Avrupa Ligi 2. Tur Rövanş | Galatasaray 1-2 Atlético Madrid | Maç Sonucu | 25 Şubat - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi 2. Tur Rövanş | Galatasaray 1-2 Atlético Madrid | Maç Sonucu | 25 Şubat

Cevap: Avrupa Ligi 2.Tur Rövanş | Galatasaray - A.Madrid | 25 Şubat | 20.00

Şu maçı kazasız belasız atlatırsak önümüz çok açık olacak

Su Turlari okadar gecmemizi istiyorumki, Su Kupayi okadar almamizi istiyorumki. Sirf su Galatasaray´i Komplo Teorilerle bitirmeye calisanlara Kapak olsun diye kazanmak istiyorum..

Lütfen Futbolcular Lütfen..Bize bir Kapak Takmayi cok görmeyin. O Gökmen Özdenak denen Türkce katiline, Sinan Keltos, Ahmet Shovman, Sergen Beygir´i, Hakan lar Topluluguna, Ömer Üründül Yilan´ina bütün Galatasaray´in iyi gidishati görüpte Rijkard´i kovdurarak bu gidishati durdurtmak isteyenlere bir Kapak taktirin bize. Lütfen..!! Okadar cok okadar arzulu istiyoruz su Kupayi ve turlari..

gelelim maca....

Galatasaray´in Santroforsuz nekadar caresiz oynadigini, Besiktas macinda Joe´nun girmesiyle kisa sürede nekadar farkli oynadigini attigimiz bir Golle gösterdik sanirim...

Benim ümitsizligim Galatasaray´imizin kalitesinden degil elimizdeki sakatlardan dolayi kadrodan yana.. Hani demistim ya Atletico belkide ilk macta isi bitiri diye..O gün gercekten Atletico sans melekleri yanimizda olmasaydi ilk macta isi bitiriyordu...

Tamam teorik olarak 1:1 iyi bir sonuc, ama..!!!

Iste o amasida var. Bizim Gol yemedigimiz mac sayisi kac.? Hele hele Atletico madrid gibi usta ayaklarin oldugu bir Kulübe karsi Gol yememeiz yüzde kac ? Ayagimizi yorganimiza göre uzatalim...

Su Atletico madrid´i biz elimizde Baros ve Kewell olsaydi deplasmanda elemistik bile hatta bir Joe bile yeterliydi. Santroforsuz Gol atmak cok zor. Bakmayin size Antalya macina. Bir Gol zor bela atiyoruz ama Gol yememiz 100% gibi birsey..

Su Macta Sabri olsa bile ümit biraz artar ama maalesef o bile yok.

Elimizdeki su Kadro ile Sanslar Kendi sahamizda oldugu icin 50% : 50% dir diye düsünüyorum... Eger bu Turuda gecersek Baros, sabri ve Kewell´da katilirsa aramiza ozaman bizi durdurmalari cok zor. Burdan size Yari Final garantisi bile veririm okadar eminim Galatasaray´dan. Yeterki su Turu bir gecelim...

Kötü bir Sonucta bile Rijkard´in arkasinda olun...

Unutmayin..!!

Medya bizi nekadar cok elestirirse, Rijkard´i nekadar cok begenmezse bu bizim dogru yolda gittigimizin kanitidir..

Basarilar Cimbomum...:heart::heart:

Elersek bile karşımızda büyük ihtimal Everton olacak işimiz çok zor adamlar chelsea yı man utd yi yendi :allaalla6vr::allaalla6vr:

slm renktaslar,

Insallah bu turu gececegiz. Cok onemli eksiklerimiz var. Insallah adil bir hakem olur. cunku adamlar duran toplarda cok tehlikeli.

ilk mactaki gibi, butun ince faulleri hep rakibimizin lehine caldi.

bu arada konuyla alakasiz ama bizim haftaya kasimpasa macimiz, pazar gunu oynaniyor galiba. Neden pazartesi degil????

bu aksam oynacak takim, persembe Lille karsi oynadigi icin, pazartesi oynuyor...bir gun fazladan dinlenmis olmuslar.

bizde o zaman haftaya pazartesi kasimpasayla niye oynamiyoruz???

sakatlarimiz duzelir diye cekiniyorlar galiba...

sizce?

slm renktaslar,

Insallah bu turu gececegiz. Cok onemli eksiklerimiz var. Insallah adil bir hakem olur. cunku adamlar duran toplarda cok tehlikeli.

