Avrupa Ampute Futbol Şampiyonası Final | Türkiye 2-1 İngiltere | MS | ŞAMPİYONUZ! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ampute Futbol Şampiyonası Final | Türkiye 2-1 İngiltere | MS | ŞAMPİYONUZ!

Adam değil insan nasıl olur bakın. Muhammed: Kamp yaptığımız yerde, yediğimiz yemekte milletimizin hakkı var. Bu hakkı ödememiz gerekiyordu.

3-5 bin prim pazarlığı yok.

Maçı izleyemedim, eğer tribünde ki yapılanlara tepki verenler olmadı ise daha vahim.

Yürekten kutluyorum, mücadele ederek nelerin mümkün olduğunu gösterdiler.

Bütün stadyum mu yaptı bunu?
Neredeyse hepsi . Onlar sevinirken it gibi yuhaladılar. Tamam rakip amenna ama anırır gibi de onları kırmadan yapmak gerekir . Bunun ırkı dili dini yok onlar da aynı şartlar da yasam mucadelesi veriyor . Ya ben çok sinirlendim açıkçası. Neden bir şeyi yaparken aynı anda da yıkmayı beceriyor bizim insanımız

SM-N920C cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Neredeyse hepsi . Onlar sevinirken it gibi yuhaladılar. Tamam rakip amenna ama anırır gibi de onları kırmadan yapmak gerekir . Bunun ırkı dili dini yok onlar da aynı şartlar da yasam mucadelesi veriyor . Ya ben çok sinirlendim açıkçası. Neden bir şeyi yaparken aynı anda da yıkmayı beceriyor bizim insanımız

Bu daha kötü işte, en azından burada taraf olmayı bir kenara bırakmak gerekirdi.

Spor ahlakı ve kültürü olmadığı için olabilir.

Tribünlerdeki çomar sürüsünü görünce aklıma Sayın Cumhurbaşkanının bugünkü 'kabile değiliz, kabile devleti değiliz' açıklaması geldi.

Tebrikler engelsiz aslanlar, hepinizin kocaman bir yüreği var. Bu ülkede sizlere bakıp utanması gereken çok insan var.

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt