Avrupa Ligi 2. Tur Rövanş | Galatasaray 1-2 Atlético Madrid | Maç Sonucu | 25 Şubat - Sayfa 102 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi 2. Tur Rövanş | Galatasaray 1-2 Atlético Madrid | Maç Sonucu | 25 Şubat

Cevap: Avrupa Ligi 2.Tur Rövanş | Galatasaray 1-2 Atlético Madrid | 25 Şubat | Maç So

Fener'de Lugana dışında as takımda sürekli oynayan bişr oyuncu söyler misin bana?Şöyle Baros ya da Kewell gibi can damarı olacak cinsten.

Evet adamların mihenk taşı sayılacak sadece 2 oyuncu eksikti (lugano ve santos) fakat adamlarda Emre gibi takımı tek başına taşıyan bir adam vardı... Emre yi futbolcu olarak beğenmem fakat onun bugünkü hırsının yarısı Arda da olsa biz şu an turu kutluyor olacaktır.. Bunu her iki maçı da izlemiş olan ve şu anda bizim maçımızı yeniden izlemekte olan biri olarak yazıyorum...

Cevap: Avrupa Ligi 2.Tur Rövanş | Galatasaray 1-2 Atlético Madrid | 25 Şubat | Maç So

Evet adamların mihenk taşı sayılacak sadece 2 oyuncu eksikti (lugano ve santos) fakat adamlarda Emre gibi takımı tek başına taşıyan bir adam vardı... Emre yi futbolcu olarak beğenmem fakat onun bugünkü hırsının yarısı Arda da olsa biz şu an turu kutluyor olacaktır.. Bunu her iki maçı da izlemiş olan ve şu anda bizim maçımızı yeniden izlemekte olan biri olarak yazıyorum...

Bana göre Arda elinden geleni yaptı.Zaten Arda'dan o kadar forvet olur.Saha içinde en çok kim didindi dersen Keita derim.Ona da yazık oldu.O kadar yalnız kaldı ki didine didine kaptığı her top gerekli yardım gelmediğinden eridi gitti.

Baros ve Kewell gibi iki tane golcü adamımız eksikken,Sabri gibi takımı ateşleyen ve üstüne üstlük Keita'ya müthiş destek veren dinamomuz yokken,orta sahada Elano hariç pas yapma kabiliyeti sınırlı oyuncularla oynama zorunluluğumuz varken ki o dediğimiz Elano ilk yarı sakatlandı.Böylesine çivisi çıkmış bir takım düzeniyle oynanabilecek en mantıklı oyunu oynadık ama olmadı.Ruhunu falan bilemem bugün herkes mücadele etti kimse aksini iddia edemez.Bugün Sabri ve Keita o alıştığımız bindirmelerini yapsaydı,Baros ileride ki o inanılmaz presini yapsaydı,sağdan soldan Kewell Arda Keita Sabri varyasyonlarıyla rakip kaleye gitseydik elbette çok farklı şeyler konuşabilirdik şu an.Bu kadar eli kolu bağlı oynamamıza rağmen ortada alın terine aldırış etmeyip turu rakibe hediye eden bir değil 2 hakem var sahada.Bunu saymıyorum bile.Elimizdeki oyuncularla oynanacak oyun budur arkadaşlar.Tur gitmiş Avrupa kaybedilmiştir.Artık ucu sivri açıklamalardan kaçınıp olayı hazmetme zamanıdır.Şu anda yapılması gereken tümüyle lige konsantre olup seneye yapacağımız takviyelerle bize yakışan Şampiyonlar Ligi'nde oynayacak bir takım için Lig'i şampiyon bitirmektir!

son soledikleri katilmakla beraber bende bisey sorucam mucadelederken kosmakmi mucadele yoksa arzulu isteklimi olmak mucadele?

Maç öncesi hazırlanan kareografi nasıldı, ben göremedim.

Valla elanonun sakatlanarak cıktıgını ve hocanın bu futbol düşüncesinin elde kalan kadronun verdigi imkan olarak düşünmek istiyorum yoksa gercekten bunca emege yazık kısa ve öz

son soledikleri katilmakla beraber bende bisey sorucam mucadelederken kosmakmi mucadele yoksa arzulu isteklimi olmak mucadele?

