Avrupa Ligi F Grubu | D. Bükreş 0-3 Galatasaray | 5 Kasım | Maç Sonucu - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi F Grubu | D. Bükreş 0-3 Galatasaray | 5 Kasım | Maç Sonucu

Cevap: Avrupa Ligi F Grubu | D. Bükreş 0-3 Galatasaray | 5 Kasım | Maç Sonucu

rijkaard skor avantajını yakalamışken nondayı ve kewell i neden almadı kenara anlamadım...elano ve keita zaten 2 hafta yok oyuna alınması gerekiyodu bence ama üstadın bi bildiği vardır sanırım...rahat bi maçtı...savunma güven verdi.

Keita bu hafta da yok ! Takımın düzenini bozmadı. O maçtada aynı kadro çıkacak yüksek ihtimalle.

Zaten son dk'larda ikiside oyuna girdi.

Son iki maçta gol yemememiz çok güzel

Helal olsun Aslanlara herşeye rağmen maça 90 dk haim olup konsatrasyonumuzu bozmayıp tek toplarla akılcıu oynayıp sayısız pozisyon ve %65 e %35 gibi ezici bir oranla rakibie 1 tane pozisyon vermeden gol yemeden maç bitirdik.

Rijkaard 3 lü orta alanı oynattığından beri GS miz hep ilerde basabiliyor ve geri rahat dönüyor. Yıldızlarımız olduköça da bu takım 90 dk da en 1-3 arası go çıkarır.

TSL de bu 5 oyuncudan Ayhan - M.Sarp - M.Topal - Barış - Linderoth 3'ü hep oynadıkça GS orta alanda her takımı ezer.

Keita - Arda - Kewell - Nonda gibi ileri uçlarlada sonuca rahat gideriz.

Tebrikler Aslanlara süperiz.

6441.bmp

6445.bmp

Bu maçlar ölçü değil tamam iyi oynadık ezdik ama ben Bursa maçını bekliyorum şimdilik

Ortasahayı kalabalık tutup pres uygulayacağız rakip sahada bu işin başka yolu yok Takım halinde defans yaparsak gol değil pozisyon bile vermeyiz.Gruptan muhtemelen 1.çıkarız Pana maçınıda alırız diye düşünüyorum.

Bursa maçı gösterecek bize hatalardan ders almışmıyız almamışmıyız

Ikinci tur, bizi bekle :D

12 group winners EL + 4 best ranked third from the CL against 12 second placed EL + 4 third from the CL

Malesef forumdaki bazı GS'li arkadaşlara bu galibiyet bile fazla!!

Açıp diğer sonuçlara ve puan durumlarına bakıp GS gerçekten çok üst düzey bir takım demelerini beklerim. Rakip Amatör müydü?? Ölçü değil onu anlamadım.!!

Senin TSL de 1 Takımın zar zor ŞL ne gitmiş Adamların 6 tane avrupa da takımları var 2 tanesi ise direk ŞL ne giriyor. Kabul et ya da etme futbolda senden ilerdeler PUanlar onu gösteriyor.

Ve GS çıkıyor. Müthiş 3'lü press ile rakibi sahasında dar ediyor. Pozisyonu bırak orta alanı geçirmiyor!! 3 tane atıyor 2-3 tane bariz kaçırıyor ve yorumlar ilginç!!

ŞU oyunu oynadığmız her ekbi ezer geçeriz. Orta alanda pres pres pres 3 lü koşan eleman.

Bursaspor'a karşı da emin olun şu form durumu düşmezse yine eze eze oynarız. Yeneriz yeniliriz o ayrı Ama bu futbolu oynarız.

Evet rakip güçsüz falan diyoruz da maçta otaya konulan mücadele harikaydı. Sanırım Rijkaard oyunculara ağırlığını göstermiş. Arda-Kewell defans kadar geldiler. Özellikle Kewell kaç maçtır 90 dk oynuyor ve elinden gelenin en iyisini yapmıyor yada çalışıyor. Tebrik ederim gerçekten umarım bir daha düşüşe girmez seriye bağlarız.

Özellikle 3 lü koşan orta saha gerçekten rakibi yıldırıyor bakalım önümüzde zorlu maçlar var şuan özellikle Bursa maçında performansınımızı göreceğiz.

Yöneticilerde Kewell'ın sözleşmesini feshetmek için çare arıyor zaten.

Bazilarini anlayamiyorum gectigimiz yillarda Austria Wien, Tromso, Slaven gibi takimlara zar zor berabere kaliyorduk, kol kazanacagimizdan emin oldugumuz maclarda sürpriz sonuclar aliyorduk, simdi gelen gecene 3 atiyoruz.. biz bu sene güclüyüz bunun farkinda olun!

Panathinaikos'u burada yeneriz,Sturm Graz'a gezmeye gideriz beyler.

aslanlarımızı kutluyorum. sabri her geçen gün bizi utandırmaya devam ediyor üstüne koyuyor. aman o böyle oynasın da biz utanmaya razıyız. :) zan servet daha iyi göründüler ama bu maç rakip çok defansif oynadığından bu ölçü olmaz. kewell sarp nonda çok iyiydiler gayretliydiler. barış da keza öyle. kaptanımız zaten güven veriyor her daim. amaaaa ben asıl birinden bahsetmek istiyorum: ''Mehmet TOPAL''. yine yeniden diyorum demeye de devam edeceğim. topal avrupa'nın en iyi bikaç önliberosundan biridir. bükreş'de oynadığı futbola 10 üzerinden en az 9.5 vermeyenin futbol bilgisinden şüphe ederim. bütün ingiliz ve ispanyol kulüplerinin ağzının suları 2 senedir bu adam için boşuna mı akıyo? evet sakattı formsuz dönemleri oldu ama bu dönemlerde topal'ın kalitesini tartışan arkadaşlar umarım artık gerçeği görürler yavaş yavaş da olsa. ben bir önliberoyu izlerken hayatımda hiç bu kadar zevk almamıştım. teşekkürler topal şu erken gollerle sıkıcı hale gelen maçı bana sıkılmadan izlettirdiğin için. seni seviyoruz böyle devam et aynen böyle fazla değil. zaten bundan fazlasını bi insan evladı oynayamaz. :)

barışla takviye ettiğimiz orta sahamız dirençli oldu baya bi. umarım formlarını hergeçen maç daha da yükseltirler ve üzerine koyarak devam ederiz. ben konsantre olduğumuz taktirde panayıda burda rahat geçeriz diye düşünüyorum. sonrada yedeklere ağırlık veririz avusturyadaki maçta. ama grup birinciliği için pana maçı kayıpsız atlatılmalı bu şart.

asıl hoşuma giden nokta sağ forvet arda ve sol forvet kewell'ın (eminim taktik icabı) sürekli sağbek ve sol bek gibi açık kapatması ve geriye koşular yapmasıydı. bu da defansın işini birhayli kolaylaştırdı..

Topal Ayhan

Mustafa

Bence iyi olabilir.Çünkü ilk hedefimiz beraberlik.

Fenerbahçe topicinde bunu dediğimde ;)

:yup:

Helal olsun yiğidime...

Sen bu kafayla devam et ;)

Böyle demişlerdi ve fikrimi beğenmemişlerdi..3 lü koşan ve sert orta sahaya geçtik.2 maçta 5 gol attık , 0 gol yedik.Belki Fener maçını kazanıkcaktım böyle çıksak, hiç olmassa 1 puan alıcaktık.Ama Gs yenilince hiç bir şey diyemedi bu üyeler.

Üst Alt