ilk mactaki gibi, butun ince faulleri hep rakibimizin lehine caldi.

bu arada konuyla alakasiz ama bizim haftaya kasimpasa macimiz, pazar gunu oynaniyor galiba. Neden pazartesi degil????

bu aksam oynacak takim, persembe Lille karsi oynadigi icin, pazartesi oynuyor...bir gun fazladan dinlenmis olmuslar.

bizde o zaman haftaya pazartesi kasimpasayla niye oynamiyoruz???

sakatlarimiz duzelir diye cekiniyorlar galiba...

sizce?

bence pazar olması iyi.. Maç Samiyen'de, üstelik atl.yu elersek stad tıklım tıklım olur, bu takımın buna ihtiyacı var. Bence 1 günden bişey olmaz..ha niye fener pazartesi oynuo dersen ona birşey diyemem.

bence pazar olması iyi.. Maç Samiyen'de, üstelik atl.yu elersek stad tıklım tıklım olur, bu takımın buna ihtiyacı var. Bence 1 günden bişey olmaz..ha niye fener pazartesi oynuo dersen ona birşey diyemem.

Haklisin renktas. Stad dolu olur dedigin gibi. ama iste biliyorsun, bugunden bile insallah Arda atletico macina yetisir diye ummuyoruz. sakat futbolcu icin bir gun bir gundur.

Neyse allahin izniiyle, bu iki maci da aliriz insallah.

Zaten atletico yu gectik mi, milan baros ve Kewell da duzelir...rakipler bizden iyce cekinsin o zaman.

atletico madrid gelsinde gerçek taraftarı görsün... inşallah hamburg maçı gibi olmaz...

Stat inlesin. Öyle bir ugultu kopsun ki pas atmaya korksunlar:D Uzun zamandir böyle bir atmosfer görmedim cünkü ben Ali Sami Yen´de.

inşallah bu turu geçeriz. ama bence bu oyun tarzıyla işimiz çok zor olacak. bence bu maçta iyi savunma yapıp forvette santosu oynatıp kontraatak yapmamız lazım yoksa işimiz zor.

Stat inlesin. Öyle bir ugultu kopsun ki pas atmaya korksunlar:D Uzun zamandir böyle bir atmosfer görmedim cünkü ben Ali Sami Yen´de.

En son Hamburg maçında vardı o atmosfer. Ama dediğin gibi taraftar desteğine en çok ihtiyacımız olacak olan maç.

tüm stadt dolup cok baskici bit tezahurat olmasi lazim

sadece ilk 10 dakka sonra sarkilarar gecilmezin

oynanan macin gidisatina göre bagrilsin

ltf.

birde takim saha ciktim tünelden cok güzel korografiler hazirlanilsin

Arkadaşlar;

GS Bonusu olup da maça gidemeyecek veya 1 bilet hakkını kullanmamış olan varsa bana yardımcı olabilir mi? Öğrenci olduğumdan GS Bonus alamadım maalesef..Çarşambaya kalırsam bilet kalmayacak sanırım (şimdi bile bittiğini söylüyorlar)..Bu maça gitmeyi herşeyden çok istiyorum..Yardım edebilecek varsa özel mesaj ile ulaşırsa çok sevinirim..

Konuyu dağıttıysam çok özür dilerim hepinizden...İnanın ne yapacağımı bilemedim :(

Maçı Star gösterecek değil mi?Göstermezse de ben bakarım yine ama :D

06:30 Her Eve Lazım

07:00 Dr. Öz Show/t

08:00 Nihat Hatipoğlu Cevaplıyor

09:30 Suç & Ceza

12:00 Gün Ortası

12:20 Zuhal Topal'la İzdivaç

16:45 Kimsin Sen

19:00 Uğur Dündar'la Star Haber

Haberin nabzını Star'da tutun!

20:00 Galatasaray - A.Madrid / Canlı

UEFA Avrupa Ligi maçı

22:00 Kandil Özel

00:00 Avrupa Ligi maç özetleri

02:00 Dr. Öz Show / t

03:00 Zuhal Topal'la İzdivaç/t

05:00 Kaybolan Yıllar /t

Tabi ben o akşam staddayım, biletim hazır. :)

bizim taraftar tezahurat yapmayı bilmiyor maç başlıyor ezbere birkaç marş bozuk plak gibi.

maç içinde ki duruma göre tepki veren yok ne bir alkış ne bir ıslık ne bir takımı itme duygusu..

Üst Alt