Avrupa Ligi 2.Tur Rövanş Maçı | Fenerbahçe 1-1 LOSC Lille | 25 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi 2.Tur Rövanş Maçı | Fenerbahçe 1-1 LOSC Lille | 25 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: Avrupa Ligi 2.Tur Rövanş Maçı | Fenerbahçe - LOSC Lille | 25 Şubat | 22.05

Hazard ve Gervinho'yu getirmiyorlamış İstanbul'a şimdi Ntvspor'da söyledi.Hazard,Gerviho,Balmont ve Debuchy yok.Skoru değiştirecek adamların hiçbiri neredeyse yok.

Cevap: Avrupa Ligi 2.Tur Rövanş Maçı | Fenerbahçe - LOSC Lille | 25 Şubat | 22.05

Lille rahat geçer turu.Deplasmanda daha iyi oynuyo adamlar.

lillede adamlar yok ama fenerbahçede de yok önemli isimler.ben bir türk evladı olarak hem takımımızın hem de fenerbahçenin turu geçmesini istiyorum.

Gervinho'nun menisküsünde problem olduğu ve 4-6 hafta arası oynayamacağı açıklanmış.Kaynak:Lille resmi sitesi.Gervinho,balmont,cabaye ve debuchy kesin olarak fenere karşı oynayamayacaklar

Duyduğuma göre Daum Emre'yi oynatcakmış sol kanatta.Oynar mı o orda bilmem ama :)

Onların da önemli futbolcuları sakat Berk.Herşey size bağlı artık.

Onlardada Gevinho ve Hazard yok biliyorum.

Ama bizdeki duruma baksana.

Forvetler rezalet.

Solda oynayacak adam yok.

Sagda bir tek Gökhan kalmıs.

Defans göbegi Deniz ve Bilica'ya emanet.

Emre'nin yanındada büyük ihtimal Selçuk. :eek:

İşimiz gene Emre ve Alex'e kaldı bu gidişle.

inanıyorum lille bu maçı alıcak :ka19:

Lille 'nin sakatları maç gününde belli olur yada şüpheli söyleniyorsa kesin oynarlar. :asd:

Valla kim sakat olursa olsun Fransız takımları fenere ters geliyor.Belki zenciler yüzünden :asd:

Bekir sag bek, Gökhan sag acik, Deniz sol bek ve Önder stoper oynayacakmis :asd:

Vederson ile Cristian'da sakatlanmış sanırım bütük ihtimal yarın oynamayacaklarmış bir taktik haberi değilse.

UEFA Avrupa Ligi 2. Tur ilk maçında Fenerbahçe'yi 2 - 1 yenen Fransa temsilcisi Lille, öğle saatlerinde Sabiha Gökçen Havaalanı'na geldi. Lille'de hafta içinde çıkan haberlerde sakatlığı nedeniyle kadroda yer almayacağı ifade edilen ilk maçın etkili isimlerinden Hazard kafilede yer alırken, Gervinho ve kart cezalısı Balmont İstanbul'a getirilmedi.

Üst Alt