Avrupa Ligi 3.Ön Eleme | OFK Beograd 1-5 Galatasaray | 5 Ağustos | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi 3.Ön Eleme | OFK Beograd 1-5 Galatasaray | 5 Ağustos | Maç Sonucu

Cevap: UEFA 3.Ön Eleme 2.Maç | OFK Beograd - Galatasaray | 5 Ağustos | 18.30 | NTV

Adamlar son 21 maçta sadece 4 kere kaybetmişler. UEFa da ise 6-7 yıldır kaybetmiyorlar.

Kısaca bizim gibi Deplasmanda 7-8 maçta 1 galip gelen takımımızın performansını düşününce eleneceğimizin resmi görünüyor. Eğer ki elenirsek Rijkaard kesinlikle topun ucuna gelir. Kimse yönetime kızmasın. Aykut gibi 5 yıldır bedava ücrete anlaştığı için kadroda olan beceriksiz bir kaleciyi kaleye koyup takımını yakan Rijkaard' dır ne hikmetse Ufuk Ceylan gibi adama yetersiz damgası da vuruyor. Bu adam yetersizdi peki nasıl TSL de 2 sezon banko oynadı. Eğer Rijkaard geçen sene Leo dan sonra Aykut yerine Ufuk u oynatsaydı eminim fb li Volkan'ı katlamıştı.

Herşeyi siz biliyorsunuz buyrun siz yönetin takımı. Beceriksiz dediğin aykut şampiyonlukta 6 maç üst üste 1 kere bile gol yemediğini hatırlamıyorsun. Sivas maçına kadar ufuku kaç kere canlı izledin onuda bilmiyorum.

Cevap: UEFA 3.Ön Eleme 2.Maç | OFK Beograd - Galatasaray | 5 Ağustos | 18.00 | NTV

Umarım geçeceğiz turu,

Yoksa aksini düşünmek bile istemiyorum.

Cevap: UEFA 3.Ön Eleme 2.Maç | OFK Beograd - Galatasaray | 5 Ağustos | 18.00 | NTV

maçın yarım saat erken alınması güzel olmadı. ilk 15 dakikasını kaçıracağım.

Millet atin artik uzerinizden su urkekligi. Dogru bir 11 ile tecavuz ederiz orada onlara.

-----------Ufuk------------

Sabri-Neill-Servet-Hakan

--=--Baris------Cana------

-----------Arda------------

Pino--Milan Baros--Serdar

Hakan>Cetin

Baros>Batdal

Taktik basit, once kontrol sonra hucum.

Çoook zor maç olacak...Fark falan beklemiyorum turu geçelim yeterli benim için...

Geçen yıl bomba gibi başladıkta ne oldu ki? İlk maçta berabere kalmamız bence iyi oldu. Eksiklerimizi ve hatalarımızı görmemiz için faydalı oldu diye düşünüyorum. 2 sezondur İyi başladık kötüye doğru gittik. Bu seferde kötü başlayalım iyiye doğru gidelim :)

Çok zor maç olacak

1. tarihimizde hiç sırp takımı yenememişiz

2. Deplasmanda SIrp-Romen, Rus, Çek gibi fizik güce dayalı takımları yenmek en güçlü takımlar için bile zordur.

3. Baros yok, Elano yok , Cana hazır değil

4. Arda dan başka gol atacak adam yok.

5. Kale? Ufuk-Aykut birbirinden kötü

İnşallah tur atlarız ama elenmemize hazırlıklı olalım diyorum. Tur atlamamız için mutlaka 3 gol lazım biz garanti 2 gol yeriz. İçimden 3-2 yenmemiz geçiyor ama hayırlısı?

3-1 yener geliriz.Tabiki barış oynamassa.

isallah kazasiz belesiz atlatiriz su maci

Ofk taraftarları:''Galatasaray bizden güçlü bir takım.Ancak bir mucize olursa yeneriz.'' Böyle bir açıklama vardı Ntvspor'da.Bu laftan sonra fazla bişey söylemeye gerek yok.

Çok zor maç olacak

1. tarihimizde hiç sırp takımı yenememişiz

2. Deplasmanda SIrp-Romen, Rus, Çek gibi fizik güce dayalı takımları yenmek en güçlü takımlar için bile zordur.

3. Baros yok, Elano yok , Cana hazır değil

4. Arda dan başka gol atacak adam yok.

5. Kale? Ufuk-Aykut birbirinden kötü

5. madde hariç katılıyorum .Ufuk sürekli oynarsa 1. Sınıf kaleci olacaktır.

Elenirsek Rijkaard Direk Amsterdam a uçsun GS den de 1 kuruş almadan çekip gitsin...

İnşallah tur atlarız ama elenmemize hazırlıklı olalım diyorum. Tur atlamamız için mutlaka 3 gol lazım biz garanti 2 gol yeriz. İçimden 3-2 yenmemiz geçiyor ama hayırlısı?

Elenirsek Rijkaard Direk Amsterdam a uçsun GS den de 1 kuruş almadan çekip gitsin...

Maç şifreli mi olacak arkadaşlar?

2-2'den beri bu maçı iple çekiyorum.Fener'in elenmesinden sonra bu maçın taraftarlarımız üzerindeki psikolojik gücü daha da arttı.Mutlaka yenmeliyiz.Çok değil sadece 15 saat kaldı.Rakip Young Boys gibi sistem takımı değil.Öyle olmaya çalışıyolar ancak oyuncular yetersiz.En yükseği aylık 600 Euro'ya oynuyor.2-2'den beri adamlar kampa girmişler.Tüm maç kasetlerimiz izlenmiş.Maç primi ise 500 Euro.Kısacası psikolojik olarak rahat çıkacaklar.Bu onlara göre bir avantaj.Umarım yenicez.

yenmeliyizzz yenmeliyizzz yenmeliyiizzzzz

Ufuk - sabri neill servet hakan - cana ayhan arda- kewell batdal pino .. Yani bu kadro defans yapmaz demek saçma olur sarpı barışı oynatınca aldığımız skorlar malum . Böyle çıkmanın kime ne zararı olur ki .

İlk maçtada çoğunluğun dediği gibi kesinlikle yeneriz ancak yenersek Rijkaardın Sarp Ayhan ve Barışa olan güveni artacağı için uzun vadede kötü olur yönetimde Yıldız transfer konusunda isteksiz davranabilir demiştim. Allahtan berabere kaldık ve bu beraberlik Rijkaardın ısrarlı tercihlerinin anlamsızlığı, geçen yıldan hala ders almaması ve yönetimin iyi bir 10 numara alması gerektiği gibi gerçekleri ortaya çıkardı. Rijkaardı ağır şekilde eleştirdik. Bakalım ilk maçtan ders alındımı alınmadımı bunuda bugün göreceğiz. En azından bu maçta Ardayı forvette görmek istemiyorum. Bence en mantıklı 11 şöyle olması lazım.

-------------Aykut/Ufuk--------------

Sabri-------Neill------Ali Turan-----Hakan

-----------Cana--------Ayhan---------

-----------------Arda------------------

Pino-------------------------------Kewell

----------------Mehmet-----------------

Üst Alt