Avrupa Ligi 3. Ön Eleme Turu 2. Maç | Galatasaray 6-0 Maccabi Netanya | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi 3. Ön Eleme Turu 2. Maç | Galatasaray 6-0 Maccabi Netanya | Maç Sonucu

Cevap: Avrupa Ligi 3. Ön Eleme Turu 2. Maç | Galatasaray-Maccabi Netanya | 6 Ağustos

Maç sonunda İsrailli futbolseverler Galatasaray'ı alkışlamışlardı,5-0 yeter öteye gitmemek gerek!

Cevap: Avrupa Ligi 3. Ön Eleme Turu 2. Maç | Galatasaray-Maccabi Netanya | 6 Ağustos

staj yaptığım için internete pek giremiyorum arkadaşlar ama elano transferi ve netenya maçından sonra bi gireyim dedim inanılmaz mutluyum maçları yine takip ediyorum kahve mahve neresi olursa olsun her zaman sonuna kadar destek

#9 Elano

#10 Arda

#15 Baros

#19 Kewell

#11 Keita

Bu adamları aynı maçta izleyeceğim gün için sabırsızlanıyorum !

#9 Elano

#10 Arda

#15 Baros

#19 Kewell

#11 Keita

Bu adamları aynı maçta izleyeceğim gün için sabırsızlanıyorum !

aynen renkdaş muhtemelen bu 5 adam birden netanya maçından sonraki yani ligde ilk hafta oynayacağımız antep deplasmanında maç kadrosunda olacaklardır....

aynen renkdaş muhtemelen bu 5 adam birden netanya maçından sonraki yani ligde ilk hafta oynayacağımız antep deplasmanında maç kadrosunda olacaklardır....

Elano hemen 11'e dahil olmaz sanırım,ama G.Antep maçının son 15 dakikası felan girer!

5şini 1 arada oynatmaz bence

Sadece Filistin olayı beni çok üzdü abi,sözüm gideceği yeri biliyor elbette,masumlara şerefsiz deme hakkım yok,ben sadece el kadar bebelere,kadın,erkek,yaşlı,genç ayırmaksızın katleden lanet olası varlıklara yazdım,lütfen abi yanlış anlaşılmasın,annelerimiz çok kutsaldır onlara laf edilmez zaten!

futbolda politik bir mesaj vermek her hangi sekilde olursa olsun, cok agir cezalar veriliyor. Uefa, ve Fifa bu konuda cok ama cok titiz.

bundan haric kisisel olarak Galatasarayimizi bu sekilde zor duruma dusurecek onerini kiniyorum.

Bu maça daha rahat çıkacağız.Bu durum olumlu bir şekilde yansıyacaktır sahaya.İlk maçtan daha bol gol bekliyorum...

Mümkünse Keita,Linderoth,Uğur ve Serdar Eyiliğin 11de başlamasını istiyorum. :)

elano bu maç oynamayacak listeye dahil olduktan sonra uefada bir üst türda oynar sanırım ama kadroya şöyle bir baktığında sanki 5 forvetle oynuyormuşuz hissi veriyor:D

play-off turundaki muhtemel rakiplerimiz bellimi acaba

İlk maçın skoru nedeniyle kadroyu rölantiye alıp yedek ağırlıkta ve yenilerle başlar gibime geliyor.

Leo

Uğur - Emre G. - Emre A. - Alparslan

Barış - Linderoth - Ayhan

Keita - Baros - Aydın(Yaser)​

11'i muhtemelen shada olur.

Bence Aslarla çıkıp ilk bi bastırmalıyız daha sonra rölantiye alınabilir maç

Bu maçta Nonda ve Murat Akça'yı özellikle ilk 11'de bekliyor olucam.

-----------L.Franco------------

U.Uçar-M.Akça-S.Çetin-A.Erdem

----------T.Linderoth-----------

B.Özbek----------------A.Turan

A.Keita-----S.Nonda------S.Eylik

:m05: Maccabi Netanya :m05:

..................Leo.....................

Uğur.....Emre G.......Emre A.......Alparslan

.................Linderoth..........................

............Ayhan................Arda..............

Keita........................................Serdar

.....................Nonda.........................

şu 11 in de gücünü görmek isterdim açıkcası. çünkü yazdığım mevkinin 7-8 adamı 1. alternatif konumunda onları da hazır tutmak adına iyi olurdu.

Serdar ve Keita mutlaka 11 de başlamalı.

çok değil, şöyle 7-8 tane atsak yeter :D

Üst Alt