Avrupa Ligi F Grubu | Galatasaray 1-0 Panathinaikos | Maç Sonucu - Sayfa 49 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi F Grubu | Galatasaray 1-0 Panathinaikos | Maç Sonucu

Cevap: Avrupa Ligi F Grubu | Galatasaray 1-0 Panathinaikos | Maç Sonucu

Muhtemel rakipler

Villareal

Everton

Hapoel Tel Aviv

A.Bilbao

Grup 2.olsak daha mı iyiydi ki :D

si1msiz.jpg

bana göre Elano emre nin brezilya versiyonudur sadece 1-2gömlek daha üstün

emre suanda fenerde ne yapiyorsa aynisini Elano bizde yapicak yani cok kosacak, pres yapacak, uzun toplar atacak, calim atacak ve uzaktan goller atacak

bunun icin sadece güclü olmasi lazim ve kondisyonu iyi olmali bunuda sadece devre arasinda halledebilir

Bak burada ayrılırız. Elano Emre tarzı değil kesinlikle. Aslında Elano'nun tarzını da anlamış değilimde neyse. Ben çok net söylüyorum iyi bir Emre'yi Cambiasso'ya bile değişmem. Benzer pozisyondaki oyunu olarak.

Bu tartışma uzadıkça uzar...

Bi kısmımız Elano görevini yapıyor der,bi kısmımız sabır der,bi kısmımız yetersiz der...

İyi dileklerimiz; Elano'nun City'deki futbolunu oynaması..

Rijkaard ona bol miktarda şans vermeye başladı..

Ki taraftarı geçin,artık futbolcularımız bile bu durumun farkında ki,basına yaptıkları açıklamalarda Elano'nun zamana ihtiyacı olduğunu söylüyolar.yani futbolcularımız

onun kötü formunun farkındalar..

Galatasaray taraftarı eleştirir,kızar,şikayet eder, ama futbolcusunu taşlamaz.2 günde kapı önüne de koymaz.Silmez..

Sabır diyoruz..İnşallah sorumluluklarının farkına varır..daha fazla fedakarlıkta bulunur..City'deki harika oyununu bize gösterir..

Gruptan daha önce çıkmayı garantilemiştik. Bu akşam ki maçı kazanarak grup liderliğinide bir maç kala garantilemiş olmak güzel bir duygu. Arda'nın son haftalardaki kötü performansına nazaran bu akşam daha iyi daha istekli olması eminim tüm Galatasaraylıları sevindirmiştir. Elano maç içinde güzel hareketler yaptı ama hepimiz daha iyi olmasını istiyoruz ve bekliyoruz. Devre arasının en çok fayda sağlaycağı kişi kuşkusuz Elano olacaktır. Bu akşam Mustafa Sarp'ı çok beğendim. Ofsayt olduğu için iptal edilen golü daha sonra bize skor avantıjını kazandıran golün yanı sıra 90 dk boyunca mücadelesi,hırsı takdiri hak ediyor. Oyun içinde zaman zaman yaşanan kopuklukları giderip daha bütün halde oynamaya başladığımızda herşey daha iyi olacaktır. Bunun içinde hepimiz biliyoruz ki zaman ve sabır gerekli. Genel itibariyle güzel bir gece olduğunu düşünüyorum.

Bak burada ayrılırız. Elano Emre tarzı değil kesinlikle. Aslında Elano'nun tarzını da anlamış değilimde neyse. Ben çok net söylüyorum iyi bir Emre'yi Cambiasso'ya bile değişmem. Benzer pozisyondaki oyunu olarak.

Elano ve emre ayni tarz oyuncular sadece Elano daha iyi kalite olarak bu haliyle bile golleri ve asistleri var gecen sene Emre gol atmayi birak ayakta bile duramiyordu

emre nin suanda fenerde yaptini hemen hemen aynisini Elano man city de yapiyordu bizdede aynisini yapacak

orta sahada top kapip takimi ataka kaldircak

ben kendi adıma konuşayım maçın adamı Sarptır diye yazdım M.Sarpın topiğine. ardından Arda gelir.. Elano konusuna gelince herhafta üzerine birşeyler daha ekliyor 3 4 haftadaki Elanodan daha iyidi bugün..

