Avengers: Endgame (24 Nisan 2019) - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avengers: Endgame (24 Nisan 2019)

Madem hepsi geri dönüyor... Ölümlerin hiç bir anlamı yok.

Bundan dolayı kötülerin kazandığı filmleri daha çok seviyorum. Yemişim "Happy End" sonuçlarını.

Kötülerin kazandığı filmleri alayım beyler.

Fikrim net.

6323c77e4c3eed03b564aaeb188f5602.jpg

Sizde nasıl bi film hafızası var olum. Ben bütün filmleri izledim ama bi bok hatırlamıyorum. Onun için eleştiri falan da yapamayacağım malesef :red:

çok daha iyi bir final bekliyordum birazcık hayal kırıklığı oldu.

Dram sevmediğim için olabilir, fazla dram vardı çünkü

İzlediğim en iyi Marvel filmi olabilir... belkide en izlediğim en iyi filim ama bu konuda şimdi emin değilim.

IMDb 9.3 oranı vererek filim tarihin en yüksek puanını vermiş olması normal karşılıyorum.

Ne olursa olsun adamlar 10 yıllık müthiş bi proje çıkardılar ortaya. Birbiriyle bağlantılı 20 civarı film ve çoğu ortalamanın üstünde. Süper kahraman konseptini çok sevmesem de keyif almamak mümkün değil. Hiçbirine başyapıt demem belki Infinity War biraz zorlar o seviyeyi ama çoğu güzel filmler dediğim gibi..

Ve bence en zor kısmı yani final filmlerini, Endgame ile Infinity War'ı batırmadılar. Gerçi filmler gelmeye devam edecek final denemez tam ama 10 yıllık aşamanın finali diyebiliriz.

Tek kelimeyle muhteşem bir finaldi. Hata aradıktan sonra illaki bulunur..Yüzüklerin Efendisinde neden Mordor'a uçarak gitmediler denmesi gibi.. ancak önemli olan şey hikayenin genel mantığı ve akıcılığıydı.. Bende final kalıcı etki bıraktı açıkcası..

Filmi çok uzun ve durağan buldum. Evet dramayı iyi aktarabilmek için ilk 1.5 saati kullanmışlar buda süreyi çok uzatmış. O zaman 3 film yapsalardı keşke çünkü çok sıkıldım. Sonda ki aksiyon savaş sahnesinide çok karanlık ve karmaşık buldum. Karanlıktan dolayıda olabilir. Thaonosla olan dövüş sahneleri iyiydi.
Filmde superman filmlerinede iki yerde benzerlik vardı. Captan marvel karakterinin gerektiğinde son anlarda olaya dalıp diğer zamanlarda hiç ortalarda görünmemesi justice lig de supoya benzerlik gösteriyor. Diğeride son sahnelerde.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt