Avrupa Ligi 3. Ön Eleme Turu 2. Maç | Galatasaray 6-0 Maccabi Netanya | Maç Sonucu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi 3. Ön Eleme Turu 2. Maç | Galatasaray 6-0 Maccabi Netanya | Maç Sonucu

Cevap: Avrupa Ligi 3. Ön Eleme Turu 2. Maç | Galatasaray-Maccabi Netanya | 6 Ağustos

Keita'yı izlemek istiyorum.

Geçen maçta Serdar'ı 2 yarıdada bizim tribünün önünde izlemiştik ama artık Keita oynasın... :) (Şaka bir yana Serdar'da oynasa çok iyi olacağı kesin,çok iyi oynamıştı son maçında)

Galip gelmek önemli.Avrupa'daki galibiyet sayımızı arttırmak için önemli bir maç.Tabi protestolar olacaktır normal olarak ama aşırıya kaçmamak lazım.

Özellikle taraftar olmayıpta sırf bu tür maçlarda ortaya çıkabilen bir takım insanlarada dikkat edilmeli.Tribüne gelecek herkes yanındakine sahip çıksın... ;)

Cevap: Avrupa Ligi 3. Ön Eleme Turu 2. Maç | Galatasaray-Maccabi Netanya | 6 Ağustos

öğlen biletimi aldım her zamanki gibi yeni açık üst teyiz :f50:

Arkadaşlar ilk defa Sami yene gideceğim bileti yeni açık üst mü alt mı alsam? Bi de biletix'ten alınan bileti stadtaki gişeden maçtan kaç saat önceden alabilirim?

Netanya biletleri satışta!

Galatasaray'ın UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme turunda İsrail'in Maccabi Netanya takımı ile 6 Ağustos Perşembe günü yapacağı rövanş karşılaşmasının biletleri satışa sunuldu.

Ali Sami Yen Stadı'nda oynanacak karşılaşmanın Biletix'ten satışa çıkartılan biletlerinin fiyatları şöyle:

Numaralı VIP1: 385 TL

Numaralı VIP2: 330 TL

Numaralı Grup 1: 220 TL

Numaralı Grup 2: 165 TL

Kapalı Alt Grup 1: 220 TL

Kapalı Alt Grup 2: 165 TL

Yeni Açık Alt: 35 TL

Yeni Açık Üst: 35 TL

Eski Açık: 35 TL

Kaynak : AA

Arkadaşlar ilk defa Sami yene gideceğim bileti yeni açık üst mü alt mı alsam? Bi de biletix'ten alınan bileti stadtaki gişeden maçtan kaç saat önceden alabilirim?

Yeni açık üstten al renkdaş, maçtan 5dk önce dahi alabilirsin ama sıra falan olur sen 1 saat falan önceden alsan iyi olur.

Bulabilirsen Eski Açık'tan alsan daha iyi olur.

Ultraslan'ın çoğu orada.Tabi ben bağırmak istemiyorum maç izleyeceğim dersen Yeni Açık Üst.Orta taraflara oturursan kimse bağırmaya zorlamaz seni... :) ;)

Maalesef S. Çalık sakat ve Nonda'yı beğenmiyorum. Yani Baroş'un alternatifi bence yok.

İşte Baroş'u böyle maçlarda oynatmamak lazım diye düşünüyorum. Zaten tur bence %99 bizim. Bırakın yedek kalsın, dinlensin, sakatlanmasın.

Bu maçta yedeklerin oynamasında bir sakınca yok.As takımdan hücum hattında mümkünse Keita 11 başlarsak sevinirim.

--------------- Leo -------------------

Ugur -- E.Gungor -- Servet -- Alpaslan

-------------Linderoth-----------------

--------Ayhan--------Arda------------

Keita---------Nonda------------Serdar E.

Rijkaard AS 11 le çıkcakmış ligtv haberine göre 11 şöyleymiş....

................Leo.................

Sabri....G.Zan....Servet....H.Balta

......Barış......Ayhan......ARDA

..Keita.........Baros........Kewell

ligtv nin yalancısıyım.

elano niye oynamıyor maç eksiğide yok

Rijkaard AS 11 le çıkcakmış ligtv haberine göre 11 şöyleymiş....

..Keita.........Baros........Kewell

ligtv nin yalancısıyım.

lig tc sallıyor herzmanki gibi. baroş oynamıcak bence bu macta.sonucda yeni evlendi ve mide sorunları yüzünden 2 antremana cıkmadı. onun yerine nonda oynar. keita ise bence 2.yarının basında gircek. kewellda ilk 11 de olmucak.

..aydın......nonda.......serdar

bence bu sekilde cıkıcaz maca.

Üst Alt