Mücadele derken hem koşmakten hem de istemekten bahsediyoruz.Bence ikisi de vardı ama olmuyor arkadaşım.Sen de görmüşsündür gol için tek ümidimiz Arda ya da Keita'ydı.Arda zaten kayboldu gitti gene rakip defans içinde.Elano zaten ilk yarıda sakatlandı.Keita'yı yeri geldi 3 kişi tuttu.Kim yerinde oynadi ki doğru dürüst ileri uçta?Böyle bir orta sahan varsa gol yememek için kontrollü oynarsın ama o da tutmadı işte.Servet son saniye de ağır kalmasaydı maç uzayacaktı kim bilir neler olurdu bilmiyoruz

Kimse suçlu değil..suçlu olan tek şey şansızlığımız. kaybetmekte haklıyız cunku top oynayamadık.adamlar oynadı biz izledik butun emekler bosa gitti ancak aslanların canı sagolsun hedef de sadece 1 kupa var onuda alacaklarına eminim..herseye ragmen iyiki varsın GALATASARAY

Ayrıca bazı arkadaşlar Caner'e yüklendikçe yüklenmişler.. Caner atılana kadar sahanın en iyilerinden biriydi.. Mehmet Topal ve Keita ile beraber canını dişine taktı.. Fakat Arda ve M.Sarp ın koşmamasından dolayı takım 9 kişiyle mücadele ediyordu ve Rijkaard da buna müdahale etmeyince ister istemez sarfedilen aşırı efor oyuncularda sinir hakimiyeti bırakmadı.. Neill bile kartlık hareketler yapmaya başlamıştı.. Bkz. Hagi nin UEFA finalinde gördüğü kırmızı kart... Caner i günah keçisi yapmak takıma kötülüktür...

Üzücü de olsa artık uefa geride kaldı, şimdi yapacağımız tek şey Lig'de şampiyon olmak. Onu da kaçırırsak çok kötü olur.

Emre Akın

Sezona 2000 ruhu parolasıyla başladı Galatasaray. Ancak kim bilebilirdi ki bu kadar güzel bir kadronun sakatlıklarla bölüneceği. Sezonun en önemli maçında Gökhan Zan, Sabri, Baros, Kewell gibi sezonun başında banko oynayan oyuncuların olmayacağını. Hakem Rocchi maçı katletti ama Galatasaray'da haketmedi 2. yarı ki performansıyla.

Maçın en iyileri 4-3-3 ün ucundaki 3 lü idi. Ancak ortasahadaki Mehmet & Elano & Mustafa berbat olunca üstüne birde Uğur & Hakan Balta kısır gibi oynayınca çabaladığı ile kaldı ileri 3 lü.

Maçın En iyileri: 1-Arda 2- Keita 3-Caner

Hayal Kırıklığı: Rocchi ve 5 saz arkadaşı. 6'sına da 6 nokta körler vakfı yardım etsin

Günah Keçisi: Caner Erkin

Gerçek Suçlular: Mehmet & Mustafa & Hakan & Uğur

Eşleşlmenin Özeti: Pisi Pisine kaçtı !

harfi harfine katılıyorum..

alıntıdır

advanced playmaker | güncel futbol blogu

Hala hakemdesiniz sorun hakem değildi deplasmanda daha iyi bir Galatasaray izledik bence.Evinde tam bir hayal kırıklığıydı,rakibin ne yaptığı önemli değil,bizim hiçbirşey yapamamamız.

Ne zaman sakatlıklardan kurtulucaz o zaman avrupada daha ilerlere gidebiliriz

Caner Hakem elele yaktiniz bize lan.

evvelsi sene hamburg sonra bu :(

rocchi-ye-kizdi-2-dakikada-kizardi-530542.Jpeg

Keita bu maçta sağ açık,sol açık,ofansif ortasaha, santrafor kısacası hücümdaki tek adamdı. Kafa golü atmıştı galiba sonrasında da klasik taklasını

Üst Alt