Avrupa Ligi 3.Ön Eleme | OFK Beograd 1-5 Galatasaray | 5 Ağustos | Maç Sonucu - Sayfa 75 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi 3.Ön Eleme | OFK Beograd 1-5 Galatasaray | 5 Ağustos | Maç Sonucu

Cevap: Avrupa Ligi 3.Ön Eleme | OFK Beograd 1-5 Galatasaray | Maç Sonucu

Prekazi, Pino için "Çok yetenekli ve yakından takip ettiğim futbolcu" dedi. Maçın geneline gelecek olursak, oyun fazla tatmin etmedi. Daha henüz hazır olmadığımız belli. Bu sezon geç başlamamızın faydasını ilerleyen günlerde göreceğiz. Orta sahaya takviye gelince ve savunma olayı biraz daha çalışılırsa işler yoluna girecektir.

Bu arada hazırlık dönemindeki genç oyuncuların hırsı ve oyun disiplini çok iyiydi aslında. Ahmet Kesim, Cumhur, Musa bu takımda alternetif olarak her zaman değerlendirilmeli. Özellikle Ahmet hücuma da katkı yapabilen çok yetenekli bir oyuncu. Daha önce defalarca belirtmiştim. Eğer Mehmet Batdal yere biraz daha sağlam basar ve son vuruşlarını geliştirirse Türkiye'nin bu güne kadar görebileceği en iyi forvet olabilir. Aynı şekilde Ahmet de bu şekilde devam ederse gelecekte çok iyi bir oyuncu olacak. Bu arada Emre Çolak'ı unutmadım tabi ki. O zaten artık A takımda oynamaya hak kazandı. Müthiş bir oyuncu olacak...

kaçırdığınız bi nokta var ama..Maçın rahatlığıyla ne Pino kastı,ne Arda,ne de diğerleri :)

Fakat Pino'nun pas alışverişini,top alışlarını,sürekli kendini göstermesini sevdim :)

Bu arada konumuzla ilgili değil ama,kendime yeni slogan yaptım :D

Rosicky'ler gelse..Keitalar gitse..Ledesmalar gelse..Elanolar gitse...Hepsi Birden Gitse..Yerlerine Messi gelse..SENİ KİMSELERE DEĞİŞMEM KEWELLLLLLLL!!!!!!!

Sabri ve Servet 2 maçtır rezalet oynuyor. Lige kadar toplamazlarsa zor fikstürün dezavantajını yaşarız, defans evlere şenlik..

Ali Turan neden defansın göbeğinde oynamıyor,anlamıyorum.

servet kafa olarak koptu bence artık takım değiştirmesi gerekiyordu çok git-gel yaşadı en son rijkaard ile bir problem olmadı diyor ama rijkaardin onu istemediğini biliyor bu bir sorun ama artık çok geç kendini toplayıp oyununa bakmalı

Cevap: UEFA 3.Ön Eleme 2.Maç | OFK Beograd - Galatasaray | 5 Ağustos | 18.00 | NTV

çok zekisin mesajını değiştir tabi eski mesajı :D

Yok valla değiştirmedim uğraşmam öyle işlerle, zaten çokta önemli değil yani.Mesajı editleyince altta yazıyor şu saatte değiştirdildi diye bakabilirsin ''Alıntı'' yazan yerin yanındaki simgeye tıklayarak.

Oyun olarak zaman zaman kopukluklar oldu, bir ara tur gidermi acaba dedirtti ama sonunda kazanmasını bildik.Ben bunu fizik ve mantalite ile ilgili bir sorun olduğunu düşünüyorum.Bazen oyuncularımız çok vurdum duymaz oluyorlar, halbuki herşey onların elinde bakarsanız oyunun bazı bölümlerine hakketten oynadılar.

Sezon başı deyip lafı fazla uzatmaya gerek duymuyorum, yeni gelen oyuncular inşallah eksik olan mevkilerimize olurlarda artık rahat rahat maç izleriz.

Prekazi Galatasaray'ın her maçını yorumlasın daha da birşey istemem.

5-1 kazandık ama çok pozisyon verdik. İlk golü basit bir şekilde attılar ve ondan sonra ilk yarı kabus gibi geçti. Aykut kendisinden beklemediğim şekilde önemli kurtarışlar yaptı. İleri uçtaki futbolcularımız sayesinde kurtardık maçı. Kewell bu takım için ne kadar önemli bir isim olduğunu kanıtladı bir kez daha. Maç sonu açıklamaları da keyif vericiydi.

abi takım çok çabuk laubalileşiyor 5 attık iyi hoşta.adamlarda bissürü kaçırdı 2-1 iken hakan balta nın hatasında gol olsaydı.strese girerdi takıpm.Allah korudu valla.velasıl bu maç bi seviye belirleme değildi.birinin bu takıma bi an önce disiplini bırakmamayı öğretmesi lazım yoksa geçen seneki gibi çok canımız yanar.

Ufuk--Sabri--Neill-Turan--Caglar

Bu geri 5 li ile cıkmadıkca gönül rahatlıgıyla mac izleyemicez ayrıca biri ali turanın sag bek olmadıgını hocaya söylesin

Mustafa ve Cana 2 defansif oyuncu, ön libero gelen ataklara karşı zerre kadar kesicilikleri yok. Topla gelen rakip defansla karşılaşıyor defans daha rezalet adamlar kale önünde istedikleri gibi oynuyor, şut çekiyorlar defansımız etkisiz! Prekazi yerden oynamaya çalışırken 10 saniye topu ayağımızda tutamadığımızı söyledi bu kadar kısıtlı tekniği olan bir takımdan nasıl al-ver pas alışverişi, set oyunu bekler Rijkaard anlamıyorum.

sabri bugün çok kötüydü sürekli top kaybetti zemin dekötüydü bi 20 dk falan acsyip kötü oynadık gerisi fena değildi.önemli olan turu geçmekti geçtik . Prekazi nin önerdiği futbolcuyu antuda araştırmaya başladılar ilgilensek lafları dolanıyo . Ne ilginçler

İlk maç almamız gereken skoru bu maçta aldık.Böyle devam...

deplasman takımı olduk diyeceğim ama gecen sene TR de deplasman fobisine girmiştik

3 büyükler arasında en hazır takım G.saray,fakat bizimde eksiklerimiz var umarım Rijkaard en kısa sürede çözüm bulur.

Maçın özeti budur:

40557_143924642292759_124280317590525_360260_6765147_n.jpg

Spor yazarlarini okudum bircogu guzel resimler yapmis Galatasaray hakkinda.Ben ise Galatasaray'in ismi OFK dan buyuk oldugu icin yendigimizi dusunuyorum.Ozellikle 2.golu attiktan sonra bana gore birisi sol capraz birisi sag cizgi den cok net 2 pozisyon verdik ki buyuk takimlar olsa bunlari kacirmazdi.Bu golden sonra niye boyle oluyor anlamiyorum.Hazir 2 gol atmisken biraz daha bastirip baska goller de at sonra zaten moralmen cokmus OFK karsisinda rahatca oyna,cunku 2 gol onde olmak hala yeterli degildi.2-2 ye getirseler maci uzama ihtimali var ama 3. gol atilsa her turlu bizden 1 gol daha fazla atmak zorunda kalacaklar.

Üst Alt