Avrupa Ligi 2. Tur Rövanş | Galatasaray 1-2 Atlético Madrid | Maç Sonucu | 25 Şubat - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi 2. Tur Rövanş | Galatasaray 1-2 Atlético Madrid | Maç Sonucu | 25 Şubat

Cevap: Avrupa Ligi 2.Tur Rövanş | Galatasaray - A.Madrid | 25 Şubat | 20.00

Bence bu maçta Ayhan mutlaka oynamalı.Ayhan dikkat ediyorsanız Avrupa'da hakkaten bir başka oynuyor,adam ayağına top geldi mi heyecan falan yapmıyor ne yapması gerektiğini iyi biliyor.Özellikle Benfica maçında yaptıklarını düşününce kesinlikle oynaması gerek diyorum.En azından Mustafa Sarp'ın garip goller kaçırmasını izlemektense Ayhan'ın oyunu kanatlara yığmasını görmeyi tercih ederim.Ki Mustafa'da da bir form düşüklüğü var gibi.Hata yapınca aşırı pişmanlık duyuyor

"Sami Yen cehennem olmaz"

Atletico Madrid'in yıldız oyuncusu Jose Antonio Reyes, Galatasaray ile İstanbul'da oynayacakları karşılaşma öncesinde, ''Ali Sami Yen'in cehennem olacağını sanmıyorum'' dedi.

Reyes, bugün düzenlediği basın toplantısında, İstanbul'da oynayacakları maçta Galatasaraylı taraftarların statta yarattıkları ortamla ilgili olarak ''Asla, taraftarların aşağıya inip oynadıklarını görmedim! Orada futbol oynamak için iyi bir ortam var. Sahaya çıktığında taraftarların neşeli bir şekilde tezahüratlarını duymak hoş bir şey'' değerlendirmesini yaptı.

İlk maçta alınan 1-1'lik skordan sonra rövanş maçının zor olduğunu vurgulayan Reyes, her şekilde sahada 11'e 11 olacaklarını ve en iyi performansı sergilemeye çalışacaklarını söyledi. Reyes, La Liga'da Almeria deplasmanında alınan 1-0'lık yenilgi sonrasında ''başlarını öne eğmemeleri gerektiğini'' vurgulayıp, ''Biz Atleticoyuz. Başımız her zaman dik olmalı'' ifadesini kullandı.

Öte yandan, Atletico Madrid'in bugünkü antremanına, grip olduğu açıklanan Kun Agüero ile Antonio Lopez katılmadı. UEFA Avrupa Ligi'ndeki Galatasaray-Atletico Madrid karşılaşması, 25 Şubat Perşembe günü İstanbul'da yapılacak.

GÖSTERIN CEHENNEMI..ALI SAMI YEN´IN NE OLDUGUNU GÖSTERIN

0-0'a oynamadan kontrollü oynamalıyız,bu adamlar açık alanda etkili öne geçersek çok güzel bir maç olacak fakat kesinlikle geriye düşmemeliyiz!

Bu maçta Atletico hurra saldırabilir,fakat Rijkaard ve Neeskens hepimizden iyi biliyordur.Onlara güvenim sonsuz eminim bu maçıda almak için her türlü taktiği deneyecektir.Taraftarı çok merak ediyorum umarım stadı herzamanki gibi cehenneme çevirirler.

son maclardaki yükselen performansımıza ragmen ben yinede tedirginim.

hiç beklemedigimiz bir sonuc cıkabilir; sonuc olarak dünyaca ünlü iki forvet ve ortalamanın üstünde 2-3 kanat oyuncuları var cok ama cok tehlikeli mac.

tam kadro olsak hic korkmayacam ama sakatlıklar yogun mac temposu beni biraz karamsarlıga sürüklüyor ama herşeye ragmen bütün olumsuzluklara ragmen bizim avrupada gösterdigimiz direnc ve kazanma hırsı bizim imzamız olacak bu macta.

Tribünlerde cok büyük boyda WELCOME TO HELL acilsa olmaz mi? Ve simdiye kadar eli bos gönderdigimiz takimlarin isimleri?

Hep bir agizdan tezahurat yapilsin, takimiatesleyici, ortaligi alevlendirecek sekilde ses siddeti ile tezahurat yapilsin, lay lay saldir galatasaraysiz bir 90 dakika lutfen ve top rakipte iken muthis bir ugultu ve islik sov!!!

Tribünlerde cok büyük boyda WELCOME TO HELL acilsa olmaz mi? Ve simdiye kadar eli bos gönderdigimiz takimlarin isimleri?

Kendimizi küçük düşürürüz böyle yaparsak..O takımları kendimizden çok üstün gördüğümüzü gösterir. Ayrıca adamlar Barnebau'ya, Nou Camp'a gidiyorlar, alışkınlar..Sahadaki futbol onlara yetecektir cevap olarak..

Ben çok umutluyum arkadaş. Bireysel olarak iyi oyunculara sahip olabilirler ama tam bir takım hüviyetine bürünmüş de değiller. Biz onların Reyes'inden, Forlan'ından, Queresma'bından bahsediyorsak, onlarda bizim Keita'mızdan, Arda'mızdan, Elano'muzdan, Gio'muzdan çekiniyorlar. Bence ibre sonuna kadar bizi gösteriyor. İnşAllah bu iş burada bitecek, tur bizim olacak.

Kontrollü ve biraz da atak futboluyla bu işi bitireceğiz inşallah..

Aguero gripmi adam gelsin bi Ali Sami Yen'i görsün dünya gözüyle :D

beyler maca iki adet yeni acık üst biletim var..eski acıkla değiştirebilen varsa ozelden pm atmasını rica ediyorum

135479.jpg

Bu pankart uğurlu gelmemişti inşallah bu seferkiler uğurlu gelir :D

emre çolak oynarsa gol atacak ( inş)

Lütfen Rijkaard bu Gio 'yu oynatma.Kasımpaşa maçında oynasın.

--------------------Ufuk-------------------------

--Sabri-------Neill----------Güngör---------Balta--

--------Topal--------Elano---------Ayhan----------

-Keita---------------Barış------------------Arda--

Bence Barış forvette denenebilir.Koşar , pres yapar , defansı yorar , pozisyona girer.

Lütfen Rijkaard bu Gio 'yu oynatma.Kasımpaşa maçında oynasın.

--------------------Ufuk-------------------------

--Sabri-------Neill----------Güngör---------Balta--

--------Topal--------Elano---------Ayhan----------

-Keita---------------Barış------------------Arda--

Bence Barış forvette denenebilir.Koşar , pres yapar , defansı yorar , pozisyona girer.

Böylesine önemli bir maçta böyle bir fantezi yapılmaz diye düşünüyorum. Ayrıca 2 maçtır yıldızlaşan leo yu kesmekte saçmalık olur.

Ceza sahası çevresinde gereksiz fauller yapmamamız lazım. Ne çekiyorsak bu duran toplardan çekiyoruz.

Üst Alt