. arda demiş ki fener mağdur olursa real'e gelmem, real de durur mu yapıştırmış aman arda yiğidim, bonusla 12.5 milyon senin köpeğin olsun, biz parayı zaten madrid'in ağaçlarında yetiştiriyoz.

para bulmak için sattığı herif kadar para sokan bi camia. sonuçta heriflerin kendi paraları, bokumbok herifleri ister 15 gösterirler, ister 45 bunun ayıbı yok. ama bizim enayi taraftarın buna kanıp avrupa'dan kafayı çıkaramamış herifleri şaibeli parayı satıyolar diye, adamlar bu işten anlıyor ağbi, pr'da ustalar ağbi, ali başkan reklam yapmayı biliyor usta diye dolaşmaları oldukça gülünç.

ali başkan pr'dan, reklamdan bu kadar anlasa rambo okan'la göte parmak enseye şaplak durumuna getirmezdi kendini 3-4 yılda.

Union ve Almanlar göt korkusundan transfer sikesi isine girmez. Adamlar kendini satacak takim degil. Zamaninda stadin isim hakkini falan satip ekstra gelir elde etmek yerine, stadi yenilerken 2000 gönüllü taraftar orda 140.000 saat belese calisarak yapmislardi.

Union ve Almanlar göt korkusundan transfer sikesi isine girmez. Adamlar kendini satacak takim degil. Zamaninda stadin isim hakkini falan satip ekstra gelir elde etmek yerine, stadi yenilerken 2000 gönüllü taraftar orda 140.000 saat belese calisarak yapmislardi.
yok renktaş bunlar hepsi şaibeli transferler. Real Madrid de transfer şikesi yapti, Augsburg de yapti, SC Braga da yapti. Koskoca Florentino Perez mesela Fenerbahçeye yardim etmek için bazi şeylere göz yumdu, çünkü Arda Güler aslinda şanliurfaspor seviyesinde topçu. Büyük resmi gör lütfen

/sarcasm

Son düzenleme:
Salzburglular alman degil.

Bunu bildiğimi ve Alman/Avusturya’nın bu konulara benzer baktığını düşündüğümün anlaşılacağını düşünüyordum.

Anlaşılmadıysa söylemiş olayım.

Adamların tarihlerindeki transfer rekoru Szalai olacağa inanıyorsanız da devam edin. Lazio Vedat mevzusunda da Vedat Immobile’yi kesecekti son 20 yılda aldıkları en pahalı oyuncu olması normaldi bir çok kişiye kalsa.

Bunları savunanlar Vedat sıçıp batırınca üç maymunu oynadı sonrasında.

fb'in yaptığı satışlardan, bariz transfer şikesi olanlar;

elif elmas 16 m eur

bu çocuk ne yaptı da 16 m eur verildi? hiçbir başarısı yoktu giderken. türkiye içinde bile bir albenisi yoktu. şu an arda güler'i düşün, yine bir kaç spektakuler hareketi, golü vs oldu, yetenekli çocuk. elif'in o bile olmadı. net transfer şikesi.

vedat muriç 19.9 m eur

hiçbir şey yazmıyorum. yazmaya gerek yok bile. 20 m eur'a neler alınır da vedat'a bu para verilmiş hee.

allahyar 4.5m eur

zuhahahhaha yazmak yeterli sanırım. torriera 6 m eur :d

bruma 6.5 m eur

fb'in alıp 1 dakika bile resmi maç oynatmadığı adamı 6.5 verip alacaklar heee. rachica alınıyor o paraya.

hiçbir şeyden anlamayan bir adam bile fb'in kasasına soktuğu SÖZDE bu 45-50 m eur paranın şaibeli olduğunu anlar.

sözleşmesinin son yılına girilimiş sow'u 10 m eur'a, 3 temmuz şıke sezonunda 9 m transfer ettikleri emenikeyi 1 dakika bile oynatmadan 10 m eur'a rusya'ya, 3. kalecilerini 3. lig takımı boluspor'a 1 m euro'ya satmalarını falan saymıyorum bile.

fbnin satışlarının birine inansan birine inanılmaz.

fbliler bile mantıklı açıklama bulmaya çalırken mızrağı çuvala sığdırmaya çalıştıklarını hissediyorsunuz.

Bunu bildiğimi ve Alman/Avusturya’nın bu konulara benzer baktığını düşündüğümün anlaşılacağını düşünüyordum.

Anlaşılmadıysa söylemiş olayım.

Adamların tarihlerindeki transfer rekoru Szalai olacağa inanıyorsanız da devam edin. Lazio Vedat mevzusunda da Vedat Immobile’yi kesecekti son 20 yılda aldıkları en pahalı oyuncu olması normaldi bir çok kişiye kalsa.

Bunları savunanlar Vedat sıçıp batırınca üç maymunu oynadı sonrasında.

Isin icinde Rogon var. Yüksek komisyon kopartip oyuncuyu götürür o. Bazi takimlarin taraftari ondan bu adamin oyuncularini istmeiyor. Herif hep para pesinde.

Union devre arasi mesela Bonuslarla beraber 11,4 milyona 27 yasindaki Celticin Sag Bekini aldi. Nerdeyse 3 milyonu bonus. Szalai'da 3-4 milyon bonus vardir.

Üst Alt