Bugün öyleydi evet geçen haftalara göre ama şu şekli ilede devam etmesi bana göre ardaya gene fayda saylayamayacakdır zira elanonun bugünki ve daha önceki oynadığı futbol ardaya yardımcı olma yada yükünü hafifletme noktasında olmadı dolayısı ile elanonun direkt olarak arda ile bir uyumsuzluk yaşadığı kanısındayım ben.İşte bu tablodada reijkard mecburen elano için alternatif formüller arıyor,oda haklı çünki kalitesi belli bir adamdan faydalanmak istiyor ancak her ne kadar bugünki oyunu geçen maçlara göre iyi olsada ,elanonun asli görevi bu maçdaki oyunu değildir benim görüşüm..

bugün normaldi takım ama bugünki hücum organizasyonları çok kötüydü elano ile pek oynamaya çalışmadılar buna veriyorum adam 2 pas attı 2 side ortadan delmeye yönelik doğru olanı buydu bugün kanatlara gittiler bizimkiler hep sanki ortada kimse varmış gibi biraz pas yapıp ortadan delmeye çalışmaları lazımdı duran toptaki gol olmasa etkili şutumuz yok nerdeyse forvetsiz oynadık resmen bu maçta ortada bi maç geçti bana göre biz iyi oynadık derdim ama pozisyonumuz fazla yok bi nonda nın uzaktan şutu birde barışın vuruşu aklımda kalanlar bunlar . iyi mücadele ettik en önemliside buydu :) kazanmayı bildik :D

Bana oynuyosun diyeceğine,Elano'ya söyle de biraz top oynasın..

15 trilyonluk adam bu olamaz.BUna hakkı yok.Sorumluluk almıyor.El belde,taç çizgisinin kenarında ben de bilirim beklemesini.

2 öldürücü pas atmışmış,falan filan.

Gücünü gereksiz yerlerde boşa harcıyor.

M.City'deki o güzel çalımları,ortaları golleri göstersin bize...

Sahada gezinmeleri değil...

Üzerindeki formanın ne kadar değerli bir forma olduğunu birisi ona anlatmalı..

City'deki izlediğim Elano bu değildi..

Ve milli takımdaki...

Bu işte bi iş var..hayırolsun..

Yanlış anladın kardeşim ben 'devamlı oynama' derken "devamlı forma şansı bulma" gibi bişey kastetmiştim:D futbolcular için yani...Ben elano çok iyi oynadı demedim.anlatmak istediğim şey bugüne kadar GALATASARAY'a gelen ofansif gücü elano kadar yüksek hiçbir fubolcunun onun kadar defans yaptığını görmedim...Pek belli olmuyor ama elano baya mücadele etti bugün.Sabredersek vazgeçilmezimiz olur bence...Tabi bu elanoyada bağlı...

Yanlış anladın kardeşim ben 'devamlı oynama' derken "devamlı forma şansı bulma" gibi bişey kastetmiştim:D futbolcular için yani...Ben elano çok iyi oynadı demedim.anlatmak istediğim şey bugüne kadar GALATASARAY'a gelen ofansif gücü elano kadar yüksek hiçbir fubolcunun onun kadar defans yaptığını görmedim...Pek belli olmuyor ama elano baya mücadele etti bugün.Sabredersek vazgeçilmezimiz olur bence...Tabi bu elanoyada bağlı...

Canım kardeşim bizim de derdimiz o ya :(

Mücadele ediyor..Ama istediklerimizi veremiyor..

İnan City'deki maçları gözümün önüne geliyor.tabiri caizse insan gibi oynamıyordu orada.Allahım ne şovlar..

hatta Ericcson o zaman teknik adamdı ve şöyle söyledi onun için..

Elano'yu Ronaldinho'ya bile değişmem...Ki Ronaldinho o zamanın en formda futbolcusuydu.Messiler Ronaldolar yoktu..

Şimdiki Elano'ya bakıyorum..ağlamak istiyorum yaa..

Canım kardeşim bizim de derdimiz o ya :(

Mücadele ediyor..Ama istediklerimizi veremiyor..

İnan City'deki maçları gözümün önüne geliyor.tabiri caizse insan gibi oynamıyordu orada.Allahım ne şovlar..

hatta Ericcson o zaman teknik adamdı ve şöyle söyledi onun için..

Elano'yu Ronaldinho'ya bile değişmem...Ki Ronaldinho o zamanın en formda futbolcusuydu.Messiler Ronaldolar yoktu..

Şimdiki Elano'ya bakıyorum..ağlamak istiyorum yaa..

Eğer bir futbolcu mücadele ediyorsa zamanla düzelir...Yani formunu artırmak için daha fazla ne yapabilirki?.. mücadele etmeli onuda yapıyor.Sabretmek lazım zamanla düzelicektir...

