Avrupa Ligi 3.Ön Eleme | OFK Beograd 1-5 Galatasaray | 5 Ağustos | Maç Sonucu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi 3.Ön Eleme | OFK Beograd 1-5 Galatasaray | 5 Ağustos | Maç Sonucu

Cevap: UEFA 3.Ön Eleme 2.Maç | OFK Beograd - Galatasaray | 5 Ağustos | 18.00 | NTV

Bu maçı alacağımızdan şüphem yok.

Cevap: UEFA 3.Ön Eleme 2.Maç | OFK Beograd - Galatasaray | 5 Ağustos | 18.00 | NTV

Aynı üçlü ile çıkacak laflarını duyunca çok gergin bir hale giriyorum. Ne yazacağımı bilemiyorum. Sistem, total futbol, Rijkaard ve 3 ü bir arada.Artık eleştirmek istemiyorum çünkü sonrasında inşaat muhabbetine falan giren seviyesiz arkadaşlarla muhatap olmak zorunda kalıyorum. Nede olsa Rijkaard bizden iyi biliyor değilmi.Eleştirmenin şu forum sayfalarını doldurmaktan başka bir anlamı da yok zaten. Sonuçta hiç kimse Rijkaarddan daha iyi bilemez. Boş yere kafa yormayın. Sizden daha fazla kafa yoran Rijkaard var. Ama yinede aynı 3lü de ısrar etmese ısrarr etmeyeceğine inamak istiyorum.Aynı 11 le başlasa yada Serdar yerine Pino, Batdal yerine Kewell ile başlarsa belki de fark atacağız ama aynı orta sahayla başlamasın artık yeterrrrrrrrrrrrrrrrrr istemiyoruuuuuuuuuuuummmmmmmmmmmmmmmmmmmm ne olur bu işkenceyi çekmeye devam ettirme Rijkaard.

Partizan ve Kızılyızdız taraftarları da maça gelerek ofkyı destekleyeceklermiş.Çok mantıklı gelmiyor tabi birbirlerinden nefret eden taraftarların bir arada bulunmaları.

Partizan ve Kızılyızdız taraftarları da maça gelerek ofkyı destekleyeceklermiş.Çok mantıklı gelmiyor tabi birbirlerinden nefret eden taraftarların bir arada bulunmaları.

Bu Fenerbahçe ve Beşiktaş taraftarlarının bizi desteğe gelmesi gibi birşey

Bu maçla ilgili en güvendiğim nokta yenmek zorunda olmamız,bu bilinçle hazırlanıp maça kıkıcak olmamızdır.eğer içerdeki maç 2-2 yerine 2-1 bitmiş olsaydı bizim için daha zorlu olurdu bu maç.çünkü maça beraberliğin, 0-0ın sana yettiğini bilerek,bu düşünceyle çıkarsan,bu oyunu hep olumsuz etkiliyor.ister istemez önce skoru korumaya çalışıyorsun.

umarım bu maçta belgrad direk yarı sahasına çekilicek bizde yüklenicez.kontraya da iyi çıkamadıklarını ilk maçta gördük yani kontradan aptalca bi gol yeme olasılığımız da düşük bence bu maçta.

inşallah uzun süredir bize düşman olan futbol şansı bugün uzak durur bizim maçtan da bi sorun yaşamayız..

Bu Fenerbahçe ve Beşiktaş taraftarlarının bizi desteğe gelmesi gibi birşey

Ofk'nın Partizan ve Kızılyıldız'ın hem başarı hemde mali açıdan yanına yaklaşamayacağını düşünürsek,İstanbul BB'nin maçına fenerbeahçe ve Galatasaray taraftarlarının desteğe gittiği örneği daha güzel olur.Sorun fenerbahçeliler ve Galatasaraylıların aynı tribünde olacak olmasıdır :)

İlk 10 dakikada bir gol bulup Cana'ya da kırmızı çıkmasını engelleyebilirsek sıkıntı yok. Hey Allahım artık eften püften bir takım olan OFK ile oynarken bile ya olmazsa... diye düşünüyorum. Ben 10 sene öncesini özlüyorum.

Allahım sen bize bu maçtan bir galibiyet nasip et de bu sezon yolumuz açılsın artık :)

Mercan forma ile çıkıyormuşuz maça, umarım ilk 20-30 dakikada işi bitirir stressiz bir maç izleriz.

Ntvspor haberlerinde özgür buzbaşın ilettiği kadro bu maça bu kadro ile çıkmamız bekleniyormuş yine fiyasko bir orta saha

-----------------Aykut------------------

Sabri------Neill------Servet-------H.Balta

Barış------------Sarp--------------Ayhan

Pino(Serdar)-------Kewell----------Arda

Ntvspor haberlerinde özgür buzbaşın ilettiği kadro bu maça bu kadro ile çıkmamız bekleniyormuş yine fiyasko bir orta saha

İlk golü biz yiyeceğiz gibi hissediyorum.

ağzından yel alsın renkdaş bu orta saha ile oyunu zor çeviririz

Dere geçerken at değiştirilmez. Sanki bu orta saha yıllardır oynayan orta sahamız değilmiş gibi, herkes de bir şaşkınlık, bir isyan.

Bu takım, şu andaki ideal kadromuza çok yakın. İlk maçta da gayet iyi oynamışlardı, bakmayın siz.

OFK Belgrad, bu kadro ile yenilmeyecek bir ekip değil. Duyan da, başat bir kulüple oynuyoruz sanır. ha, yeniliriz, yaneriz bilmem.

Cana----Arda----Mustafa Sarp

Pino----Mehmet-------Kewell

Benim bildiğim böyle olacak orta saha ve forvet.

evet ilk golü yeme hastalığı var bizde böyle kritik maçlarda..

Ufuk

Sabri - Gökhan - Neill - Hakan

Cana

Ayhan - Sarp

Pino - Kewell - Arda​

Üst Alt