Avrupa Ligi 3.Ön Eleme | Galatasaray 2-2 OFK Belgrad | 29 Temmuz | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi 3.Ön Eleme | Galatasaray 2-2 OFK Belgrad | 29 Temmuz | Maç Sonucu

Cevap: Avrupa Ligi 3.Ön Eleme | Galatasaray - OFK Belgrad | 29 Temmuz | 21.00 | Futbo

beyler ilk defa kapalı dışında bir tribünden izleyeceğim. eski açık alt mı? eski açık üst mü? yeni açık alt mı? yeni açık üst mü?? hangisinin daha iyi açısı vardır sizce? acil bir cevap bekliyorum,bilet almaya gideceğim..

Eski açığa git.Ama eski açık altı üstü yok:)Git istediğin yere otur ordan izle:)Biletteki sıraya kimse bakmıyor zaten:)

Cevap: Avrupa Ligi 3.Ön Eleme | Galatasaray - OFK Belgrad | 29 Temmuz | 21.00 | Futbo

arkadaşlar bi arkadaşın işi çıktığı için kombinesini maç günü 1 maçlık satacam.yanlış anlamayın karaborsa filan değil 40tl'ye...ilgilenenler öm atsın bana eskiaçık buarada kombine kart.

valla artık ntvspordan tiksiniyorum.birtane galatasaraylı yorumcu olmazmı.tamamı fenerbahçelilerden kurulu bir kanal.allah hepsinin .....'ı versin.

Cevap: Avrupa Ligi 3.Ön Eleme | Galatasaray - OFK Beograd | 29 Temmuz | 21.00 | Futbo

-----------------------Ufuk-------------------------------

Sabri--------------Neill---------Ali---------------Hakan

---------------Cana----------Sarp-------------------

----------------------Arda--------------------------

Pino-----------------------------------------Serdar

--------------------Kewell-------------------------

Cevap: Avrupa Ligi 3.Ön Eleme | Galatasaray - OFK Beograd | 29 Temmuz | 21.00 | Futbo

ne biçim sağlık ekibimiz var ya.milan baros 2 haftadır gelemedi bi türlü.sağlık ekibine aron felleri koysaak daha iyi.yakışıklı rezidanstan atladı,üstüne direğe astılar adam 2 haftada dipçik gibi oldu aron feller sayesinde helal yani:asd::asd::asd:

11 kişi savunma yapcaktır rakip. umarım cana-sarp-musa olmaz orta saha

Aşil tendonu sakatlığı çok riskli ne zaman döneceği belli olmuyor sporcunun.

Umalım Baros hemen döner.

Biliyorum orta sahada yine M.Sarp'ı oynatacak ama yinede Sarp'sız bir 11 yaptım yarın ki maç için..

Baros sakat Batdal şüpheli diyorlar,Batdal'ın olmaması halinde Arda forvet oynayacakmış.

Bıktım şu takımın sahaya forvet çıkaramamasından 1 senedir. yeter be...

-------Ufuk

Sabri Ali Servet Hakan

-----Cana Musa

---Pino Arda Serdar

------Kewell

Ardayı ortada oynatma fantezilerini bırakın artık.

2 farkli kazanmak lazim batdal oynamazda ve arda forvete gecerse kötü olur

en az 2 farkla kazanamazsak işimiz zorlaşır ne de olsa sırp takımı ateşli seyircileri var

Ayhan Barış Sarp oynamasın , Allahtan başka bişey dilemiyorum. mümkünse çoluk çocuk oynasın ama onlar oynamasın

Batdal'ın sakatlık durumu nedir yahu? Sakatlandığını bile bilmiyordum ben.Forvetsiz maçlardan gına geldi.

Üst Alt