Avrupa Ligi 3.Ön Eleme | OFK Beograd 1-5 Galatasaray | 5 Ağustos | Maç Sonucu - Sayfa 73 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi 3.Ön Eleme | OFK Beograd 1-5 Galatasaray | 5 Ağustos | Maç Sonucu

Cevap: Avrupa Ligi 3.Ön Eleme | OFK Beograd 1-5 Galatasaray | Maç Sonucu

ama skor bu takima karsu - hala normal (olabilir) - Tek bir sevinecek nokta buluyorum:

Mehmet'in göllü - baska = 0

Cevap: UEFA 3.Ön Eleme 2.Maç | OFK Beograd - Galatasaray | 5 Ağustos | 18.00 | NTV

Şu kameradan gösterilen kasaba manzarasından sonra bu takıma elenmek 2 defa üzerdi bizi. İlk maçta olması gereken skoru aldık ve geldik. Umarım play-off'ta daha olumlu şeyler koyarız ortaya.

Bu turda takıma baktığımda Kewell ve Arda için iyi ki ayrılmadılar bizden diyorum.

Pino iyi gözüktü, umarım daha sert ve organize savunmalara karşı da böyle izleriz onu.

Cana yanındaki iki adamla performansını belli edecek bir oyuncu diye düşünüyorum.

Sabri kadar bu ülkede haksızlık yapılan adam olamaz, insanın adının çıkmasının ilk örneği olur. Gayet iyi akınlarla, iyi ortalar çıkartıyor ve bu 2, 3 senedir böyle. DK'da kaliteli sağbek dediklerimizden ne ortalar gördük, bir kaç ortası out'a çıkıyor diye bu adama sövülmez.

renkdaş belki çok ii adam belki müthiş biri ama prekazi önerdi diye adam mı alıcass...hagi bi tane önersin taffarel bi kaleci önersin öllleeee gider bu...popescunun önerdiklerinide biliyoruz bratular petreler

birisi önerdi diye futbolcu almıycas tabiki...

branislav jovanovic orta saha ve stoper oynayabiliyor 25 yasinda marko filan degil o stoper

sevinmek deil ama futbol kazası olmadığı için memnunm ilk maçta kat kat iiydik . ama şanssızlık ve kötü bi günümzde şanssızlıkla kötü durumlar oluşablrdi. ben böyle düşünüyorm .ayrıca defansif orta saha yükü cana ya bırakılmalı . alınacak defansif ve ofansif oyun kurucular da adapte olursa başarılı olacağımıza inanııyorum. ve pino bence iyi fiyata iyi bi yetenek aldık. attığı asisstde ayrıca gzldi. ama aykut yan top çalışmalı( çalışacak yaşı da kalmadı o ayrı ) ama devam edeceksek olmalı bu aykutla. ayrıca mustafa sarp en azından kapasitesini maximum yansıtıyor. çağlar beke balta stopere adapte edilirse daha dengeli bi defans dörtlüsü olucak inşallah.

Ayhanin defansif hic bir katkisi yok, Mustafa Sarpin golu ve goldeii topkapmasi ve pasi harici hic bir sey yok

özlemişim bol gollü maçları, kendime geldim.

kewell we batdal golle buluşt ya en güzeli bu bence bu maç için

marko jovanovic 2, 3 gol atmis kariyerinde hem orta saha ile alakasi yok, Prekazi Jovanovicin gol atan bir futbolcu oldugunu soyledi, istatistiklere bakarsak Branislavin gol atan bir futbolcu oldugunu gorursun

Açıkçası 2-0 dan sonra Kewell onu da atsaydı karşı karşıya, şu an da herkes başka bir şey konuşuyor olurdu. Ya da 2-1 iken yiyebileceğimiz 1 gol 2-2 ye getirseydi durumu daha farklı şeyler. Sonuç olarak 5-1 kazandık, o yüzden pek bir yorum yapmak istemiyorum. Futbolculardan bahsetmek isterim müsadenizle;

Aykut; yediği golden sonra nasıl küfür ettiğimi durulduğum zaman anladım. Ama sonrasında sinirimi biraz da olsa yatıştırdı. Ancak hala güven vermiyor bana.

Neill; Servet'in yanında daha iyisini yapamazdı.

Servet; Stoperde görmek istemiyorum artık.

Hakan Balta; Gereksiz bir top kaybı çok pahalıya mâl olabilirdi, yapmaması lazım. Hücuma katkısı her zaman ki gibi çok iyiydi.

Sabri; Şu ortalarında ki dengesizliği ne zaman aşacak çok merak ediyorum. Onun da gereksiz hareketleri var hücuma çıkarken özellikle.

Ayhan; Yaşını doldurmuş, zamanı gelmiş, emekli olması gereken birisi. Tecrübesi olmasa, fazla bir şeyi yok açıkçası.

Sarp; Çok hoşuma gitti bugün oynadığı futbol. Çok hırslıydı her zaman olduğu gibi. Tek fark daha etkili olmasıydı.

Cana; Tekniği hoşuma gitmedi ancak tatlı sert futboluna ihtiyacımız var.

Arda; Bugün pek göremesemde Kaptan'ı, şöyle bir çıkıp enfes bir gol atıp "ben buralARDAyım" dedi. Sol kanadımızın vazgeçilmezi. Daha çok ön plana çıkması gerekir.

Serdar Özkan; Defans'a yardımı iyiydi, hücuma biraz daha etkili çıkarsa Pino'yu zorlar. Rotasyonda ihtiyacımız var ona.

Kewell; Ne desem boş, takımdan gitmesini isteyenler, yaşlandı artık ne gerek var diyenler.. Umarım ne kadar büyük bir hataya düştüğünüzün farkınızdasınızdır. Kewell bu takımın en önemli isimlerinin başında gelir. İyi ki varsın Kewell !

Pino; Takıma Keita kadar olmasa da çok katkısı olacaktır bu şüphesiz, biraz daha zamana ihtiyacı var, daha iyi olacak.

Mehmet Batdal; Çok ümitliyim bu çocuktan çok.

Ali Turan; Pek izleme fırsatımız olmadı.

Üst Alt