Avrupa Ligi 3.Ön Eleme | Galatasaray 2-2 OFK Belgrad | 29 Temmuz | Maç Sonucu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi 3.Ön Eleme | Galatasaray 2-2 OFK Belgrad | 29 Temmuz | Maç Sonucu

Cevap: Avrupa Ligi 3.Ön Eleme | Galatasaray - OFK Beograd | 29 Temmuz | 21.00 | Futbo

Forumdaki Ayhan Akman sempatizanlığının mantıklı bir açıklaması var mı? :D Herkes mi al gülüm ver gülüm,yan paslardan hoşlanıyor?

Cevap: Avrupa Ligi 3.Ön Eleme | Galatasaray - OFK Beograd | 29 Temmuz | 21.00 | Futbo

Rijkaard,Arda'yı göbekte oynatmak istiyor ama sola koyacak oyuncusu yok ! bu maçta Arda'yı solda oynatabilir yada sürpriz yapıp Kewell'ı 11'e koyar.

arkadasşlar bilet durumunu bilen var mı mac saati gitsek bilet bulabilir miyiz...

---------------batdal------------------

serdar----------arda--------------sabri

--------cana-----------barış----------

çağlar---servet----gökhan------ali turan

---------------ufuk--------------------

pino hazırsa ilk 11 başlayabilir.. sabri'de yerine gecer o zaman..

musa veya cumhur oynasin m.sarpın yerine çok sevgili rijkard.

Rıjkaard iyi,güzel,hoş adamda bu Sarp ısrarını anlamıyorum.

bu adamlar kesin çok sert oynar umarım sakatlık yaşamayız

Cana uzaktan yazacak gibi geliyor bi tane..

bu adamlar kesin çok sert oynar umarım sakatlık yaşamayız

Cana uzaktan yazacak gibi geliyor bi tane..

Uzaktan yakından heryerden basamaları lazım...Ben her maçta rakibin dizlerini titreten, tekmeye kafa sokan, formasının hakkını veren, her şart altında kazanan, canavar gibi bir takımın özlemini duyuyorum ve bu sezon sahada öyle bir takım görmeyi umut ediyorum...

Biz başarıya alışkınız, kaç sezondur yüzüstü bırakıyorlar bu taraftarı. Diyet ödeme zamanı geldi bu sezon...EL Finalinden+TSL şampiyonluğundan aşağısı kesmez gayrı bizi...Ona göre şapkayı önlerine koyup yapsınlar hesaplarını kitaplarını...

7806_Galatasaray_SK.jpg
[/url][/IMG]

Her ne kadar Arda'nın sol da oynamasını istesemde bu maç böyle oynamalıyız. Çünkü rakip 10 kişi savunma yapcak. Orta sahayı Cana-Sarp-Musa' dan kurmamızın bi anlamı yok.

Ama Riijkard'ı biraz tanıdıysak Neill ve Kewell'ı ilk 11 de oynatmaz diye düşünüyorum

Artik Emre colagi ilk 11e monte etsin.

Beyler internet üzerinden maç izlerken takılmalar olmaması için ne yapmalıyız?

Benim internet hızım 10 Mbps ama yinede takılmalar oluyor.

Oh be Futbolsmarttaymıs mac eurofutbolda zannediyodum:D

Ufuk----Sabri-----Servet----Turan---Balta-----Cana---Musa---Colak----Arda----Serdar---M.battal

Üst Alt