Avrupa Ligi 3. Ön Eleme | Fenerbahçe 5 - 1 Honved | 30 Temmuz - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi 3. Ön Eleme | Fenerbahçe 5 - 1 Honved | 30 Temmuz

Cevap: Avrupa Ligi 3. Ön Eleme | Fenerbahçe 5 - 1 Honved | 30 Temmuz

emre belozoglu'nu sevmeyebilirsiniz, fenerbahce'ye geldigi icin kizabilirsiniz, agresifligine laf edebilir, cirkef oldugunu savunabilirsiniz. ancak ne demek yahu kucuk maclarin oyuncusu. 10 senedir dilinizden dusmeyen uefa kupasini almis, dort sene catir catir top oynamis galatasaray'in hagi ile beraber en onemli oyuncusuydu bu adam. yerden yere vurun, ama dogru yorumlarla.

Size gelince böyle oldu değil mi Kaan ? Gelmeden önce söylenenler dün gibi aklımda yahu.Mehmet Demirkol'a kol hareketini yapınca antu başta bütün Fenerliler kin kusuyordu Emre'ye,yine çıktık biz savunduk burada,trafik kazası yaptı,bir insanın ölümüne sebebiyet verdi yine biz vardık bu şerefsizin yanında,İngiltere'de yaşadığı ırkçılık olaylarında da biz ...

Bugün Emre,futbolculuğuyla yılda 3,5 milyon € kazanıyorsa,bizim sayemizde.İnter'e,Newcastle'a gittiyse,milli takımın bankosu olduysa,kariyerinde UEFA Kupası,Süper Kupa,4 lig şampiyonluğu,Türkiye Kupası şampiyonlukları varsa o da bizim sayemizde.Bu adam 12 yaşından 27'sine kadar Galatasaray sayesinde ekmek yedi,biz o Türkiye'ye döndüğünde yuvasına döner,Galatasaray'da tekrar oynar diye beklerken Fenerbahçe'ye imza attı,ben zaten Fenerliydim diye orda burda konuştu.

Ayrıca Hagi ile birlikte takımın en iyi oyuncusu olduğu masalını da şimdi siz uydurdunuz,o da dediğim gibi sizin takımda oynamasıyla ilgili birşey.Emre Galatasaray'da büyük maçların oyuncusu olmayı başarmışsa bu zaten yanındaki futbolcularla alakalı birşeydir - ki ben hala öyle bir maçını hatırlamıyorum bu adamın - .O Hakan Şükür'le oynuyordu,Güiza ile değil,Hagi ile oynuyordu Alex ile değil,arkasındaki defans Türkiye'nin son 25 yılının açık ara en iyi defansıydı,bekiyle,stoperiyle.Yanındakiler mi ? Tugay - Suat - Okan,şimdi ? Cristian,Deivid,Kazım,Maldonado,Josico :D

Çıksın kurtarsın bakayım Fenerbahçe'yi,çıksın kurtarsın milli takımı.Bana çevirdiği bir maçı söyle be Kaan,allah aşkına ?

+

Evet Emre aşırı potansiyelli bir oyuncuydu,hatta Arda'dan bile potansiyelliydi.20 yaşında İnter'e gitmiş birisinden bahsediyoruz.Ama sonra n'oldu ? Geliştirmedi kendini.Takım seçimleri hep hatalıydı,hep futbolcu öğütmesiyle ünlü takımlara gitti.İnter ve Newcastle'dan bahsediyorum,Fenerbahçe'yi de bu gruba dahil edebiliriz tabi ki.

10 yıl önceki Emre değil artık.Hagi'nin veliahtıydı şimdi Fenerbahçe'nin kaptanı (!)

anlayacağın ;

bırakta şu adama istediğimizi söyleyelim doya doya.Çünkü hakkımız var onda,hem de epey bir hak ..

Size gelince böyle oldu değil mi Kaan ? Gelmeden önce söylenenler dün gibi aklımda yahu.Mehmet Demirkol'a kol hareketini yapınca antu başta bütün Fenerliler kin kusuyordu Emre'ye,yine çıktık biz savunduk burada,trafik kazası yaptı,bir insanın ölümüne sebebiyet verdi yine biz vardık bu şerefsizin yanında,İngiltere'de yaşadığı ırkçılık olaylarında da biz ...

