attila szalai - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
hocam koparsın tamam da,

union berlin'in szalai'ye ihtiyacı yok sol stoper zaten aldılar daha yeni 7.5m euroya. 14 verecek paraları zaten yok

şaka gibi transfer ya hiçbir açıdan akla yatan tarafı yok
3lü stoper oynuyorlar solda szalai ortada portodan alınan eleman oynar da verse verse bu bok çuvalı performansa max 8 verirlerdi 14 tam şaibe.

hocam koparsın tamam da,

union berlin'in szalai'ye ihtiyacı yok sol stoper zaten aldılar daha yeni 7.5m euroya. 14 verecek paraları zaten yok

şaka gibi transfer ya hiçbir açıdan akla yatan tarafı yok

Taraftarlari belki Doekhi Napoliye satilabilir diyor. Üstüne adamlar 21/22 icin nerdeyse 13 milyon kar ve son sezon icin 20 milyon civari kar ve 157 milyon gelir bekliyordu. Bu CL yapmadan önceydi.

Baskanlari büyümek icin para harcamaliyiz diyordu. Bunu göze alarak Coronadönemi zarar yapmadan cekinmedik falan demisti. Stadin kapasitesinide 22 binden 38 bine yükseltiyorlar suan.

Attila Szalai, rekor transfer bedeliyle, 14 milyon euro karşılığında Union Berlin'e transfer olmak üzere. Union Berlin, Attila Szalai'nin yanına bir stoper daha alacak.
-DAZN

hülleye bak
buna 14 verecekler
üstüne bi stoper daha alacaklar
seneye fbye kiralandığını görüyorum şimdiden

Bizim 10 milyona Icardi, 6 milyona Paredes bitirmeye çalıştığımız, ligin içinden geçen sağ bekimize max gelen teklifin 14m olduğu yerde buna 14 milyon veriliyor ve ben ne diyeceğimi bilemiyorum...

Üst Alt