Augustus & Fowles Galatasaray'da - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Augustus & Fowles Galatasaray'da

Cevap: Augustus & Fowles Galatasaray'da | Resmi Açıklama

Katie Douglas'ın pasaport işlemleri gerçekleşirse Euroleague'de oynamak üzere 1 Amerikalı daha alabiliriz.

Katie Douglas'ın pasaport işlemleri gerçekleşirse Euroleague'de oynamak üzere 1 Amerikalı daha alabiliriz.

kaite bu takimda gormek isteyen varmi acaba ?? dun bom bos turnikeyi kacirdi ardindan sayi ve sportmenlik disi faul yedik, katie bu takima hic katki yapmamistir hemen gonderilmeli

o kazma nilayları, yaseminleri, şebnemleri elden çıkartmadığın sürece takıma kobeyi getirsen çare olmaz..

Fowles ve Augustus ile kıta dışı hakkımızı doldurmuş olduk zaten.

Yabancı bir guard (Avrupalı,) - Katie - Augustus - Fowles - xxx (Avrupalı pivot (Leuchanka olabilir))

Sophia-Bahar-Işıl-Yasemen-Tuğba-Esra

Yasemin ve Nİlay kovulur.

Tuğba ve Esra konusunda şüpheler olacaktır ama ligde daha iyi alınabilecek yerliler yok. 4-5'er dakika oynarlar.

bu basının ne kadar .... olduğu yine belli oldu fenevin yaptığı transferi çoğu manşetten verip bizimkine nerdeyse yer ayırmadılar diyebiliriz hemde 2 önemli oyuncu almamıza rağmen ben size daha ne diyim ey basın...

Bilmediğimden soruyorum bunlar neden Türkiye'ye geliyorlar yani madem bu kadar dünya yıldızılar Diana Taurasi ve Augustus&Fowles için de diyorum bizden başka isteyen mi yok ya da en çok parayı biz mi veriyoruz yani madem basketin messisi ya da bayan Jordanı neden Türkiye'ye gelirler aşağılamak için sormuyorum cidden merak ediyorum çünkü iyi oyuncular olduğu ortada bunları nasıl getiriyor her 2 takımda ?

Bilmediğimden soruyorum bunlar neden Türkiye'ye geliyorlar yani madem bu kadar dünya yıldızılar Diana Taurasi ve Augustus&Fowles için de diyorum bizden başka isteyen mi yok ya da en çok parayı biz mi veriyoruz yani madem basketin messisi ya da bayan Jordanı neden Türkiye'ye gelirler aşağılamak için sormuyorum cidden merak ediyorum çünkü iyi oyuncular olduğu ortada bunları nasıl getiriyor her 2 takımda ?

Bayan basketbolcular yazları WNBA'de yani Amerika'da oynuyor. Mesela bu sezon 15 Mayıs da başlayacak. Sonbaharın ortalarında bitecek. Ondan sonrada Avrupa'ya geliyorlar tabi para nerdeyse orada oynuyorlar.

Bayan basketbolcular yazları WNBA'de yani Amerika'da oynuyor. Mesela bu sezon 15 Mayıs da başlayacak. Sonbaharın ortalarında bitecek. Ondan sonrada Avrupa'ya geliyorlar tabi para nerdeyse orada oynuyorlar.

anladım arkadaşım sağolasın da Avrupa'da başka ülke yok mu bu transferi yapacak benim soruma gelince de heralde işin içine para giriyor o devrede yani anladım gibi

Fowles neden resmi maclarda smac atmiyor ?? buarada Hammon rusyanin orenburg takimiyla anlasti, nasil alamayizzz inanilcak gibi degil :(

İsmi daha önceleri Galatasaray’la birlikte anılan Ros Casares Takımı’nın Birleşik Amerikalı ve Rus Pasaportuna da sahip yıldız basketbolcusu Becky Hammon bu sezon Eurocup finali oynayan ve 2. olan Rusya’nın Nadezhda Orenburg takımıyla yıllık 400 bin dolar transfer ücretiyle 2 yıllık sözleşme imzaladı.

Daha önce yaptığımız haberde Galatasaray’ın da istediği bu oyuncuya İspanya ve Rusya’dan da ciddi teklifler olduğunu belirtmiştik.

kaynak pota6

İsmi daha önceleri Galatasaray’la birlikte anılan Ros Casares Takımı’nın Birleşik Amerikalı ve Rus Pasaportuna da sahip yıldız basketbolcusu Becky Hammon bu sezon Eurocup finali oynayan ve 2. olan Rusya’nın Nadezhda Orenburg takımıyla yıllık 400 bin dolar transfer ücretiyle 2 yıllık sözleşme imzaladı.

Daha önce yaptığımız haberde Galatasaray’ın da istediği bu oyuncuya İspanya ve Rusya’dan da ciddi teklifler olduğunu belirtmiştik.

kaynak pota6

Biz yılda 600 teklif etmiştik Ruslar 900 teklif etmişti.Nasıl iş bu ?

bir bayan için smaç atmak zor zaten bide maç sırasında daha da zor oluyor ama boş kaldığı zaman affetmez :) ama resmi maçlarda da attığı smaçlar var

Wnba de bazen smaç basıyor ama maı kazandıktan sonra yani garantiledikten sonra. Gelecek yıl biz ço daha rahat maçlar kazanacağımız için bol bol görecez.

Üst Alt