Avrupa Ampute Futbol Şampiyonası Final | Türkiye 2-1 İngiltere | MS | ŞAMPİYONUZ! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ampute Futbol Şampiyonası Final | Türkiye 2-1 İngiltere | MS | ŞAMPİYONUZ!

Mekanın sözde ADAMLARI kendilerini şirin göstermek için primlerini armağan ederler mi acaba?

Son düzenleme:
Gerçek MİLLİ takımın, Gerçek KAPTANI!

yz5ELa.png

Bu soruyu bugun 3 kisi sordu bana,taksisine bindigim abimiz,bi musterim ve lokantadaki usta,insanlar mutsuz ve karamsar vatanimi seviyorum hayat sartlari istedigim gibi olmasa da sukur etmek lazim ,birseyleri duzeltmek icin cabalamak lazim fakat bazen de oyle bi noktaya geliyorum ki bas git yerles yurtdisina hayatini kur orada.
Cennet gibi bir ülke Türkiye gerçekten. Ne ararsan var ama sistematik bir şekilde insanları cahil bırakılıyor. Yoksa bu forumda olduğu gibi gayet aklı başında insanlar yaşıyor ama bu torpil/kadrolaşma olayları, dini kullanarak siyaset yapma, insanları birbirine düşürme, denetim eksiklikleri ve daha nice sorunların insanları nefret ettirdiğini anlayabiliyorum.

Ben mesela Hollanda'dan da artık nefret ediyorum sırf artan yabancı düşmanlığı yüzünden. Burada ben kendi adıma gelecek görmüyorum. Internet ortamında Türkler ile ne kadar alay edildiğini gördüğüm vakit ülkeyi terk etmek istiyorum. Ortada kaldım resmen psikolojim çok bozuldu benim.

Sadece bir resim icin Arda yerden yere vuruluyor, yazik. Arda'nin son zamanlarda davranislarini elestiren biri olarak, Arda'nin orada neye guldugunu hepimiz biliyoruz. Hatta dun Ahmet Cakar bile soyledi, bazilari uzuntuden ve sinirden guluyorlar, ayni Mustafa Denizli'de oldugu gibi.

Arda su an 30 yasinda, 2018 Dunya Kupasi hayal oldu, 2022'deki Dunya Kupasinda 35 yasinda olacak, 2018 belki de son sansiydi Dunya Kupasinda oynamak icin, sizce bir futbolcu, barcelona'da oynayan bir futbolcu, bu durumdan memnun olur mu?

DLfND2iW4AE2F4T

Ayni mactan bir kare.

Neyse, zihniyet degismedigi surece bok atmaya devam.

Sadece bir resim icin Arda yerden yere vuruluyor, yazik. Arda'nin son zamanlarda davranislarini elestiren biri olarak, Arda'nin orada neye guldugunu hepimiz biliyoruz. Hatta dun Ahmet Cakar bile soyledi, bazilari uzuntuden ve sinirden guluyorlar, ayni Mustafa Denizli'de oldugu gibi.

Arda su an 30 yasinda, 2018 Dunya Kupasi hayal oldu, 2022'deki Dunya Kupasinda 35 yasinda olacak, 2018 belki de son sansiydi Dunya Kupasinda oynamak icin, sizce bir futbolcu, barcelona'da oynayan bir futbolcu, bu durumdan memnun olur mu?

DLfND2iW4AE2F4T

Ayni mactan bir kare.

yusuf

Selcuk sinsisi ile konusurken rusya 2018 e katilim primi aklina gelince yasadigi anlik uzuntuye kanmadin umarim bu vatan haininin

Arda Turan denen ahlaksiz Seref yoksunu futbolcunun (!) yedigi haltlar ortadayken hala yok efendim bok atiyorsunuz falan yazanlar yaniliyor

Kumar bagimliligi olan,dedesi yasinda adam döven,milli takim hocasini prim icin sesini yükselten,turk halkina saygisizlik eden,kici basi ayri oynayan bir herifin hak ettigi davranis budur

DLfND2iW4AE2F4T

Ayni mactan bir kare.

Tabiki, zaten Milli Takımı elemelerin başından itibaren karıştıran da bok atan zihniyet. Milli maç sonrası, aylar önce yazdığı köşe yazısında hiç bişey olmayan gazeteciye saldıran yine bok atan zihniyet. Yine hem suçlu hem güçlü edalarında basın toplantısı ile milli takımdan ayrılan aynı bok atan zihniyet. Barcelonada düşünülmediği ayan beyan ortadayken, orada kalmakta diretip maç oynamayan yine bu bok atan zihniyet. Kötü oynadığı, skor kötü olduğu için oyundan çıkarken ıslıklanan, ve buna alaycı bir gülme ile karşılık veren yine bu bok atan zihniyet. Avrupa Şampiyonasında sahada yürüyüş yaptığı için protesto edilip taraftar ile dalașan bu bok atan zihniyet. Maç sonrası son maçta bile bir halt oynamayıp hesap sorucam diyen ama kendisi hesap vermeyen zihniyet yine bu bok atan zihniyet. Takımlarında tonla para kazanıp, Milli takımda bile para para para, varlığı bir dert yokluğu yara diyen yine aynı bu bok atan zihniyet.

İnsanların aklı ile dalga geçmeyin, insanlar üzüntü sebebi ile gülümseme ile, edilen protestoya karşı siz kimsiniz anlamına gelen gülümsemeyi ayırt edemeyecek kadar salak değil.

Son düzenleme:
Ya milyonlara sorsan , bu arda sampiyon amputeci bir elinde , milyon euroluk cek diger elinde olsa , ucurumdan asagi insani birakir para yerinde der

desen ki para icin vatan satar , para icin katil olur , "asla yapmaz" kim diyebili

bunu karaktersiz emre , lanet olasica volkan icin soyluyor muyuz ? Demek ki var bir sebebi

hadi binler on binler yaniliyor , milyonlar da mi haksiz veya anlamiyor bu isten

Bu ne?
@sporx
??????Osman Aşkın Bak: "Beşiktaş Kulübü'ne de teşekkür ediyoruz efendim saha için, talebimizi kırmadılar"

??????Recep Tayyip Erdoğan: "Beşiktaş Kulübü'nün mü saha ya? Bizim verdiğimiz paralarla yaptılar"

Demin telefon konusmasini motorla kadikoye donerken dinledim . Bu tip bir sey konusuldu , o anda da anlamadim ama aciga cikar 1 saate

DLfND2iW4AE2F4T

Ayni mactan bir kare.

Primci Arda'yı mı savunuyorsun?

Üst Alt