Avcı: "En az dinlenen takım biziz" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avcı: "En az dinlenen takım biziz"

Osmancım yok mu güzel film, bu aralar pek atmıyorsun.
reis yenilerden bişey yok ya maalesef. geçen haftalarda akira kurusawanın seven samuray ve yojimbo filmlerini izledim öneri için sanjuro filmini izliyecektim önümüzdeki hafta sonu onu bekliyordum.
hafta içi birer bölüm falan dizi izliyorum stargatein dizisini. başkada bişey yok şimdilik.
geçen gün eski öneri başlığında 2012 yapımı OMG diye bi hint filmi gördüm sanjuro sonrası ilk ona bakarım buyuk ihtimal

Dinlensen nolacak sanki. Duyan da bunlar Real ile biz Braga ile oynadik sanacak.

Kicikirik Avrupa Ligi IC SAHA macina ciktin, ne dinlenmesinden bahsediyorsun sen, sanki Avrupa nin diger ucuna deplasmana gitmis gibi konusuyor mal herif.

reis yenilerden bişey yok ya maalesef. geçen haftalarda akira kurusawanın seven samuray ve yojimbo filmlerini izledim öneri için sanjuro filmini izliyecektim önümüzdeki hafta sonu onu bekliyordum.
hafta içi birer bölüm falan dizi izliyorum stargatein dizisini. başkada bişey yok şimdilik.
geçen gün eski öneri başlığında 2012 yapımı OMG diye bi hint filmi gördüm sanjuro sonrası ilk ona bakarım buyuk ihtimal
Stargate'in özelden atar mısın sitesini bir başlayayım. Filmi güzeldi, lakin ikinci filmi izlerken kusmuştum. O kadar kötü yani yolla da bir bakalım.

En az dinlenen takıma madalya takmıyorlar hatta puan bile vermiyorlar.

Derbiden sonra yeni yönetim seni epey bir dinlendirecek merak etme.

Gscimbom mobil

Üst Alt