Bugün Emre,futbolculuğuyla yılda 3,5 milyon € kazanıyorsa,bizim sayemizde.İnter'e,Newcastle'a gittiyse,milli takımın bankosu olduysa,kariyerinde UEFA Kupası,Süper Kupa,4 lig şampiyonluğu,Türkiye Kupası şampiyonlukları varsa o da bizim sayemizde.Bu adam 12 yaşından 27'sine kadar Galatasaray sayesinde ekmek yedi,biz o Türkiye'ye döndüğünde yuvasına döner,Galatasaray'da tekrar oynar diye beklerken Fenerbahçe'ye imza attı,ben zaten Fenerliydim diye orda burda konuştu.

Ayrıca Hagi ile birlikte takımın en iyi oyuncusu olduğu masalını da şimdi siz uydurdunuz,o da dediğim gibi sizin takımda oynamasıyla ilgili birşey.Emre Galatasaray'da büyük maçların oyuncusu olmayı başarmışsa bu zaten yanındaki futbolcularla alakalı birşeydir - ki ben hala öyle bir maçını hatırlamıyorum bu adamın - .O Hakan Şükür'le oynuyordu,Güiza ile değil,Hagi ile oynuyordu Alex ile değil,arkasındaki defans Türkiye'nin son 25 yılının açık ara en iyi defansıydı,bekiyle,stoperiyle.Yanındakiler mi ? Tugay - Suat - Okan,şimdi ? Cristian,Deivid,Kazım,Maldonado,Josico :D

Çıksın kurtarsın bakayım Fenerbahçe'yi,çıksın kurtarsın milli takımı.Bana çevirdiği bir maçı söyle be Kaan,allah aşkına ?

+

Evet Emre aşırı potansiyelli bir oyuncuydu,hatta Arda'dan bile potansiyelliydi.20 yaşında İnter'e gitmiş birisinden bahsediyoruz.Ama sonra n'oldu ? Geliştirmedi kendini.Takım seçimleri hep hatalıydı,hep futbolcu öğütmesiyle ünlü takımlara gitti.İnter ve Newcastle'dan bahsediyorum,Fenerbahçe'yi de bu gruba dahil edebiliriz tabi ki.

10 yıl önceki Emre değil artık.Hagi'nin veliahtıydı şimdi Fenerbahçe'nin kaptanı (!)

anlayacağın ;

bırakta şu adama istediğimizi söyleyelim doya doya.Çünkü hakkımız var onda,hem de epey bir hak ..

dikkat ederseniz ben yazdiklarimda da tam bu sebeplerden oturu emre'nin elestirilmesine hic bir itirazim olamayacagini belirttim. itiraz ettigim tek nokta emre'ye "kucuk maclarin buyuk oyuncusu" denmesiydi, ki yukardaki elestirilerinizin hemen hepsi emre'nin futbolculugundan cok karakteri ile ilgili. dolayisiyla aslinda benim dediklerime ters birsey soylememissiniz.

ben de emre'nin daha parlak bir kariyeri olmasini bekliyordum, ama olmadi iste, yapacak birsey yok.

Fenerbahçe her sene Şampiyonlar Ligi'ne katılmak için şampiyonluk sözü verdi denilmiş.

Benim iki takım açısından gördüğüm şudur. Fenerbahçe Şampiyonlar Ligi'nde 2 puan alsa elense ancak TSL'de şampiyon olsa o sene başarılı geçmiş demektir. Ancak Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek finale çıksa, ligde 2.olsa başarılı sayılmaz. Galatasaray ise ligi 2. bitirse bile Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek finale çıksa başarılı sayılır. Bu Fenerbahçe'nin TSL şampiyonluğunu amaç, Galatasaray'ın ise araç olarak gördüğünü göstermektedir.

+

anlayacağın ;

Ellerine saglik.

"Galatabahce'li" Emre kendi kendini yok etti maalesef. H.Cuper bile Emre hakkinda o zamanlarin en iyi Ortasaha oyuncusu olan Mendieta'dan cok daha iyi olabilecegini söylemisti.

Insallah Arda'da onun yolundan gitmez.

Fenerbahçe hızlı ve yüksek tempo ile gidiyor. sezon ortası büyük düşüş yaşayacaklar.

biz daha erken sezonu açmamıza rağmen daha dengeli ve ağırdan ilerliyoruz. GS miz 8 - 9. hafta zirve yapar 10. hafta fenere çakar demedi demeyin ;)

Fenerbahçe hızlı ve yüksek tempo ile gidiyor. sezon ortası büyük düşüş yaşayacaklar.

biz daha erken sezonu açmamıza rağmen daha dengeli ve ağırdan ilerliyoruz. GS miz 8 - 9. hafta zirve yapar 10. hafta fenere çakar demedi demeyin ;)

Yok Fenerbahçe'nin yüksek tempo yapması fizik kalitesini gösterir. Koch her zaman iyi çalıştırmıştır Fenerbahçe'yi. Öyle bir durum olacağını sanmıyorum.

Yok Fenerbahçe'nin yüksek tempo yapması fizik kalitesini gösterir. Koch her zaman iyi çalıştırmıştır Fenerbahçe'yi. Öyle bir durum olacağını sanmıyorum.

koch iyi çalıştırıyor da pujol kötü mü çalıştırıyor?

"yüksek ateşte pişen yemek daha çabuk hazır olur belki ama kısık ateşte 1-2 saat pişen yemekler her zaman daha lezzetli olur!"

bir köşe yazısında okumuştum; galatasaray ve fenerbahçe'nin durumlarını değerlendirirken kullanmış.

bunun doğruluğunu zaman gösterecek belki ama bana kalırsa doğru bir tespit ve benzetme olmuş.

rijkaard ve ekibinin daum'a göre daha planlı ve programlı olarak çalıştığını düşünüyorum.

aslında bu daha ilk hazırlık maçında amatör bir takım karşısında carlos, semih gibi oyuncuların 90 dakika oynatılmasından da anlaşılabilir.

edit: ayrıca fenerbahçe'nin yeni transferleri cristian ve santos'un brezilya'da lig devam ederken, hazır bir şekilde geldiklerini ve bunun taımın fizik gücünü olumlu etkilediğini de göz önünde bulundurmak gerek. bu iki oyuncunun böyle erken form tutmuş olması ligin ilerleyen bölümleri için bir dezavantaj olabilir tabii ki.

Fb geçtiğimiz sene MTK'yı 2-0 ve 5-0'lık skorlarla geçmişti.Ama sonrasını gördük.Bu tür maçlardan olumlu veya olumsuz anlamlar çıkmaz...

@Mahmut Demir

Hocam Allah aşkına yapmayın yahu.Fenerbahçe ile ilgili birşeyler uydurmuşsunuz kafanızda,onları gerçek gibi görmeye başlamışsınız.

"Edirneden sonra yoksunuz..." geyiği eskilerde kalmadı mı?

Son 5 yılda Türkiyenin avrupada en başarılı takımı Fenerbahçe.Bundan önceki 10 yılda da galatasaray idi.Ben bunu kabullenebiliyorum ama siz nedense mazide yaşamayı terci ediyorsunuz.

Fenerbahçe'li olan kimsenin honved galibiyetini kutladığı yok!! Bu insanlar bariz şekilde Oyuncuların iyi niyetini,yardımlaşmasını kutluyor.Kimsenin honved'i umursadığı yok ki.

Ama siz kendinize göre bir realite yaratmışsınız,at gözlüğü ile ona bakmaya devam ediyorsunuz.

Niyetim Galatasaraylı arkadaşlarımızı tahrik etmek değil.Ama ben kendi adıma Elano transferine bu kadar sevinmişken,Galatasarayın oyununu pozitife çevirmesi beni bu kadar mutlu etmişken birileri ille de çamur atacağım diye uğraşınca insan hayal kırıklığına uğruyor.

Antu.com üyelerinden farksızsınız Sn.Mahmut Demir.

Saygılarımla...

aynen mete bey bizim honved i falan salladığımız yoktu geçen sene tam bir kabustu olmaması gerekiyor du ama oldu olmuşla ölmüşe care yok hani derler ya ölümü gösterip sıtmaya razı etmek bizim bu sene yaşayacaklarımız bu işte bu sene ben koşan savaşan oyuncular görüyorum fenerde yedek kulubesi artık o kadar basit değil bi tane iyi bir stoper alırsak bu ligde yine sizinle at başı gideriz beşiktaş ta her zamanki gibi nal toplar

Geçen seneki MTK maçından sonra söylenen, yazılan şeylerin aynısı söyleniyor. Geçen seneki kadar kötü olamaz fener ama Honved maçındaki futbolu da bir daha oynayamaz.

ezikler gruplara kalır,ondan sonrası yine hüsran olur...

Baraj kurmayı bilmeyen bir takıma karşı 5-1'lik bir galibiyet büyük başarı... Fenerden cacık olmaz. Saçma sapan, toplama bir takım kurmuşlar. Ama Sivas'ın 2.'lik koparabildiği ligde teşvik, hakem desteği gibi faktörlerle yine şampiyonluğa oynarlar.

Üst Alt