Maça gitmezsiniz gitseniz bile bugunkü gibi çekirdek çitlemeye gidersiniz,

Ondan sonra gelip elano kötü oynadı dersiniz. Tamam hakkınız var ama bu topic de bence bugun en çok sorgulanması ve eleştirilmesi gerek şey,

TRÜBÜNLERDİR.

Bilmem farkındamısınız ama gün geçtikçe taraftarımız daha kötüye gidiyor.

Tribün konusunu konuşmaya gün sabah olur,akşamı zor yaparız.En güzel ayrı bir başlıkda değerlendirme yapmak.Tribünler özellikle bu sezon tam bir felaket.Galatasaray tribünleri böyle olmamalı,eski ateşli seyircimiz nerede? 2-3 tezahürat ile maç bitiriliyor yazık vallahi.Bir coşku bir heyecan yok tribünlerde buda sıkıntı yaratıyor.

Tribün konusunu konuşmaya gün sabah olur,akşamı zor yaparız.En güzel ayrı bir başlıkda değerlendirme yapmak.Tribünler özellikle bu sezon tam bir felaket.Galatasaray tribünleri böyle olmamalı,eski ateşli seyircimiz nerede? 2-3 tezahürat ile maç bitiriliyor yazık vallahi.Bir coşku bir heyecan yok tribünlerde buda sıkıntı yaratıyor.

Var bi sıkıntı...Umarım diğer maçlarda da bugünkü gibi ninni söylemezler..

Lise yıllarımda özellikle şampiyonlar ligi maçlarında spikerden çok tribünleri dinlerdim. Özellikle bahsettiğimiz hakemi baskı altına almayı ve oyuncuları ateşlemeyi çok iyi beceriyorduk. Ama son yıllarda bırakın bunları yapmayı, arka arkaya 3-5 marş zor söylüyoruz. Yeni yaratıcı besteler yok denecek kadar az.

Yok canım daha neler :) Cambiasso maç içinde kanatlar hariç tüm mevkilerde oynuyor gibi Emre ile mukayese edilemez.

Maça gitmezsiniz gitseniz bile bugunkü gibi çekirdek çitlemeye gidersiniz,

Ondan sonra gelip elano kötü oynadı dersiniz. Tamam hakkınız var ama bu topic de bence bugun en çok sorgulanması ve eleştirilmesi gerek şey,

TRÜBÜNLERDİR.

Bilmem farkındamısınız ama gün geçtikçe taraftarımız daha kötüye gidiyor.

Var bi sıkıntı...Umarım diğer maçlarda da bugünkü gibi ninni söylemezler..

Lise yıllarımda özellikle şampiyonlar ligi maçlarında spikerden çok tribünleri dinlerdim. Özellikle bahsettiğimiz hakemi baskı altına almayı ve oyuncuları ateşlemeyi çok iyi beceriyorduk. Ama son yıllarda bırakın bunları yapmayı, arka arkaya 3-5 marş zor söylüyoruz. Yeni yaratıcı besteler yok denecek kadar az.

Arkadaşlar Nevizade Gecelerinden kurtulmamız gerek öncelikle! Resmen ninni, cenaze marşı bu. Emel Sayın'ın 70'li yıllarda söylediği "Mavi Bocuk" adlı şarkının bestesini alıp %90 yavaşlatarak, saçma sapan sulu zırtlak sözler yazıp söyleyince süper taraftar, süper tribün olduk zannediyoruz! Ama işin aslı öyle değil ben her maç bu ninniyi ne zaman sayıklacaklar bekliyorum ve bu rezalet başladığında ister inanın ister inanmayın takıma üstüne ve diğer tribünlere çöken rehaveti ben görüyorum ve hepiniz görüyorsunuzdur. Rakip takım saldırıyor bizim tribünler Nevizade, İstiklal, Çiçek Pasajı, Yüksek Kaldırım'dan bahsediyorlar çıldırmamak elde değil. Takımın paslaşıyorsa oley çek, rakipteyse ıslıkla, uğultu çıkar, yuhala ama yok tutturmuşlar mıymıymıy bir Nevizade! Takımın gol yediği goller öncesi ya da takımın düşüp kalemizde büyük tehlike yaşadığımızda hangi tezahüratlar söyleniyor bir bakın. Sussunlar daha iyi. Bu Ultraslan'ın buluşuysa bu unutsunlar Allah aşkına bir an önce.

Üst Alt