Avengers: Endgame (24 Nisan 2019) - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avengers: Endgame (24 Nisan 2019)

Ciddi olamazsın. :)
Açıkçası burada negatif yorumları pek bir hayretle takip etmekteyim bende.

Çevremde izleyen baya kalabalık kişiler oldu , hepsi Alman veya başka ülkenin insanı olsada, ama tek bir olumsuz yorum duymadım açıkçası şimdiye kadar.

IMDb verdiği oran zaten boşuna filim tarihinin en yüksek puanını vermez.

Marvel dünyasını belki pek bilmiyorsunuz, bilemem artık. Okadar derin duygular dolu ki bir çok sahne filimde ancak tüm Marvel dünyasını bilince etkisi oluyor.

Almanya, Amerika sitelerde dolaşan birisiyim az çok ve oralarda da hiç negatif yorum okumadım pek bu şekilde.

Ufak tefek eleştiriler oldu sadece. Daha uzun olabilirdi gibi.... :)

Normal versiyonu da evrenin en güçlü varlığı zaten. Çok hakim değilim Marvel evrenine ama bildiğim kadarıyla öyle. Bütün taşların enerjisini kaldırabilmesi falan ondan hep. Gerçi son filmde bi anlamı kalmadı bu olayın da neyse..

En güclüsü Thanos degil Marvel dünyasinda . Captain Marvel en güclüsü. Thanos ikinci sirada bile degil. Dormammu mesela cok daha güclü bir figür marvel dünyasinda. baskalarida var ama onlar ilerde gelecekmis galiba. Spoiler olmasin.

Edit: sevkler tartisilmaz tabiki hele ki Marvel veya DC dünyasi ile arasi iyi olmayanlar icin bu tür filimleri iyi bulmamalari normal karsilarim.

Şimdi geldim filmden.

İnfinity War'ın ardından oluşan ve bu süreçte insanların merakıyla yükselen beklenti çok net şekilde karşılanmış denemez. Ama kötü bir final midir kesinlikle hayır. Final olduğundan mütevellit bütün olayları derleyip toparlama sonuçlandırma düşüncesi ve drama filmi çok yavaşlatmış. Ezcümle Marvel fanatiği olmayan biri olarak ben filmi yeterli bulsam da beğenmeyen ve tatmin olmayana da saygı duyarım.

Captain Marvel bu filmde tüm dengeleri değiştirecek dediler ama güçlü olması dışında pek bir icraat göremedik. Yine olaylar Stark'ta çözüldü.

En güclüsü Thanos degil Marvel dünyasinda . Captain Marvel en güclüsü. Thanos ikinci sirada bile degil. Dormammu mesela cok daha güclü bir figür marvel dünyasinda. baskalarida var ama onlar ilerde gelecekmis galiba. Spoiler olmasin.

Edit: sevkler tartisilmaz tabiki hele ki Marvel veya DC dünyasi ile arasi iyi olmayanlar icin bu tür filimleri iyi bulmamalari normal karsilarim.
Süper kahraman olayını çok sevmesem de keyif aldım hep filmlerden. Galactos mu ne vardı o muydu en güçlü?

Filmi genel olarqk begendim , AMAAAAAA

Thor ve Hulku resmen palyaço yerine sokmuslar. En olmayacak iki karakter (hulkcuyum :( )

hulk vs thanos olmayisi ayri bi sacmalik bana göre. Inaniömaz bir sahne olurdu.

Film kötü değil, drama olarak iyi bir film zaten. Ama sinemasever olarak sinemada 3.5 saat sıkıldım isterse filmin puanı 9 olsun. Mesela 6 puanlık, çok eleştirilen hellboy filmini çok eğlenceli ve güzel buldum tam sinemalık filmdi. Hayranları için sorun değil onlar 5 saatte olsa izlerlerdi heralde, bu yüzden birşey diyemiyoeum. Birde 20 dakika reklam seyretikten sonra ağır, durağan bir film olunca kötü etkilemişte olabilir. Eğer marvel evreninin hayranı değilseniz bence sıkılırsınız.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt