Avrupa Ligi 2. Tur Rövanş | Galatasaray 1-2 Atlético Madrid | Maç Sonucu | 25 Şubat - Sayfa 101 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi 2. Tur Rövanş | Galatasaray 1-2 Atlético Madrid | Maç Sonucu | 25 Şubat

Cevap: Avrupa Ligi 2.Tur Rövanş | Galatasaray 1-2 Atlético Madrid | 25 Şubat | Maç So

Keita'ya orta yaptı gol oldu.

Öyle mi.. başka ne yptı? Bir hareket yetiyor ha bize.. O zaman hiç durmadan Hagi ye gidelim ve tekrar futbola başlatalım.. bu yaşında koşmadan daha kralını yapar çünkü..

Daha da yazayımmı ne yaptığını?

1- Keita nın uzun pasında bi tarafını kaldıramadı.. kaldırsa kaleciyle karşı karşı olacaktı...

2- Keitanı harika ortasında 2 metreden boş kaleyi kaçırdı.. (Keita kendisini teselli etti bu pozisyondan sonra)

3- Keita nın uzun pasında Hazret topun kendi ayağına gelmesini beklediği için rakip araya girdi ve "büyük kaptan !" çocuk azarlar gibi Keita yı azarladı..

4- Hazret in köleleri (Caner,Keita,m.Topal) ciğerleri yırtılırcasına pres yaparken o yürüyerek seyretti ve açıkları kapatmaları için kendisine emirler yağdırdı...

Cevap: Avrupa Ligi 2.Tur Rövanş | Galatasaray 1-2 Atlético Madrid | 25 Şubat | Maç So

Sarp falan suçlu değil. Mesele kalite ve seviye farkında. Birazda futbolcuların altyapılarında. Caner o kartı görmese, geriye çok yaslanmasak olmazdı bunlar. Asıl sorun ders-dersler çıkarmak. Bunu yapıyorlarsa ne mutlu bize. Ben en başından söyledim taa yaz başından şampiyonluk ve Ş.Ligi laızm bize.

Maç sonu yorumculara bakıyorum bi tarafta Fenerli Engin Verel diğer yanda Sergen saçmalıyorlar,nedense penaltıya değinmiyorlar,hele Sergen hakemde insan hata yapabilir diyor,Engin'de A.Madrid'in penatısı da verilmedi diyor bu kadar da olmaz..

Arkadaşlar bu takımda sadece Baros olsaydı tur bizimdi.Canımız sağolsun.Kasımpaşa maçı artık herşeyden önemli.

Öyle mi.. başka ne yptı? Bir hareket yetiyor ha bize.. O zaman hiç durmadan Hagi ye gidelim ve tekrar futbola başlatalım.. bu yaşında koşmadan daha kralını yapar çünkü..

Bugün Arda o ortanın yanında birde son dakikalarda gol atmış olsa ya da ilk yarı girdiği bi pozisyon vardı onu atsa '' ''büyük kaptan'' '' değil BÜYÜK KAPTAN yazıyor olurdun.Bu kafa değişmeli artık, koşmak diyorsun çocuk mücadele etti sonuna kadar çalıştı hakkıyla terletti formayı KAPTAN.Skoru alamadık diye bunu kişilerin üstüne yüklemeye gerek yok.Takım olarak kaybettik.Nasip ne diyelim olgun düşünmek yakışır bize.

İlk defa Rijkaard'ın büyük hata yaptığını düşünüyorum. Atletico gibi ofansif anlamda güçlü bir takıma karşı Servet gibi adamlarla defans oynayıp hiç top oynamadan tur geçmeyi bekleyemezsin ve Caner gerçekten zihinsel anlamda ne kadar zayıf olduğunu kanıtladı maçı resmen verdi

Bugün Arda o ortanın yanında birde son dakikalarda gol atmış olsa ya da ilk yarı girdiği bi pozisyon vardı onu atsa '' ''büyük kaptan'' '' değil BÜYÜK KAPTAN yazıyor olurdun.Bu kafa değişmeli artık, koşmak diyorsun çocuk mücadele etti sonuna kadar çalıştı hakkıyla terletti formayı KAPTAN.Skoru alamadık diye bunu kişilerin üstüne yüklemeye gerek yok.Takım olarak kaybettik.Nasip ne diyelim olgun düşünmek yakışır bize.

Asla öyle demezdim.. bu sezonun başından beri Arda nın hem kendine hem de takıma zarar verdiğini açıkça görebiliyorum... Kimse farkında değil ama geçen yıl kalp ritminin bozulması pahasına sahada varını yokunu ortaya koyan Arda yok ortada.. Havalara girmiş, arkadaşlarına bağırıp çağıran, Rijkaard dururken penaltıyı kimin atacağına karar veren, takım arkadaşı penaltı kullanacakken gidip topu elinden alacak kadar ileri giden, Metin Oktay, Hakan Şükür, Bülent Korkmaz gibi efsanelerin bile telafuz etmediği "Galatasaray başkanı olmak istiyorum" iddiasını 23 yaşında dile getirebilecek kadar küstahlaşan ve kendini öz evlat diğer oyuncuları üvey evlat gören ve görevi takımı bütünleştirmek iken takım içinde gruplaşma yapan bir Arda var bu sene..

Evet yazdıklarım kimsenin hoşuna gitmeyecek, bende bunun farkındayım... fakat birileri bu duruma dur demezse korkarım ki Arda Guiza dan bile daha kötü durumlara düşecek taraftar nezdinde...

İlk defa Rijkaard'ın büyük hata yaptığını düşünüyorum. Atletico gibi ofansif anlamda güçlü bir takıma karşı Servet gibi adamlarla defans oynayıp hiç top oynamadan tur geçmeyi bekleyemezsin ve Caner gerçekten zihinsel anlamda ne kadar zayıf olduğunu kanıtladı maçı resmen verdi

emre güngör sakatdi...:rolleyes:

Yine cümlelerde Arda ismi geçiyor.Adamın resmen canı çıktı.Tv'den göremiyorsanız birgün maça gelin de canlı gözle görün öyle yorum yapın.3 mevkide birden oynadı daha ne yapabilir normal bi insan? Normal insan istemiyorsanız Messi'yi getiremeyiz kusura bakmayın.

Bir adam 22 yaşında kaptan oluyor ve bu kadar teveccüh görüyorsa Elano da daha az koşmaya hakkı yoktur.. Keşke maç içerisinde koşulan mesafeleri görebilseydik de kralın çıplaklığı ortaya çıksaydı bu maçta..

Yine cümlelerde Arda ismi geçiyor.Adamın resmen canı çıktı.Tv'den göremiyorsanız birgün maça gelin de canlı gözle görün öyle yorum yapın.3 mevkide birden oynadı daha ne yapabilir normal bi insan? Normal insan istemiyorsanız Messi'yi getiremeyiz kusura bakmayın.

Öyle bir konuşuyorsunuz ki.. bir an için futboldan anlamadığımı düşünür oluyorum.. neyse ki maçlardaki koşma mesafeleri geliyor aklıma.. Eğer bu takımın en çok koşan adama Elano ise ben takımı da tartışırım Ardayı da.. Fenerlilerden farkımız bu olmalı.. İş işten geçtikten sonra salya sümük bağırıp hakaret etmektense daha kamyon devrilmeden bunları konuşmak lazım.. Eleştirmek asla takıma ihanet değildir.. Tam aksine objektif bakmadan kötü oynadığı zaman oyuncuyu pohpohlamak hem o oyuncuya hem de takıma zarar verir...

beyler bugun herkes dokuldu bukadar isteksiz bir takimi bu sezon gormemistim adamlar istediler tikir tikir oynadilar tabiki eksiklerimiz oyun sablonumuzu cok etkiledi ve etkiliyor ama olay bugun bu diildi bi lafimda bugun stadtaki taraftar kardeslerime onlarda takim gibi uyudular en buyuk korkumdu boyle tepkisiz taraftar grubu ozellikle parali taraftar artinca cehennem diil cennet olmusuz telekom arenada bu tip bi kitle anca mac onu iki pankart sov yapar sonra sususar bizimde kimseden farkimiz kalmaz bu tip maclarin biletlerini 20 tlden satican bak nasil ses cikiyor gerci gercekci olmuyor bu teorim ama size bir soru sormak istiyorum

En son nezamn taraftarla mac aldigimizi hatirliyorsunuz ?

Baros ve Kewell gibi iki tane golcü adamımız eksikken,Sabri gibi takımı ateşleyen ve üstüne üstlük Keita'ya müthiş destek veren dinamomuz yokken,orta sahada Elano hariç pas yapma kabiliyeti sınırlı oyuncularla oynama zorunluluğumuz varken ki o dediğimiz Elano ilk yarı sakatlandı.Böylesine çivisi çıkmış bir takım düzeniyle oynanabilecek en mantıklı oyunu oynadık ama olmadı.Ruhunu falan bilemem bugün herkes mücadele etti kimse aksini iddia edemez.Bugün Sabri ve Keita o alıştığımız bindirmelerini yapsaydı,Baros ileride ki o inanılmaz presini yapsaydı,sağdan soldan Kewell Arda Keita Sabri varyasyonlarıyla rakip kaleye gitseydik elbette çok farklı şeyler konuşabilirdik şu an.Bu kadar eli kolu bağlı oynamamıza rağmen ortada alın terine aldırış etmeyip turu rakibe hediye eden bir değil 2 hakem var sahada.Bunu saymıyorum bile.Elimizdeki oyuncularla oynanacak oyun budur arkadaşlar.Tur gitmiş Avrupa kaybedilmiştir.Artık ucu sivri açıklamalardan kaçınıp olayı hazmetme zamanıdır.Şu anda yapılması gereken tümüyle lige konsantre olup seneye yapacağımız takviyelerle bize yakışan Şampiyonlar Ligi'nde oynayacak bir takım için Lig'i şampiyon bitirmektir!

Baros ve Kewell gibi iki tane golcü adamımız eksikken,Sabri gibi takımı ateşleyen ve üstüne üstlük Keita'ya müthiş destek veren dinamomuz yokken,orta sahada Elano hariç pas yapma kabiliyeti sınırlı oyuncularla oynama zorunluluğumuz varken ki o dediğimiz Elano ilk yarı sakatlandı.Böylesine çivisi çıkmış bir takım düzeniyle oynanabilecek en mantıklı oyunu oynadık ama olmadı.Ruhunu falan bilemem bugün herkes mücadele etti kimse aksini iddia edemez.Bugün Sabri ve Keita o alıştığımız bindirmelerini yapsaydı,Baros ileride ki o inanılmaz presini yapsaydı,sağdan soldan Kewell Arda Keita Sabri varyasyonlarıyla rakip kaleye gitseydik elbette çok farklı şeyler konuşabilirdik şu an.Bu kadar eli kolu bağlı oynamamıza rağmen ortada alın terine aldırış etmeyip turu rakibe hediye eden bir değil 2 hakem var sahada.Bunu saymıyorum bile.Elimizdeki oyuncularla oynanacak oyun budur arkadaşlar.Tur gitmiş Avrupa kaybedilmiştir.Artık ucu sivri açıklamalardan kaçınıp olayı hazmetme zamanıdır.Şu anda yapılması gereken tümüyle lige konsantre olup seneye yapacağımız takviyelerle bize yakışan Şampiyonlar Ligi'nde oynayacak bir takım için Lig'i şampiyon bitirmektir!

Ben tek soru soracağım.. Bugün bizim kaç eksiğimiz vardı? ve fb nin kaç eksiği vardı? Ya da şöyle sorayım: Hangi takım daha eksikti?

Ben tek soru soracağım.. Bugün bizim kaç eksiğimiz vardı? ve fb nin kaç eksiği vardı? Ya da şöyle sorayım: Hangi takım daha eksikti?

Fener'de Lugana dışında as takımda sürekli oynayan bişr oyuncu söyler misin bana?Şöyle Baros ya da Kewell gibi can damarı olacak cinsten.

Bana kimse çıkıp da demesin yok Uğur Boral yok Mehmet Topuz bu adamlar sürekli oynamıyor bile.Mehmet Topuz son haftalar da oynamaya başlamıştı.Ben bunların arasında bir Lugano'yu sayarım.Ayrıca Lille'in neredeyse yarısı yoktu.Madrid'de doğru düzgün eksik var mıydı?Kalkıp da bunların arkasına sığınacak değiliz gidip de Fener'de kaç eksik vardı demek abes oluyor.Lille'de kaç eksik vardı?

Üst Alt